2015 / 2016 da evlenecek olanlar ,evlenmeyi düşünenler gelin gelin bizde toplaşalım

Bsnrs güle güle kullancanım
İyi etmişin. Öyle öyle alınır zaten...

Yekta uzatma tatlım küslüğü. Bi kezde sen adım at bence.herşeyi bi kenara at. Ve degicektirde...

Bsnrs güle güle kullancanım
İyi etmişin. Öyle öyle alınır zaten...

Yekta uzatma tatlım küslüğü. Bi kezde sen adım at bence.herşeyi bi kenara at. Ve degicektirde...
Bencede canim katiliyorum sana. Biraz daha uzamasin :KK43: yazik günah :KK43:

Bu arada çok tesekkur ederim :)
karaca bazen çeyiz kampanyası yapıyor ya onun içinde de tencere takımından tut da,cezve, kahvaltı takımına kadar oluyor..acaba oda uyguna gelir mi..:26:
en son 1600 tl di oda:KK14:

Valla canim normalde çelik tencere kahvalti takimi ve yemek takimi vardi setti yani 2400 eydi. Ama benim çelik takimim var yani onun yerine su takimi aldim karacanin farklı kampanyasi var mi su anda bilmiyorum ben 2400 e uygun aldigimi düşünüyorum. Aryildizda çatal bicak yemek ve kahvalti takimi sadece 2600 tutuyordu bunda ek olarak su ve cevze takimi da var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi canım senden nabeeeer :KK16:

iyi bende canım :) sevdicekle ve oğluşuyla sohbet ablamlar bizde onla sohbet falan derken akşamı ettik. şimdi aldıklarımın fotolarına bakıyorum :KK70: sizle paylaşıcam :KK70: senden ne haber? ne var ne yok? sevdicekle görüştünmü hiç o olaydan sonra merakını giderdimi peşin peşin :KK70:
sevgili gelin hanımlar selam :KK42::KK42::KK42:

kurtlarımı döktüm geldim :KK76::KK76::KK76::KK76::KK52:

hayırdır kız düğüne mi gittin?

iyi bende canım :) sevdicekle ve oğluşuyla sohbet ablamlar bizde onla sohbet falan derken akşamı ettik. şimdi aldıklarımın fotolarına bakıyorum :KK70: sizle paylaşıcam :KK70: senden ne haber? ne var ne yok? sevdicekle görüştünmü hiç o olaydan sonra merakını giderdimi peşin peşin :KK70:

evet canımm, dün akşam aradı, olay onların köyde değilmiş En Büyük TÜRKİYE

bugün de çokça konuştuk, yarın da çarşıya çıkacak, kameradan görücm inşallaaah :KK16:

hayırdır kız düğüne mi gittin?

evet canım bir güzel horon oynadım geldim :KK17::KK17::KK17:

evet canımm, dün akşam aradı, olay onların köyde değilmiş En Büyük TÜRKİYE

bugün de çokça konuştuk, yarın da çarşıya çıkacak, kameradan görücm inşallaaah :KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar: gördüm canım okuduğumda rahatladım baya bi. yinede sorayım dedim D: zaten garip garip rüyalar görür oldum :KK70: senin asker karkraliçesinin çikilatası yektanın kız davası rüyalarıma giriyor :KK70: yüzünüzü bile görmeden rüyalarımda canlandırıyorum hepinizi :KK70:

evet canım bir güzel horon oynadım geldim :KK17::KK17::KK17:

oooh maşallah :KK70: darısı başımıza :KK70: yani bizim düğünlerimize gelicek olanların başına :) :KK9:

Hatunlar iyi aksamlar pazar gununuz nasil gecti bakalimm.Neler yaptinizz

Yemek yedik eve geldik çok skıcı artık hiç gezmiyoruz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben bugün kameralı görüştümm askerimleee, keyfim çok yerinde o yüzdür, 2 haftadır yüzünü görmemiştimmm :KK31: :KK16:

Cok şukur iyi canim senin nasil?

iyiyim bende ne yapayım canım dışarı çıktık bugün annemle gezdik ablamlarla falan :)

ben bugün kameralı görüştümm askerimleee, keyfim çok yerinde o yüzdür, 2 haftadır yüzünü görmemiştimmm :KK31: :KK16:

maşallah canım benim. hadi iyisin :KK70:

kızlarr annem sevdiğimi tanıyor çok seviyor ama ailesinden ki,mseyle tanışmamıştı ( malum oldukça problemli kabul ettiler ) şimdi cumartesi sevdiceğimin annesiyle annem tanışacaklar bende olucam o tanışmada :) ben tanışmıştım çok ama çok sevdim kayananamı :KK70: ama bakalım annem ne diyecek bir heyecan bastı ki sormayın beni :KK70: birde kendi çeyizime el emeği birşeyler yapmak istiyorum :) sevdiceğede söyledim çok beğendi :) bi an önce bursada malzemeleri bulmam lazım ki yapayım :KK70: bu arada bana fikir verin cumartesi günü için çayın yanına birşeyler yapayım diyorum kaynanam için fikir verin :):KK16:

Yemek yedik eve geldik çok skıcı artık hiç gezmiyoruz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Havalar guzel olunca insanin gezesi geliyor benimde arkadas pek yok yanliz kaliyorum kimse cagirmiyor benj tekbasimada gezemiyorum.Erkek arkadasim glince gezdiriyor beni iste

Ohh masaAllah tatlimm cok sevindim senin adinaaa:))

iyiyim bende ne yapayım canım dışarı çıktık bugün annemle gezdik ablamlarla falan :)

maşallah canım benim. hadi iyisin :KK70:

kızlarr annem sevdiğimi tanıyor çok seviyor ama ailesinden ki,mseyle tanışmamıştı ( malum oldukça problemli kabul ettiler ) şimdi cumartesi sevdiceğimin annesiyle annem tanışacaklar bende olucam o tanışmada :) ben tanışmıştım çok ama çok sevdim kayananamı :KK70: ama bakalım annem ne diyecek bir heyecan bastı ki sormayın beni :KK70: birde kendi çeyizime el emeği birşeyler yapmak istiyorum :) sevdiceğede söyledim çok beğendi :) bi an önce bursada malzemeleri bulmam lazım ki yapayım :KK70: bu arada bana fikir verin cumartesi günü için çayın yanına birşeyler yapayım diyorum kaynanam için fikir verin :):KK16:

Vaaayy iyi bakalım insaAllah cok guzel gecer canimm.Cayın yanina borek guzel gider onun yanina manti, boncuk salata yada kisir yaninada hafif bi sutlu tatli orn muhallebili kadayif yada muhallebili incir tatlisi gibi:)

X