4 günde 1.200gr gitti bile birlikte bu listeyi yapmak isteyenler varmı???????????????

hazal_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
196
4
34
azimli ve kararlı diyet arkadaşı arıyorummmm....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

merhaba ARKADAŞLAR BENİMLE BİRLİKTE BU LİSTEYİ YAPMAK İSTEYENLER VARMI????
28 yaşında 1,62 boy ve 76.00 kiloyum...idealim 65 kiloya düşmek ve bunu 2-3 ay içerisinde planlıyorum...bana eşlik edebilecek benimle yediklerimizi yaptıklarımızı yanlış ve doğrularımızı paylaşabileceğimiz arkadaşlar arıyorum...diyet arkadaşım olurmusunuz :))))

bu araada ben 2010da 88 kilo idim ve 3 ayda 74 kilo oldum..sonra diyetisyene gittim gürkan kubilaya 68 oldum.. bir yıl önce doğum yaptım şuan 76.00 kiloyum zayıflamak istiyorum bana katılanlar varmııı??????????? benim gibi kararlı olanlar buyursnlr...

1.
Arkadaşlar merhaba,

21.04.2014 günü başladım bu listeye

.................................................. ..............................

uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

08:00

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )
1 tutam maydonoz ( limonlu )
2 ince dilim esmer ekmek ( 1 EL KADAR )

10:00
bir bardak yeşil çay
10:30
su
3 tane kuru kayısı
3 parça ceviz ( 1,5 tane ceviz içi )

13:00

su
4 yemek kaşığı sebze yemeği
4 köfte kadar et/tavuk/balık

( haşlama - fırın - ızgara - sulu yemek içinde olabilir.)

bol salata ( yağsız )

15:00

Bir bardak yeşil çay

15:30

su

1 porsiyon meyve ( 100 gr.)
1 çay bardağı süt

17:00

2 tane kepekli grissini
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir. ( ben yemedim.)

19:00

1 kepçe çorba ( yarım kase ) bazen yiyorum bazen yemiyorum.
6 yemek kaşığı sebze yemeği
bol salata
1 çay bardağı yoğurt
bir ince dilim ekmek ( 1 el kadar )
ve tabiki su

20:00

bir porsiyon meyve ( 100 gr.) ben yemedim.

20:30

bir bardak yeşil çay...

Son düzenleme:
azimli ve kararlı diyet arkadaşı arıyorummmm....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

merhaba ARKADAŞLAR BENİMLE BİRLİKTE BU LİSTEYİ YAPMAK İSTEYENLER VARMI????
28 yaşında 1,61 boy ve 76.5 kiloyum...idealim 65 kiloya düşmek ve bunu 2-3 ay içerisinde planlıyorum...bana eşlik edebilecek benimle yediklerimizi yaptıklarımızı yanlış ve doğrularımızı paylaşabileceğimiz arkadaşlar arıyorum...diyet arkadaşım olurmusunuz :))))

bu araada ben 2010da 88 kilo idim ve 3 ayda 74 kilo oldum..sonra diyetisyene gittim gürkan kubilaya 68 oldum.. bir yıl önce doğum yaptım şuan 76.500 kiloyum zayıflamak istiyorum bana katılanlar varmııı??????????? benim gibi kararlı olanlar buyursnlr...

1.
Arkadaşlar merhaba,

28.02.2014 günü başladım bu listeye bugün 4.günüm 1 kilo 200 gr gitti bile:)))

.................................................. ..............................

uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

08:00

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )
1 tutam maydonoz ( limonlu )

10:00
bir bardak yeşil çay
10:30
su
3 tane kuru kayısı
3 parça ceviz ( 1,5 tane ceviz içi )

13:00

su
4 yemek kaşığı sebze yemeği
4 köfte kadar et/tavuk/balık

( haşlama - fırın - ızgara - sulu yemek içinde olabilir.)

bol salata ( yağsız )

15:00

Bir bardak yeşil çay

15:30

su

1 porsiyon meyve ( 100 gr.)
1 çay bardağı süt

17:00

2 tane kepekli grissini
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir. ( ben yemedim.)

19:00

1 kepçe çorba ( yarım kase ) bazen yiyorum bazen yemiyorum.
6 yemek kaşığı sebze yemeği
bol salata
1 çay bardağı yoğurt
bir ince dilim ekmek ( 1 el kadar )
ve tabiki su

20:00

bir porsiyon meyve ( 100 gr.) ben yemedim.

