Hamilelik testime bakıp yorumlar mısınız tecrübeli arkadaşlarım..

Thetisss

~kocasına ve gelecek olan miniğine aşık~
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
238
9
Merhaba kızlar,ilki 17 mart 2.si bugün yatığım

Hamilelik beklemiyordum yani henüz değildi eşim korunuyor..Ama bu ay adetim gecikti şüphelendim 16 mat gecesi rüyamda bir kuşun bebeğe dönüştüğünü ve ona su içirdiğimi gördüm..bu rüyanın üzerine acaba haberci bir rüya mı dedim adetimde 2 gün gecikmişti.

Ertesi gün 17 martta test yaptım çok silik bir çizgi belirdi emin olamadım.bi kaç gün bekleyip tekrar yaparım dedim.Bu sabah tekrar yaptım çift çizgi gözüküyor ama yine de emin olamıyorum belki test hatalı mıdır diye düşünüyorum aklımdan bin tane şey geçiyor..Bu arada adetim 6 gün gecikti adetlerim de düzenlidir her zaman..

Çok uzun yazdım yorum yaparsanız çok sevinirim.

Bu sabahta kan verdim kanda gebeliğe bakılsın diye akşamüstü 4 te alıcam sonucunu ama sabırsız bir şekilde bekliyorum anlayacağınız.
Ama 6 gün gecikme ile kanda belli olur mu kii???Sizinle paylaşmak istedim sizin yorumlarınızı okumak beni biraz rahatlatacaktır sanırım.

Son olarak 6 yıllık evliyim bebek için sorun teşkil eden hiç bir şey yok sadece varsa bebiş hazırlıksız yakalandım :)) Allahım hayırlısı ne ise onu yazsın diye dua ediyorum.. $170320141348.jpg $210320141362.jpg

cnm tebrikler hamilesin bence bnede iki test yaptım ikiside pozitifti kandada yüksek çıktı kesemizi bile gördük supriz yapmış senn bebişin dikkat et kendine hemen bi dr git budabnm testim ikinci testine benziyor $2014-03-18 14.13.21.jpg

cnm tebrikler hamilesin bence bnede iki test yaptım ikiside pozitifti kandada yüksek çıktı kesemizi bile gördük supriz yapmış senn bebişin dikkat et kendine hemen bi dr git budabnm testim ikinci testine benziyorEki Görüntüle 1031175

Ay ama bana hala değilmişim gibi geliyor şaşkınlıktan mı acaba :)) Çok teşekkür ederim tabi gerçekten varsa bebiş :KK66: Hayırlı olsun senin de bebişin sağlıkla al kucağına inşallah canım :)) Evet senin testle aynı gibi ama bi buğulanma var ya benim testte o kafamı karıştırdı bozuk mu test acaba diye..

Hamilelik beklemiyordum yani henüz değildi eşim korunuyor..Ama bu ay adetim gecikti şüphelendim 16 mat gecesi rüyamda bir kuşun bebeğe dönüştüğünü ve ona su içirdiğimi gördüm..bu rüyanın üzerine acaba haberci bir rüya mı dedim adetimde 2 gün gecikmişti.

Ertesi gün 17 martta test yaptım çok silik bir çizgi belirdi emin olamadım.bi kaç gün bekleyip tekrar yaparım dedim.Bu sabah tekrar yaptım çift çizgi gözüküyor ama yine de emin olamıyorum belki test hatalı mıdır diye düşünüyorum aklımdan bin tane şey geçiyor..Bu arada adetim 6 gün gecikti adetlerim de düzenlidir her zaman..

Bu sabahta kan verdim kanda gebeliğe bakılsın diye akşamüstü 4 te alıcam sonucunu ama sabırsız bir şekilde bekliyorum anlayacağınız.
Ama 6 gün gecikme ile kanda belli olur mu kii???Sizinle paylaşmak istedim sizin yorumlarınızı okumak beni biraz rahatlatacaktır sanırım.

Son olarak 6 yıllık evliyim bebek için sorun teşkil eden hiç bir şey yok sadece varsa bebiş hazırlıksız yakalandım :)) Allahım hayırlısı ne ise onu yazsın diye dua ediyorum..Eki Görüntüle 1031170 Eki Görüntüle 1031171

canım tebrikler hamilesin. umarım sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın. benim 9 gün geçti. testler hep negatif. dün gittim kan verdim sağlık ocağına. bakalım bende bugün 4 gibi sonuç alıcam. hakkımızda hayırlısı. :KK54:

canım tebrikler hamilesin. umarım sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın. benim 9 gün geçti. testler hep negatif. dün gittim kan verdim sağlık ocağına. bakalım bende bugün 4 gibi sonuç alıcam. hakkımızda hayırlısı. :KK54:

Teşekkürler canım :) inşallah allah hayırlı ne ise onu versin ikimiz içinde ..bugün akşam üzeri sonucu mutlaka paylaşırım burda olumlu yada olumsuz..Sen de yaz sonucu canım inş.güzel haberini alırız :KK34:

