Cilt ve saç sorularınızı paylaşabilirsiniz...

Arkadaşlar, bir adağım vardı; cilt ve saç sorunları olanlara karşılıksız yardım edeceğim diye. Cilt ve saç bakımı konusunda bilgilerimi paylaşmak istiyorum sizlerle. Ancak başka bir yerle anlaşmam olduğu için bilgilerimi buradan paylaşamıyorum. Siz sorununuzu buradan yazarsanız forumun akışını sağlamış oluruz. Ben de sizin cilt ve saç sorunlarınıza önerilerimi özel mesajla bildiririm. Siz de sonuçları yine buradan açıklarsınız. Tamamen doğal maskeler öneriyorum. Hem kendimi geliştirmeye devam etmek hem de bilgilerimi unutmamak amacındayım. Sizlere de bu şekilde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Çalışıyorum ama vakit buldukça cevaplamaya çalışacağım.
Sevgiler...
tatlım cildim çok yağlı saçlarımda hemen yağlanıyor hergün duş almaktan bıktım usandım yardımcı olurmusun bana:KK37:

canlarım cevaplarınızı en kısa zamanda yazacağım, şu an çok yoğunum. ne olur buradan soru sorun, özel mesajlar buradan fazla geliyor.

canlarım cevaplarınızı en kısa zamanda yazacağım, şu an çok yoğunum. ne olur buradan soru sorun, özel mesajlar buradan fazla geliyor.

Merhaba bana da yardimci olursaniz cok sevinirim.tedavi olmama ragmen cildim ve sacim cok yagli.onerilerinizi bekliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben gördüm sagol girdim hatta baya okudum yorumda yazdim:) ama ben bu yag karisimlarima bir türlü hic biryerden cevap alamadim ya

kızlar yazıyı hazırladım ama size verdiğim link çıkmıyor galiba, özel mesaj atmıştım...

yüzümde kahverıngı lekelerım var 27 yasındayım.. bunlar sanırım güneş lekelerı çünkü evlı degılım hamılelık falan degıl.. peeling falan yapıorum farklı kremler kullanıorum geçmio :KK43:( yüzü soyan kremler varmış onlar etkili oluo dıye duymustum fakat zararlı olabılr.. ne yapmam gerek acaba yardımcı olurmusun?:26::26::26::26::KK54::KK54::KK54:

Ben birde okudugum iyi yaglari almistin ama bezeler cikiyor fkn diye okuyuncada kullanmaktan cekindim neyi nasil kullancam karistirmak istiyorum hepsini öyle kullansam olurmu..göz etrafi hafif kirisiklik morluk biraz torba ve bir tarafimdada elmacik kemiklerimden yukari gòz kenarima dogru lekeler var..bulunan yaglar kayisi cekirdegi..üzüm cekirdeigi bugday özü hodan jojoba avokado..degerlendirmek istiyorum ya bunlari

canım o yağları şimdi kullanman çok sakıncalı çünkü güneş lekesi yapabilir. illa kullanacaksan akşamları kullan. mesela saçların kuru ise şampuanına 1 tatlı kaşığı jojoba yağı ekleyerek kullanabilirsin, saç kırıklarına mani olur ve saçına nem verir. buğday özü yağını göz çevrene kullan, ve masaj yap, kırışıklıkların için.

Merhabalar. 20 yasındayım. Yağlı bi cilt yapım var ve düzenli olarak cilt temizligi yapmama ragmen sivilcelerim yok olmuyor ve hep aynı yerde çıkıyor. Beyaz bir tenim var ama ozellikle yanak üstü ve cenem her zaman cok kızarık. Bu sebepten oturu sanki tum yuzum sivilceliymis gibi gorunuyo. Yani asıl problemim bu kızarıklıklar. Yardımınızı bekliyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
tamam tatlım anladım. mesaj atıyorum sana da.

tatlım cildim çok yağlı saçlarımda hemen yağlanıyor hergün duş almaktan bıktım usandım yardımcı olurmusun bana:KK37:

Merhaba bana da yardimci olursaniz cok sevinirim.tedavi olmama ragmen cildim ve sacim cok yagli.onerilerinizi bekliyorum

ikinizin sorunu da aynı kızlar, site çok pratik bir yöntem önereceğim, yeterli gelmezse tekrar yazın, ilave öneride bulunacağım.

yüzümde kahverıngı lekelerım var 27 yasındayım.. bunlar sanırım güneş lekelerı çünkü evlı degılım hamılelık falan degıl.. peeling falan yapıorum farklı kremler kullanıorum geçmio :KK43:( yüzü soyan kremler varmış onlar etkili oluo dıye duymustum fakat zararlı olabılr.. ne yapmam gerek acaba yardımcı olurmusun?:26::26::26::26::KK54::KK54::KK54:

canım lekeler için sana bir öneride bulunuyum ama çok dikkatli ol çünkü yaz geldi. maskeyi mutlaka akşamları yap, ertesi gün güneş koruyucu krem kullan. ayva çekirdeği bulamazsan tekrar yaz bana bana başka bir maske önereceğim, tamam mı canım?

canım lekeler için sana bir öneride bulunuyum ama çok dikkatli ol çünkü yaz geldi. maskeyi mutlaka akşamları yap, ertesi gün güneş koruyucu krem kullan. ayva çekirdeği bulamazsan tekrar yaz bana bana başka bir maske önereceğim, tamam mı canım?

diğer seçeneği verebilir misin acaba ? bu arada hangisi daha etkili?:KK54::KK54:

kızlar yeni yazımı hazırlamaya başladım, size hem şampuan tarifi vereceğim. hem de şampuanınıza koyabileceğiniz doğal malzemelerden bahsedeceğim. saç sökülmesi, yağlanması, saç diplerinde kaşıntı, kuru ve kırılan saçlar için, bir de saçlarım çok ince telli yapışıyor diyenler için bir şeyler paylaşacağım. saç maskesi yapamayanlar ve zamanı olmayanlar için her banyoda yıkanırken ayrıca saçlarınızı besleyeceğiniz önerilerde bulunacağım.
sizin var mı başka sorularınız?

ben azayım sorunumu. 29 yaşındayım, saçlarımı sağlıklı bir şekilde uzatmak istiyorum. 2 ay önce kırıklarını aldırmak zorunda kaldım 5-6 parmak saçım gitti, şimdi üstlerde yine kırık oluşmaya başladı, bu kırıkların oluşmasını engelleyebilir miyim? kırık oluşan yerlerde biraz boya var onu da belirteyim.

kızlar yeni yazımı hazırlamaya başladım, size hem şampuan tarifi vereceğim. hem de şampuanınıza koyabileceğiniz doğal malzemelerden bahsedeceğim. saç sökülmesi, yağlanması, saç diplerinde kaşıntı, kuru ve kırılan saçlar için, bir de saçlarım çok ince telli yapışıyor diyenler için bir şeyler paylaşacağım. saç maskesi yapamayanlar ve zamanı olmayanlar için her banyoda yıkanırken ayrıca saçlarınızı besleyeceğiniz önerilerde bulunacağım.
sizin var mı başka sorularınız?

Bu yazıya nerden ulasacagız?

X