nısan ayıında hamıle kalmak isteyen var mı

teşekkürler çaylakkızzz :KK16:

kızlar siz daha yenisiniz inşallah çok beklemezsiniz hatta gelmesin adetinizzz inşallah
ama ben 1,5 yıldır bekliyorum yani umutsuzluğa kapılmayın Allah hayırlısını versin beklemek çok zor hemde hiçbi sorun yokken :KK5:[/Q

rabbım en kısa zamanda nasıp etsın inşallah canım benım yaaaaaaaaaaa

slm kızlar.bende umudunu nisan ayına bağlayanlardanım.bugün adetimin ilk günü inşallah bu ay hamile kalırız hepimiz Allahın izniyle tabi:) herkese kolay gelsin.benim bat 3-4 mayıs:)))

hayırlısı olsun tatlım benım pes etmk yok:))))))))))))).............aynı umutla denemeye beklemeye devam

daha benim ilk denemem yine de yıllardır deniyormuş gibiyim çok stresli bir iş gerçekten mani olamıyosun. İnş. bekleyişlerimiz mutlulukla sonuçlanır.

bende aynıyım canım yaaaaaa ılk deneme ama heycanlandım bende bugun adet gunumdu bişey yok daha ama benım bazen 2 gun falan gecıkır:))))

kızlar ben malesef oldum adet hayret birsey ya 1 gün bile geçmeyen adet korunmayı bıraktıgım ilk ay 4 gün geçti kesin hamileyim yoksa neden gecsın dıyordum 5.gün geldi sok olduk hatta esim düsük filan yaptım sandı.morali bozuldu ben kendimi buna hazırlamıştım diye.....

kızlar ben malesef oldum adet hayret birsey ya 1 gün bile geçmeyen adet korunmayı bıraktıgım ilk ay 4 gün geçti kesin hamileyim yoksa neden gecsın dıyordum 5.gün geldi sok olduk hatta esim düsük filan yaptım sandı.morali bozuldu ben kendimi buna hazırlamıştım diye.....

Olabilir cnm stresten gecikiyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benım ya bozmayalım borelımızı bıdakı ay olur ıns bazen benım hıç yoktan yere 10 gun gecıkır ortalama 2 gun gecıkır.....bizimde ılk denememız bugun adet gunumdu daha bısey yok bakalım yarın sabah olabılır..............gecen yık eşim korunuyo olmasına ragmen 1 gun gecmıstı ve kan testı yapmıştık........

Neden olmasin :KK66: rabbim nasip ettikten sonra tabi ihtimalleri biraz daha yukseltmek icin korunmayi birakmalisiniz insallah olur canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

olabılır canımm neden olmasın kı Allah nasıp ettıkten sonra :)))))))...................inş bebişin senınledir adetın ne zaman

Canım 14 yada 15i civarında bekliyorum ama inşallah olmam, hamileyimdir :)

17 mart mı 17 nısan mı bat canım...........senındemı ılk hamılalık olcak burda baya ılk deneme olan var :))))

caylak kız benım ılk denemem gecen hafta basladık ama hamılelık 2. olucak nasıpse bır kızım var. sat 17 bat 17 nısan gıbı ama benım adet 3 gun oncede sonrada oluyo

geldi kırmızılar genee :KK5::KK5::KK5:

ılk bebek mı olucak uzulme sadece relax ve kesın hamılelık stres cok buyuk engel.Bız de bu hafta basladık bakalım 2 deneme yaptık bu hafta hastalıklardan malesef esımle bır bırımızı goremıyoruz eger tutarsa mucıze olur tutmazsa da sabırla beklıcez

ılk bebek mı olucak uzulme sadece relax ve kesın hamılelık stres cok buyuk engel.Bız de bu hafta basladık bakalım 2 deneme yaptık bu hafta hastalıklardan malesef esımle bır bırımızı goremıyoruz eger tutarsa mucıze olur tutmazsa da sabırla beklıcez

ilk olacak olamadı ki :KK14:
sen ilk bebekmi cnm .. :KK16::KK16:
insallah bizlerde anne oluruz :KK25:

Kızlar bişey daha sormak istiyorum, ben yumurtlama tarihinden 1 yada 2 gün sonra ilişki yaşadım, gebelik ihtimali düşükmü oluyor o zamanda?

insallah benimde ikiz kızlarım olur cnmmm :KK31:
senindemi sebepsiz infertilite.. bu da ilginc :26:
2.cocuk olmuo topiğimde de var arkadasım ..:KK24:
ogluna kardes beklemekte o da .. :KK31::KK31::KK31:
ins.cabucak olur bebeklerimiz cnmm :KK19::KK19:

benım ılk denemem daha yenı basladık bız denemeye bu hafta ılk kez denedık nasıpse tutar 4 bucuk yasında bır kızım var

X