Doğum sonrası kilo vermek

senlinade

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
7
4
39
1.75 boy 78 kg hamile kaldım.İlk 6 ay 13 kilo alıp hamileliği 25 kilo + ile tamamladım .yani 103 kg doğuma girdim sezeryan oldum eve geldiğimde 99 kg idim.neredeyse hiç kilo gitmemişti.2 haftada hızla kendiliğinden 9 kg gitti.sonrasında ise süt olsun diye herşeyi yedirdiler yine geri aldım 9 kiloyu.baktım olacak gibi değil doğumdan 4-5 ay sonra kontrolü elime aldım.Şuan için 15 kg yu verdim .kalan 15 kiloyu da aynen devam ederek vereceğim .sabahları 500 ml su 2 ceviz 2 kayısı.1 saat sonra kahvaltı 2 haşlanmış yumurta 2-3 yemek kaşığı lor peyniri veya 30 gr peynir bol yeşillik 1/2 avokado 1 dilim ekmek şekersiz fıstık ezmesi 1 tatlı kaşığı.öğlen yemeği hiç yemiyorum 2 defa ara öğün yapıyorum saat 13:00 ve 16:00 da.15 adet çiğ badem veya fındık 1 meyve yanında çay veya kahve.akşam 18:00 de 2 kepçe çorba ,5 adet köfte veya bu ölçülerde tavuk balık veya 10 yemek kaşığı baklagil veya sebze yemeği ama suyundan yemiyorum .yanında 3 yemek kaşığı yoğurt veya salata.20:30 tekrar ara öğün .ara öğünlerde meyve yemezsem züber ,fellas protein barlar ,sek quark meyveli veya sade,activia gibi sağlıklı besinler tüketiyorum.youtube u açıp günde 3 mil leslie yapıyorum .yumurta inanılmaz tok tutuyor mutlaka yenmeli .diyeti sürdürülebilir yapmak önemli sizi sosyalleşmekten alıkoyacak diyetler yapmayın.sonra insan bıkıp bırakıyor .mesela bir doğum gününde pasta yiyeceksem o akşam sadece çorba salata yoğurt yiyorum .15 kiloyu 3-4 ayda verdim .kalan 15 kilo için de devam ediyorum

Merhaba bende doğumumda 13 kilo aldım. Normal doğum yaptım ve 10 kilo gitti 3 kilo fazlaligim var ama göbeğim var benim o çok rahatsız ediyo. Ve ben biraz daha zayıflamak istiyorum totalde bi 7-8 kilo vermek istiyorum. Ama abur cubur ve tatlılardan da vazgeçemiyorum bi türlü. Şuan Ramazandayiz oruç tutuyorum aslında şekeri tatlıyı bıraksam bende kilo verebilirim diye düşünüyorum. Yemekte çok kısıtlamaya gitmem ama abur cuburu kesersem bile faydasını görürüm. Birde zaman buldukça kardiyo bisiklet yapıyorum. Haftada bikac kere

Merhaba bende doğumumda 13 kilo aldım. Normal doğum yaptım ve 10 kilo gitti 3 kilo fazlaligim var ama göbeğim var benim o çok rahatsız ediyo. Ve ben biraz daha zayıflamak istiyorum totalde bi 7-8 kilo vermek istiyorum. Ama abur cubur ve tatlılardan da vazgeçemiyorum bi türlü. Şuan Ramazandayiz oruç tutuyorum aslında şekeri tatlıyı bıraksam bende kilo verebilirim diye düşünüyorum. Yemekte çok kısıtlamaya gitmem ama abur cuburu kesersem bile faydasını görürüm. Birde zaman buldukça kardiyo bisiklet yapıyorum. Haftada bikac kere
Merhaba ,abur cubur un yerine sosyal medyadaki veya youtube daki sağlıklı ve lezzetli tatlıları kurabiyeleri filan denemekle başlayın derim.zaten fazla kilo da almamışsanız süper!ve eve abur cubur almayın .her gün bunları yeme akışkanlığınız var ise de fit tarifler yapıp evde bulundurun .göbek bölgesini en iyi eriten şey yürüyüş diye bir post çıktı karşıma kardiyo hocasını izledim dün.mekik yağsız vücutta etkilidir dedi göbeği en iyi eriyen şey 4 dk normal tempo yürüyüş 2 dk çok hızlı yürüyüş tekrar 4 dk normal 2 çok hızlı bunu 30 dk boyunca yaparsanız göbeğiniz erir dedi.

Merhaba ,abur cubur un yerine sosyal medyadaki veya youtube daki sağlıklı ve lezzetli tatlıları kurabiyeleri filan denemekle başlayın derim.zaten fazla kilo da almamışsanız süper!ve eve abur cubur almayın .her gün bunları yeme akışkanlığınız var ise de fit tarifler yapıp evde bulundurun .göbek bölgesini en iyi eriten şey yürüyüş diye bir post çıktı karşıma kardiyo hocasını izledim dün.mekik yağsız vücutta etkilidir dedi göbeği en iyi eriyen şey 4 dk normal tempo yürüyüş 2 dk çok hızlı yürüyüş tekrar 4 dk normal 2 çok hızlı bunu 30 dk boyunca yaparsanız göbeğiniz erir dedi.
Dediğiniz sağlıklı atıştırmalıkları yapabilirim birde detoks suyu içmek istiyorum tazelenmek için.

X