4 günde 1.200gr gitti bile birlikte bu listeyi yapmak isteyenler varmı???????????????

kızlar ben devam edicem ALLAH nasip ederse hazirana kadar zayıflamam lazım şuan şu 6 kiloyu veripte 70 i görmek istiyorum ve çok kararlıyım..
sizlerinde devam ettiğini görünce çok mutlu oluyorum çünkü birbirimize bildirimlerde bulununca insan daha çok azimli kararlı oluyor çünkü söz verdim haftaya kadar zayıflıyacam diyorsun bilmem anlatabildim mii.. ve zayıflarsak daha çok mutlu olcam olcaz..

yaa kızlar bildiğiniz zayıflamayla ilgili bilgiler varmı şu çayı içersen şu kadar zayıflarsın vs..
yani zayıflamamıza destek veren şeyler..

mesela burda bi komşum un akrabalarından bir kız yeşil çay içmiş hergün 3 su bardağı ve bu yeşilçayda marketlerde satılanlardan değil aktarlarda yaprak yaprak olan varyaa onlardan içmiş çok zayıflamışş...........bende 3 bardak içiyorum uzun süre içmek lazım tabi..

akşam19:00 da 6 yemek kaşığı sebze
1 tabak salata 1 dilim kepek ekmek 1 çay bardağı yoğurt
ara öğün:yeşil çay
arkadaşlar günü kapatıyoruz..

bol bol su içmeler günde en az 2 litre içmek lazım dimii:))

10:30 su,2 ceviz 2 kuru kayısı yedim

benle bu şekilde yazışıp benle beraber bu listeye uyacak olan yok sanırımmm:KK43:((

meraba ben varım 80kiloyum 21 yasindayım bundan 8 ay once 71 kilo idim kortizon kullanında 80 kilo oldum 2 ay içinde çalısıyorum uymaya çalısırım

merhaba kızlar.. ben de katılmak istitorum. hedefim 45 günde 6 kilo vermek.. boyum 1.70 68.5 kiloyum. ilk hedefim 62.5 olmak.. asıl hedefim hep 58 olmakdı ama ilk 62.5 buçuğu hedef olarak seçtim. 78 kilolardan 62.7 ye kadar düşdüm son bir senedir 6 kilo aldım maalesef ve daha da almak istemiyorum. yaza kadar vermek istiyorum. kaç kere başladım bırakdım ama artık YETER!!! LÜTFEN BANA DA DESTEK OLUN!!

Rabiyacim=aramiza hosgeldin insallah vericez bu kilolari :-) ve 78kilodan nasil 62 ye dustun ogrenebilirmiyim :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadasim...birsuru sey denedim kilo veremedim.en son bir arkadasimdan bu listeyi aldim.uygularsan haftada iki kilo garanti dedi.bende basladim.bugun ucuncu gunum.57 kilo ile basaladim.insaallah busefer olur.liste cok benziyor seninkine

Merhaba arkadasim...birsuru sey denedim kilo veremedim.en son bir arkadasimdan bu listeyi aldim.uygularsan haftada iki kilo garanti dedi.bende basladim.bugun ucuncu gunum.57 kilo ile basaladim.insaallah busefer olur.liste cok benziyor seninkine

Elifcim o liste ne paylasirmisiniz bizimle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabiki paylasirim arkadaslar ama listem evde.yarin ayrintili yazicam.arkadasim istedigimde bununla iki kilo veriyorum haftada dedi.57 kiloyum ve 53 istiyorum.insallah bu sefer olur.

yeni arkadaşlar gelmiş hoş geldiniz kızlarr ...
ben bugün uyamadım arkadaşlar ondan yazamadım kızm rahatsızdı ve bende rahatsızım ondan
ama inşlah yarın tekrar devam edicem..
benim listeme uymaya devam edenler kimler yaa merak ettimde???

erencim liste seninkine derken burdaki benim listemimi kastediyorsun...bu liste bana ait de..

Rabiyacim=aramiza hosgeldin insallah vericez bu kilolari :-) ve 78kilodan nasil 62 ye dustun ogrenebilirmiyim :-)

diyet ve yürüyüş yaparak zayıfladım canım arada her gün 5-7 km arası en az yürüyordum. uzun zamanda verdim aslında sağlıklı verdim ama bünyem kilo almaya çok müsait gene birer birer geliyor o yüzden dur demem gerek. bir ara sabah 5 akşam 5 yürüyodum ama sonra bıraktım. diyetisyene gitmişdim bana kaslarını yakarsın demişdi. çok anlam veremedim ama neyse.. dün akşamdan beri hastayım yatıyorum. gündüz biraz çıkp yürüdüm 1 km kadar ter içinde kalmışım.
listeye uymaya çalışıyorum ama bugün sabah geç kalktığım için kahvaltıyı da geç yaptım.. kaçamak olmadı ama bugün düzenli de yapamadım yarın daha iyi olur inşallah:))
kızlar dün eşimle konuşdum hazirana kadar ennn azından 4 kilo verirsem meyvalı bir pasta yapmıştım onu yapıcam ödül olarak. eşim bir ara kendi kendine söz verdi 1.5 ay falan ağzına tatlı bir şey sürmedi (benden daha iradeli valla) o tatlıyı da o ara misafirime yapmıştım tadına bakamamıştı garibim:KK1::KK1: ikimize de ödül olucak inşallah:KK52::KK52:

