Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hsg den sonra hemen hamile kalınır mı ?

1. Konu Sahibi : harbikiz42 #1

hsg den sonra hemen hamile kalınır mı ?

hsg sonrası gebe kalabilme ihtimal oranı kaç ki o kadar çektiğim ağrıta değse bari? kalamayan arkadaşların nedeni neydi acaba?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2014

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

2. Konu Sahibi : harbikiz42 #2
    Alıntı harbikiz42 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    hsg sonrası gebe kalabilme ihtimal oranı kaç ki o kadar çektiğim ağrıta değse bari? kalamayan arkadaşların nedeni neydi acaba?
    Filmi çekmek için kanallara gönderilen sıvı ilaç sayesinde açılma ya da genişleme ile hamile kalma ihtimali oluyormuş.ben de yeni çektirdim. Bakalım ne olacak? hayırlısı. .

3. Konu Sahibi : harbikiz42 #3
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Ben çektirdim açıktı ama bi işe yaramadı birde bende pko var inşallah sende işe yarar canım

4. Konu Sahibi : harbikiz42 #4
    Giriş tarihi
    Nov 2013
    Blog Yazıları
    1
    Alıntı Nargazeli kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben çektirdim açıktı ama bi işe yaramadı birde bende pko var inşallah sende işe yarar canım

bende de tık yok 1 ay oldu cektireli acıkmıs cok sükürr

5. Konu Sahibi : harbikiz42 #5
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Alıntı eses07 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

bende de tık yok 1 ay oldu cektireli acıkmıs cok sükürr
    İşte işin ilginç yanı çoğu şey yolundaymış gibi görünüyor mesela klomenle yumurtalarım da gelişiyo çatlatma iğnesiyle çatlıyorda kurban olduğum Rabbim bi türlü nasip etmiyor demek daha vakti var

6. Konu Sahibi : harbikiz42 #6
    Giriş tarihi
    Nov 2013
    Blog Yazıları
    1
    İşte işin ilginç yanı çoğu şey yolundaymış gibi görünüyor mesela klomenle yumurtalarım da gelişiyo çatlatma iğnesiyle çatlıyorda kurban olduğum Rabbim bi türlü nasip etmiyor demek daha vakti var
    aynenn öylee cnm hayırlı zamanda ins.bizlerinde olcakkk

7. Konu Sahibi : harbikiz42 #7
    Giriş tarihi
    Dec 2012
    Alıntı eses07 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aynenn öylee cnm hayırlı zamanda ins.bizlerinde olcakkk
    İnşallah tatlım iyi düşünelim iyi olsun

8. Konu Sahibi : harbikiz42 #8
    aynenn cnm hepsini denedim bende hiç bi sıkıntı yok deniliyor fakat bişey yok :( bnm hsg sonrası ilk ayım adetime 5 gün var inşallah adet olmam :( sizinde hayırlı haberlerinizi bekliyorum inş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2014

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

9. Konu Sahibi : harbikiz42 #9
    null
    slmmmm.... Ben bir yil ilaç tedavisi gördüm en son hsg cektirdim iki kez adet gordum ucuncu adetimi gormedim şükürler olsun... Bence hsgnin etkisi oldu bende

10. Konu Sahibi : harbikiz42 #10
    Alıntı aleksandra35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Filmi çekmek için kanallara gönderilen sıvı ilaç sayesinde açılma ya da genişleme ile hamile kalma ihtimali oluyormuş.ben de yeni çektirdim. Bakalım ne olacak? hayırlısı. .
    uyutularak mı çektirdiniz çok acıyor mu bende bidahaki aya çektircem klomen verdi doktor olmazsa çekecek

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-12-2014

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 132 gün kaldı.

Bu hafta bebeğinizin beyni hızla büyümeye başlayacak ve bu büyüme bebeğiniz 5 yaşına gelene kadar devam edecek. Bebeğiniz dış seslerden veya hareketlerden dolayı canlılık gösterebilir. Ani yüksek sesler, yüksek sesli müzik, araba ya da çamaşır makinesi titreşimleri bebeğinizin harekete geçmesine sebep olabilir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 17-19 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 350-400 gr civarındadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Sayfa: 1/3 123 SonSon