Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Dantel Kollu Zarif Abiyeler

TersAlfabe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2010
1.117
215
Hanımlar merhaba,

Daha önce bir başlıkta dantel kollu abiye önerileri istemiştim ama kimse önermedi. Ben de kendim uzun araştırmalarım sonucunda bir arşiv oluşturdum.

Benim gibi çok açık giymeyen ve dantelin zerafetini sevenler için örnek modelleri ekliyorum, sevgiler..

$101806594_tn70_0.jpg $551359_a.jpg $Fasion_Style_Elegant_Mermaid_Lace_Half_Sleeve.jpg $Elegant_Sheath_Bateau_Neck_Half_Sleeve_Grey_Tulle_Evening_Dress_2014.jpg $uzun.jpg $1527b8ea2df25d668.jpg $2014-Yarým-Kollu-Siyah-Elbise-Modelleri-6.jpg $2014-Yarým-Kollu-Siyah-Elbise-Modelleri-7.jpg $101632353_tn70_2.jpg $564208966_610.jpg

Ben de straplez olmayan, dantel detaylı abiyeleri çok beğeniyorum :) bunlar da benden olsun:21:
$turkuaz.jpg $mr.jpg $dntr.jpg $dftþ.jpg

Benim yakın zamanda sözüm olacak kızlar ve bu tarz yani kollu bi modell arıyorum boyu diz hizasında da olur hangi markalarda var Ankara´da oturuyorum bana bu konuda yardımcı olursaniz sevinirimmm

Benim yakın zamanda sözüm olacak kızlar ve bu tarz yani kollu bi modell arıyorum boyu diz hizasında da olur hangi markalarda var Ankara´da oturuyorum bana bu konuda yardımcı olursaniz sevinirimmm

Şu an dantel kollar moda olduğu için birçok yerde bulabilirsin diye düşünüyorum. Olmadı gittigidiyor gibi sitelerde istediğin gibi dizüstü ve dantel kollu modeller de var oradan sipariş verebilirsin.

X