Doğal Saç Bakım Kürleri Loreal Elseve mucizevi yağ kullanımı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

rihannaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
634
85
Kızlaar birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım bu yağı ama daha kullanmadım size sorayım dedim. Benim sinüzitim olduğundan dolayı saçlarımı iki günde bir yıkayabiliyorum ancak. Bu yağ saçımda iki gün kalırsa zarar verir mii? :KK31:

Kızlaar birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım bu yağı ama daha kullanmadım size sorayım dedim. Benim sinüzitim olduğundan dolayı saçlarımı iki günde bir yıkayabiliyorum ancak. Bu yağ saçımda iki gün kalırsa zarar verir mii? :KK31:
bu yağ durulama gerektirmeden de kullanılabiliyor,sorun yaşayacağını düşünmüyorum bu yüzden:)

Bende yeni başladım canım merak etme saçı yağlandırmıyor ve hergün kullanabilirsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende kullanıyorum memnunum :) tahmin ettiğim gibi yağlandırmadı, her gün kullanılabiilir

benim saçımda 3 gün kaldığı oluyor zarar vermiyor hatta ara ara tazeliyorum. Yağlandırma yapmadı şimdiye kadar.

Tüm saç kremlerini atın çöpe bunu kullanın o kadar söylüyorum :-) saçlarımı kuru olmamasına rağmen kullandığım çoğu krem bi gün sonra yaglanditiyodu ama bunda hiic görmedim yaglandigini ustelik azbuz da sürmüyorum :-) bide benim saçlarım boyadan taranmiyodu bu yağı sürer sürmez yumuşacık oluyo ve mis gibi kokuyo

Tüm saç kremlerini atın çöpe bunu kullanın o kadar söylüyorum :-) saçlarımı kuru olmamasına rağmen kullandığım çoğu krem bi gün sonra yaglanditiyodu ama bunda hiic görmedim yaglandigini ustelik azbuz da sürmüyorum :-) bide benim saçlarım boyadan taranmiyodu bu yağı sürer sürmez yumuşacık oluyo ve mis gibi kokuyo
peki şekil veriyomu canım

[QUO"cranial, post: 36729593, member: 504479"]peki şekil veriyomu canım[/QUOTE]
Yok canım daha çok canlı göstermede işe yarıyo. Şöyle söyliyim eğer saçın sağlıklı yıpranmışsa gerek yok almana ama yıpranmış bakıma ihtiyacın varsadurulanmadan kullanacağın tek ürün bu bence

Bu yağı ısıtıp saçında kullananlar da var.Ama bu şekilde ısıtarak saçta kullanmak bana saçma geliyor içeriğindeki kimyasallardan dolayı.Bence serum olarak duştan sonra suyu alınmış nemli saça birkaç damla uygulanmalı...ki ben de bu ürünü bu şekilde kullanıyorum.Dibi gelip bittiğinde en çok üzüldüğüm ürün.

Bu yağı ısıtıp saçında kullananlar da var.Ama bu şekilde ısıtarak saçta kullanmak bana saçma geliyor içeriğindeki kimyasallardan dolayı.Bence serum olarak duştan sonra suyu alınmış nemli saça birkaç damla uygulanmalı...ki ben de bu ürünü bu şekilde kullanıyorum.Dibi gelip bittiğinde en çok üzüldüğüm ürün.
ben duştan çıktıktan sonra nemli saçlarıma bunu uygulayıp örmeyi düşünüyorum. acaba dalgaları belirginleştirici etkisi var mıdır ona göre alacağım da

ben duştan çıktıktan sonra nemli saçlarıma bunu uygulayıp örmeyi düşünüyorum. acaba dalgaları belirginleştirici etkisi var mıdır ona göre alacağım da
Saçlarımı parlatıp onardı ama dalgalarınızı belirginleştirir mi bilemeyeceğim.Çünkü saçlarım dümdüz.Ama saçlarımı bu ürünü kullanıp ördüğümde hem uzun süre bozulmuyor.Hem de çok güzel parlıyor, güzel oluyor.

ya kızlar 2.şişemi aldım saçlarım çok çok kuru.. banyodan sonra urban care argan yağ serumu kullanıyorum. bunu da nemli saça sürüyorum ama birtek ben mi sonuç alamıyorum.. 2.şişemide aldım.. yanlış mı kullanıyorum acaba??

ya kızlar 2.şişemi aldım saçlarım çok çok kuru.. banyodan sonra urban care argan yağ serumu kullanıyorum. bunu da nemli saça sürüyorum ama birtek ben mi sonuç alamıyorum.. 2.şişemide aldım.. yanlış mı kullanıyorum acaba??
Canim bir de morfose un siyah siseli keratin serumunu dene, onu loreal den daha başarılı buluyorum ben.

Canim bir de morfose un siyah siseli keratin serumunu dene, onu loreal den daha başarılı buluyorum ben.

canım çok teşekkür ederim ama elimde urban serum ve mucizevi yağ var ikise dopdolu..
bahsettiğin ürünü birkaç aya alabilirim
gratislerde var mı?
ve fiyatı nedir?

2 damla değil bende 3 basım kullanıyorum .saçlarım matlaşmıştı maşa kullanmaktan bu yagı kullanınca yeniden parlamaya başladı

bugun ılk defa duzgun kullandım sanırım. buklelerım cok hos oldu.tulerıklık te gıttı sacımdan..derdım matlık ta degıl kuruluk :KK43:

X