Gelinlik Modelleri Bakalım 1,55 boya prenses model gelinliğimi beğenecekmisiniz

KOKUNNHUZURR

Minik mucizem‍‍‍
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2013
785
419
Gelinlik için çok gezdim herkes A kesim gelinlik olur dedi fakat çok sönük durdu bende ve hiç hoş durmadı gelinliği üstümde taşıyamadım bile sonra bu gelinliği çok beğendim ve içimde kalmasını istemedim ve diktirdim.

Şimdi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar:KK16: $fotoðraf01792.JPG $fotoðraf01803.JPG $fotoðraf01781.JPG $fotoðraf0177.jpg $fotoðraf01814.JPG

Gelinlik için çok gezdim herkes A kesim gelinlik olur dedi fakat çok sönük durdu bende ve hiç hoş durmadı gelinliği üstümde taşıyamadım bile sonra bu gelinliği çok beğendim ve içimde kalmasını istemedim ve diktirdim.

Şimdi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar:KK16:Eki Görüntüle 1020423 Eki Görüntüle 1020424 Eki Görüntüle 1020422 Eki Görüntüle 1020421 Eki Görüntüle 1020425

hayırlı olsun öncelikle güle güle giy canım :KK16: bence hiçte kötü durmamış peki kaç cm topuklu giyceksin?

gelinliğini çok beğendim,platform topuk ayakkabı giyersin 15 cm,boyun olur 1.70:KK66: istediğin gibi bir gelinlik diktirmen en güzeli, senin düğünün,nasıl olsun istiyorsan öyle yap,içinde kalmasın.kolay kolay ikinci gelinlik alınmıyor ne de olsa.bir yastıkta ağız tadıyla mutlulukla yaşlanın inşallah..

Şimdi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar:KK16:Eki Görüntüle 1020423 Eki Görüntüle 1020424 Eki Görüntüle 1020422 Eki Görüntüle 1020421 Eki Görüntüle 1020425

çok "güvenli" bir model. o kadar kabarık ki, kimse size 1 metreden fazla yaklaşamaz

gelinliğini çok beğendim,platform topuk ayakkabı giyersin 15 cm,boyun olur 1.70:KK66: istediğin gibi bir gelinlik diktirmen en güzeli, senin düğünün,nasıl olsun istiyorsan öyle yap,içinde kalmasın.kolay kolay ikinci gelinlik alınmıyor ne de olsa.bir yastıkta ağız tadıyla mutlulukla yaşlanın inşallah..

Canım teşekkür ederim yorumun için en azından içimde kalmadı:) güzel duan için teşekkür ederim.:KK16::KK16:

Merak ettim canım inşaallah gönlüne göre olur gelinliğin :) modeli filan var mı:?

Benim gelinliğim üç-dört modelin karışımı o yüzden tek bir resimde değil. Genel olarak kayık yaka dantelli,sırtı düğmeli, beli gümüş kemerli, kloş etek kesimli, etek uçları dantelli ve etekleri serpme dantelli olacak. Ortaya ne çıkacak ben de çok merak ediyorum. 3 Nisan'da prova var, inşallah güzel bir şey çıkar.

X