Pudra, Fondöten, Kapatıcılar BB krem kullanan var mı ?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.658
BB krem kullanan var mı bi arkadaşım önermişti ama ben henüz almadım çok merak ediyorum nasıl bir şey güzel mi memnun musunuz ?

Ben garnierin BB kremini aldım bi ara en açık tonu bile çok koyu geldi bana eğer açık tenliysen onu önermem farklı markaları bilmiyorum :)
Yalnız benim aldığımın kapatıcılığı pek iyi değildi nasıl desem nemlendirici krem gibi sadece renklisiydi :KK31:

Niveanin bb kremini kullaniyorum yumusacik yapiyo ayrica kapatici ozelligi cok guzel oneririm en acik rengi guzel

BB krem kullanan var mı bi arkadaşım önermişti ama ben henüz almadım çok merak ediyorum nasıl bir şey güzel mi memnun musunuz ?

ben kullanmıyorum ama arkadaşım aldı sadece krem gibi flormarın biraz fazla sürünce yüzünde çok fazla leke iz yoksa kapatmasında sıkıntı olmaz ama varsa çok iyi kapatmıyor canım sadece cilt rengini dengeliyor ama fondöten gibi renk uyumsuzluğu onda da oluyor

nivea nın kullanıyorum gayet güzel memnunum ama cildin yağlıysa hiç kullanma derim

Evet cildim yağlı . Nedenki ? yağlı olunca krem de de sanrm yağ var o yüzden mi ?

ben kullanmıyorum ama arkadaşım aldı sadece krem gibi flormarın biraz fazla sürünce yüzünde çok fazla leke iz yoksa kapatmasında sıkıntı olmaz ama varsa çok iyi kapatmıyor canım sadece cilt rengini dengeliyor ama fondöten gibi renk uyumsuzluğu onda da oluyor

Lekelerim yok denecek kadar az sayılır sivilceler için kullansam mı diye tereddütte kaldım . Zaten bayadır avonun ferahlatıcı ve ışıltı veren fondötenini kullanıyorum o baya iyi ama bb'yi de denesem mi ki dedim .

bende hep bb krem kullanıyodum kuzum ama şimdilerde cc kremi deniyorum :)

Evet onu da yeni gördüm o nasıl peki ?

Ben garnierin BB kremini aldım bi ara en açık tonu bile çok koyu geldi bana eğer açık tenliysen onu önermem farklı markaları bilmiyorum :)
Yalnız benim aldığımın kapatıcılığı pek iyi değildi nasıl desem nemlendirici krem gibi sadece renklisiydi :KK31:

Evet baya açık tenliyim demekki garnier iyi değil pek genelde yorumlarda nivea'yı kullananlar yazmş iyi diyen de var baya .

Evet cildim yağlı . Nedenki ? yağlı olunca krem de de sanrm yağ var o yüzden mi ?

Lekelerim yok denecek kadar az sayılır sivilceler için kullansam mı diye tereddütte kaldım . Zaten bayadır avonun ferahlatıcı ve ışıltı veren fondötenini kullanıyorum o baya iyi ama bb'yi de denesem mi ki dedim .

Evet onu da yeni gördüm o nasıl peki ?

bence sivilceler için fondöten yada bb krem kullanma çünkü iz kalmasına neden oluyor bence sivilcelerin için cildiyeye git sivilcelerin geçince yüzünde iz yoksa hiç bişey kullanmana gerek kalmaz fondöten pudra bb kremde dahil sivilceleri mahvediyor tavsiye etmem canım yani hem iltihap almasına sebe oluyor hemde yara olmasına iz kalmasına

Gül hastalığım var.yanaklarım pembe allık sürmüş gibi ve kırmızı kırmızı çok hafif sivilcemsi kızarıklıklar var.Bu ay avona üye oldum.BB kremleri merak ettiğimden ve kargo bedeli ödememek için ürün kotamı doldırıyım diye avondan sipariş verdim bb kremi.Karma cildim.En açık tonunu aldım beyaz tenliyim.Çok koyu olmadı ama tatlı bi bronzluk verdi.Üzerine pudra uygulamadım...Gayet doğal durdu.Sivilce veya yağlanma yapmadı...Hatta bundan sonra fondöten kullanmamayı düşünüyorum.

en doğal kapatıcılığı bb kremde buldum ben. mümkünse kore markası bir bb krem kullanmanızı tavsiye ederim. eğer yağlanma-parlama sorunu yapıyorsa da üzerinden pudra geçin ama hafif bir pudra olsun yoksa maske görüntüsüne neden oluyor ki bunu hiç istemeyiz. tavsiyem transparan(beyaz) pudra, hem bb kremin kalıcılığı artıyor hem de cildinizin tüm gün parlamasına engel oluyor.

En cok memnun kalıp önerdiğiniz bir marka varmi
Garnier yada maybeline nivea gosh nyk ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

En cok memnun kalıp önerdiğiniz bir marka varmi
Garnier yada maybeline nivea gosh nyk ?

Garnier geneldee sviliyo ama rekli nemlendirici gibiymis fazla kapatclk beklyrsaniz garnier uygun olmaz

Peki mat olan bir bb yokmudur cunki karma bir cildim var ne yagli ne kuru

X