Giz'in diyet günlüğü :) (boool fotoğraflı)

detoks yap dedin ya forumda bulamadım bişi onunla alakalı. nasıl yapabilirim verebileceğin bi fikrin var mı acaba??
kuzucum benim :))
detoks= örneğin kivi yulaf veya ananas yulaf
kivi yulafta:
sabah:1 kivi 3 kaşık yulaf karıştır ye öğlen ve akşamda aynısını yapıp yiyoruz
ara öğünlerde 1 adet salatalık:))bol su başka şey yok

Bir de vücut bir süre sonra duraklamaya giriyor.ben 6 kilo kadar verdim.son bir 4 kilo daha vermem lazım ama bir türlü olmuyor.

kuzum duraklamaya girmesi normal çünkü vücudun yeni yeme şekline alışıyor ..kilon sabit kalıyor veremiyorsun...bi tık ekmek yiyosan azalt.pilavı bi kaşık azalt...su miktarını arttır...kuru kayısı ye :))hepsi olabilir...

günaydınlaaar :))
kuzilerrrim :))
tartıldım :))))
ve sonuc= 81.5
ve şu an adet olduğumdan şişkinlik de var :))
ilk hafta başarı ile tamamlandı :))

bugün yine detox yapıyorum çünkü haftasonu bikaç tatlı kaçamağı yaptım :KK43: maalesef...hemen alınıyor kilo...
hiç bırakmamak gerek :))

kuzularım sizlerin nasıl gidiyor diyetleriniz....
kilolarınız nedir...:)
neler yapıyorsunuz?
lütfen yazışıp konuşalım ...şu çirkinlik sebebi kilolardan kurtulalım lütfen :)):KK3:

kuzularım sizlerin nasıl gidiyor diyetleriniz....
kilolarınız nedir...:)
neler yapıyorsunuz?
lütfen yazışıp konuşalım ...şu çirkinlik sebebi kilolardan kurtulalım lütfen :)):KK3:

Günaydıınnn.. :KK16:
Bende diyetteyim canım nasılsın ?

Günaydıınnn.. :KK16:
Bende diyetteyim canım nasılsın ?

kuzucum şu an ruh halim pek iyi değil ; şöyle ki cumartesi bahçeye gittiğimden ssadece Türkçe den soru çözdüm bi de yasama dan konu çalıştım 2 3 sayfa kaldı..
pazaar günü annemler şehirdışında gittiler...ev temizle yemek hazırla ,arkadaşlarım geldi,hizmet et,yatılıydılar..hiç ders çalışamadım dün :KK43: içim hiç rahat değil ya :KK43:(
şimdi de işteyim...çıkışta da yemek ev toparlama tanıdık çocuğuna ders çalıştıra derkeeeen ne zaman çalışcam ben :KK43:(
haaa sen akıl ver bana ..şu an çok stres oldum :KK43:

kuzucum şu an ruh halim pek iyi değil ; şöyle ki cumartesi bahçeye gittiğimden ssadece Türkçe den soru çözdüm bi de yasama dan konu çalıştım 2 3 sayfa kaldı..
pazaar günü annemler şehirdışında gittiler...ev temizle yemek hazırla ,arkadaşlarım geldi,hizmet et,yatılıydılar..hiç ders çalışamadım dün :KK43: içim hiç rahat değil ya :KK43:(
şimdi de işteyim...çıkışta da yemek ev toparlama tanıdık çocuğuna ders çalıştıra derkeeeen ne zaman çalışcam ben :KK43:(
haaa sen akıl ver bana ..şu an çok stres oldum :KK43:

Ooy.. Ne desem bilemedim kii. :KK50::KK50:

kuzucum benim :))
detoks= örneğin kivi yulaf veya ananas yulaf
kivi yulafta:
sabah:1 kivi 3 kaşık yulaf karıştır ye öğlen ve akşamda aynısını yapıp yiyoruz
ara öğünlerde 1 adet salatalık:))bol su başka şey yok

kendime güvenim sarsıldı :KK53:

selamlar kızlaaaaaaaaar.....adet boyunca da diyete devam ama kilo veremiyorum maalesef...arada tatlı kaçamakları olmuyor değil..malum adetken şeker oranımız düşüyor..:)))

bi de su almam lazm kendimeee iş yerinde içtikçe wc ye çıkıyore :)) güzle oluyorrr....

sabah kahvaltı yapamadım ...geç kalktım...
1 adet form bisküvi yedim ..buğdaylı tıuzsuz,5 dilim sadece :))

canımcımmm ekmek hiç yemiom kahvalatıda bir parmak kadar sadece :))

zaten zamanla alışıosun

Bravo.ben ekmeksiz yapamıyorum.ama azalttım.yarın tekrar diyete başlıyorum.son 3 kilo gitmiyor diye vazgeçmiştim.1 hafta bıraktım diyeti hemen 1 kilo almışım.

Bravo.ben ekmeksiz yapamıyorum.ama azalttım.yarın tekrar diyete başlıyorum.son 3 kilo gitmiyor diye vazgeçmiştim.1 hafta bıraktım diyeti hemen 1 kilo almışım.

verirsin be kuzum 3 kg nedir ki?
bak benim 15 kg vermem gerekiyor...
diyet yapmak iyidir :)) inşallah güzelce verirsin :)))

X