Teşekkürler canım :) inşallah allah hayırlı ne ise onu versin ikimiz içinde ..bugün akşam üzeri sonucu mutlaka paylaşırım burda olumlu yada olumsuz..Sen de yaz sonucu canım inş.güzel haberini alırız :KK34:

tamam. mutlaka paylaşırım ama ben pek umutlu değilim. senin umutlanmak için çift çizgilerin var. ben hiç görmedim 1 yıldır silikde olsa çift çizgi :) :) :)

Son olarak 6 yıllık evliyim bebek için sorun teşkil eden hiç bir şey yok sadece varsa bebiş hazırlıksız yakalandım :)) Allahım hayırlısı ne ise onu yazsın diye dua ediyorum..Eki Görüntüle 1031170 Eki Görüntüle 1031171

ay şaka gibi biz gebe kalmak için spermeleri içimizde tutmak için çabalıyoz :KK70:
belımın altında dünya kadar yastık koyup ayagımı göge yükseltiyorum nerdeyse bi saat beklıyorum
üstelik bu işi 7 aydır yapıyorum ama tık yok
eşim korunuyodu yinede çift çizgi çıktı diyosun yaa
vay arkadaş nasipten ötesi yok benden pes !
:KK53:

hayırlı ugurlu olsun rabbim enseciğini koklamayı nasip etsin
allah aratmadan hediye ettiği için şükür etmeyi unutma derim :KK16:

tamam. mutlaka paylaşırım ama ben pek umutlu değilim. senin umutlanmak için çift çizgilerin var. ben hiç görmedim 1 yıldır silikde olsa çift çizgi :) :) :)

Herşeyin illa ki vardır bir zamanı umarım allah en kısa zamanda nasip etsin sana ve tüm isteyenlere..
Aslında benimde tam olarak emin olamamamın sebebi eşimle korunuyor olmamız bakalım bu idrar testi doğrumu 4 te kan sonucu çıkınca anlıcam..

ay şaka gibi biz gebe kalmak için spermeleri içimizde tutmak için çabalıyoz :KK70:
belımın altında dünya kadar yastık koyup ayagımı göge yükseltiyorum nerdeyse bi saat beklıyorum
üstelik bu işi 7 aydır yapıyorum ama tık yok
eşim korunuyodu yinede çift çizgi çıktı diyosun yaa
vay arkadaş nasipten ötesi yok benden pes !
:KK53:

hayırlı ugurlu olsun rabbim enseciğini koklamayı nasip etsin
allah aratmadan hediye ettiği için şükür etmeyi unutma derim :KK16:

Rabbimin hikmetinden sual olunmazmış,o ne yazdıysa kadere onu yaşıyoruz eğer hamileysem demekki bana bu zamanı mı uygun gördü ne diyeyim aslında artık istiyorduk ama hep erteliyorduk eşimle işyerinden ötürü (beraber özel sektördeyiz ve yoğun çalışıyoruz) annemler çok kızıyorlardı hep ertelememe ,annemin duaları kabul mu oldu acaba ??

Çok teşekkür ederim iyi dileğin için allah inş.kısa zamanda hayırlısı ile evlat sahibi olmayı nasip eder sana ve tüm bebek isteyenlere :KK34: Allaha verdiği herşey için şükür edenlerdenim zaten :KK34:

evet tebrikler hamilesin:KK34:
aralık annesi mi olacaksın o zaman???

Teşekkür ederim :)

Son adet tarime göre 22 kasım gözüküyor ama daha doktora gitmediğim için tam emin değilim.Bu arada evladını sağlıkla kucağına almanı dilerim :)

Son düzenleme:
Evet kızlar sonucumu aldım hamileyiimmm şaşkınlık şok mutluluk karmakarışık duygular içindeyim. beta HCG değerim 562,8 çıktı..
Allahım tüm isteyen arkadaşlarıma nasip etsin inşallah..Yanıtlayan herkese çok teşekkürler..

Evet kızlar sonucumu aldım hamileyiimmm şaşkınlık şok mutluluk karmakarışık duygular içindeyim. beta HCG değerim 562,8 çıktı..
Allahım tüm isteyen arkadaşlarıma nasip etsin inşallah..Yanıtlayan herkese çok teşekkürler..

canım tebrikler. Rabbim sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin :) benim bthcg 0,2 çıktı :) :) bende yok yani. yani umutlar bi daha ki aya kaldı :)

Tebriklser hamilesin cnm bnmde boleydi

canım tebrikler. Rabbim sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin :) benim bthcg 0,2 çıktı :) :) bende yok yani. yani umutlar bi daha ki aya kaldı :)

Amiin canım çok sağol :) Rabbim tez zamanda bi evlat nasip etsin sana da inşallah ..

Çok çok çok tebrik ederim. :KK16: :nazar:

hayırlısıyla inşallah kucağınıza alırsınız. :KK49:

X