Gecmis olsun canim tebrik ederim iyi vermissin :-) bu arada kizlar unutmayalim cuma gunleri tarti gunumuz yani bu cuma tartiliyoruz z:KK66: herkes kilosunu yazsin bakalim kac kilo vermisiz ben en son gecen cuma tartildim cok merak ediyorum insallah vermissimdir :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sabah
Domates-saalatalik sinirsiz
4 zeytin
Light peynir avuc ici kadar
1 dilim cavdar ekmegi
Ara
2 kayisi
2 ceviz yada 6 findik
Ogle
Tavuk kofte balik 4 adet
Sinirsiz salata
1 dilim cavdar ekmegi yada bir kepce corba
Ara
Light yogurt
1 paket light biskuvi
Aksam
6 kasik sebze yemegi
Light yourt bir kase
1 dilim cavdar ekmegi yada bir kepce corba
21.30 da bir elma
Bol su ve yesilcay

listem şu:

uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

08:00

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )
1 tutam maydonoz ( limonlu )
2 ince dilim esmer ekmek ( 1 EL KADAR )

10:00
bir bardak yeşil çay
10:30
su
3 tane kuru kayısı
3 parça ceviz ( 1,5 tane ceviz içi )

13:00

su
4 yemek kaşığı sebze yemeği
4 köfte kadar et/tavuk/balık

( haşlama - fırın - ızgara - sulu yemek içinde olabilir.)

bol salata ( yağsız )

15:00

Bir bardak yeşil çay

15:30

su

1 porsiyon meyve ( 100 gr.)
1 çay bardağı süt

17:00

2 tane kepekli grissini
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir. ( ben yemedim.)

19:00

1 kepçe çorba ( yarım kase ) bazen yiyorum bazen yemiyorum.
6 yemek kaşığı sebze yemeği
bol salata
1 çay bardağı yoğurt
bir ince dilim ekmek ( 1 el kadar )
ve tabiki su

20:00

bir porsiyon meyve ( 100 gr.) ben yemedim.

20:30

bir bardak yeşil çay.

hayatım hala göremedinmiii ya:KK43:(((
üzgünüm acaba teldenmi girdinde ondanmı göremiyorsunkiiii :KK43:(
Arkadaşım ben şehir değiştirdim ev taşıdım tayin işlerim falan vardı derken giremedim nete...Listeyi inceleyeceğim...Diyete başlamııştım zaten yoğunlukta biraz sağlıksız oldu ama....

kardelen vallla çok memnun olurum buyur gel ben bugün başladım inşşalhh devam etcem 15 gün en az sende bana katılll:)))
6 kilo vermem lazım şimdilik kafayı oynatcam yaaa:)))
3 ay ekmek yemedim kilo veremedim ama bu liste ile vereceğime inanıyorummmmm
listem şu:

uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

08:00

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )
1 tutam maydonoz ( limonlu )

10:00
bir bardak yeşil çay
10:30
su
3 tane kuru kayısı
3 parça ceviz ( 1,5 tane ceviz içi )

13:00

su
4 yemek kaşığı sebze yemeği
4 köfte kadar et/tavuk/balık

( haşlama - fırın - ızgara - sulu yemek içinde olabilir.)

bol salata ( yağsız )

15:00

Bir bardak yeşil çay

15:30

su

1 porsiyon meyve ( 100 gr.)
1 çay bardağı süt

17:00

2 tane kepekli grissini
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir. ( ben yemedim.)

19:00

1 kepçe çorba ( yarım kase ) bazen yiyorum bazen yemiyorum.
6 yemek kaşığı sebze yemeği
bol salata
1 çay bardağı yoğurt
bir ince dilim ekmek ( 1 el kadar )
ve tabiki su

20:00

bir porsiyon meyve ( 100 gr.) ben yemedim.

20:30

bir bardak yeşil çay...
Listen çok güzelmiş canım 1 sene önce 17 kilo vermiştim dikkat ederek hemen hemen bu listeye yakın şeyler yiyordum...

X