20:30

bir bardak yeşil çay...

güzelmiş hiç aç bırakmaz insanı ne güzel kilo verebilmişsin
kilo vermeyi çevremdekiler pek beceremiyor tebrik ederim aynen devam et
Allah yardımcın olsun canım

baya zengin bir menü ben diyet yaptığım zaman daha az yiyordum tabi açlıktan ölüyordum sınava hazırlandığım için bırakmak zorunda kaldım sınavdan sonra başlıycam inşallah sporla birlikte belki bunu uygularım aklıma yattı valla :KK70:

baya zengin bir menü ben diyet yaptığım zaman daha az yiyordum tabi açlıktan ölüyordum sınava hazırlandığım için bırakmak zorunda kaldım sınavdan sonra başlıycam inşallah sporla birlikte belki bunu uygularım aklıma yattı valla :KK70:

canım çok kalabalık görünüyor ama açlık hissediyorsun...ama kilo veriyorsun:))

başlamak isterseniz kilo verebiliriz birlikte : hergün ne yedik ne yemedik hesap verelim birbirimize bu şekilde daha iyi uyarız ne dersin????
ben 5 gün oldu 1kilo800gr verdim:)

başlamak isterseniz kilo verebiliriz birlikte : hergün ne yedik ne yemedik hesap verelim birbirimize bu şekilde daha iyi uyarız ne dersin????
ben 5 gün oldu 1kilo800gr verdim:)

canımm çok isterim ama sınav için kampa girdim dershanede sabah 10 akşam 7 ordayım diyeti denedim dayanamadım çalışırken kafam almıyor ama sınavdan sonra varım tabii o zamana kadar beklersen son 20 gün (ayy öyle son yirmi gün falan diyince bi kötü oldum:KK43:)

canımm çok isterim ama sınav için kampa girdim dershanede sabah 10 akşam 7 ordayım diyeti denedim dayanamadım çalışırken kafam almıyor ama sınavdan sonra varım tabii o zamana kadar beklersen son 20 gün (ayy öyle son yirmi gün falan diyince bi kötü oldum:KK43:)

iyi bakalım hadi kolay gelsin ben devam etcem sen başlarsan ben burdayım tatlım hayırlı geceler

merhaba arkadaşlar hazal34 den gördüm bu başlığı :)) bende katılmak istiyorum doğum yapalı 1 sene oldu ve ben maşallah ancak 1 kilo verdim açlığıma hiç dayanamam şu anda 73 kiloyum 65 e düşmem lazım

merhaba. ben de bu diyeti 1 hafta kadar önce bu forumda gördüm ve başladım yapmaya. 1 haftada 1.5 kilo falan verdim ben de. ama ben ara öğünleri yapmadım pek. birebir uymadım yani. öğlenleri sadece çorba salata yedim. akşamları et tavuk köfte yanında da yoğurt yedim. doğru mu yaptım tam bilmiyorum tabi. bu sefer pek bi gayretli başladım inşallah kurtulurum artık kilolardan. 10 kilo vermek istiyorum ben de.

Mrb. Bende Lola'nın Ölümüne diyeti topiğindeyim :)

6 günde 1,800 kg verdim.

Ama ben kafama göre bi diyet uyguluyorum, tek sabitim akşam yemeği yememeye özen gösteriyorum. Akşamları süt veya yoğurtla geçiştiriyorum

Ama yinede yeterince hızlı kilo veremediğimi düşünüyorum.

Bugün öğle yemeğinde pizza var(işyerinde) napmalıyım bilemedim :KK50:

dunde bn aksam durum yedm valaa napim yaf duramadim hek uc aydr agzima surmedim yedikden snra spr yptm biraz ama bgun kaldigm yerden devam ediyorum...oglene corha yedik iki kase

Mrb. Bende Lola'nın Ölümüne diyeti topiğindeyim :)

6 günde 1,800 kg verdim.

Ama ben kafama göre bi diyet uyguluyorum, tek sabitim akşam yemeği yememeye özen gösteriyorum. Akşamları süt veya yoğurtla geçiştiriyorum

Ama yinede yeterince hızlı kilo veremediğimi düşünüyorum.

Bugün öğle yemeğinde pizza var(işyerinde) napmalıyım bilemedim :KK50:

bence 6 günde çok güzel vermişsin. hep böyle devam etse ayda 5 kiloya yakın vermiş olursun ki bu da çok güzel bi rakam bence canım. ben de o civarlarda verdim 1 haftada ama memnunum verdiğim kilodan çünkü böyle devam ederse ayda 4 kilo olur.

Bende senin topige dahil olmak istiyorum. 73 kg yum ve 60 kg olmak istiyorum.daha oncede bu kgdan 61 kg dusmustum.yine gebelik filan derken hopp geldi kglar.ama eski irade mi goremiyorum.birbirimizi motive etsek cok iyi olcak.

Bende senin topige dahil olmak istiyorum. 73 kg yum ve 60 kg olmak istiyorum.daha oncede bu kgdan 61 kg dusmustum.yine gebelik filan derken hopp geldi kglar.ama eski irade mi goremiyorum.birbirimizi motive etsek cok iyi olcak.

merhaba arkadaşlar 1 aydır buraya uğramamıştım ama bu kadar yazı yazdığınıza çok sevindim daha önceden bu topinki açmışdım katılan olmamıştı varmısınız benle tekrar ben şuan 77 kiloyummm akşam tartılmıştım :))

X