Hep beraber ufak ufak para biriktirelimm

Hele bugun cok zor isyanlardayim valla :) . Sen ewden nasil calisiyosun canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok zor çok sabır işi canım ya seninki bende geçen yıl staj yaptığım yer için çalışıyorum ilköğretim ve ortaokula online eğitim veren bi internet sitesinde konu anlatımlarının videolarını yapıyorum yazın hep iş yerindeydimde şimdi üniversiteye geçince evden çalışabilirsin dediler öyle ara sıra yine şirkete gidiyorum

çok zor çok sabır işi canım ya seninki bende geçen yıl staj yaptığım yer için çalışıyorum ilköğretim ve ortaokula online eğitim veren bi internet sitesinde konu anlatımlarının videolarını yapıyorum yazın hep iş yerindeydimde şimdi üniversiteye geçince evden çalışabilirsin dediler öyle ara sıra yine şirkete gidiyorum

Walla kpss calisiyorum eylule kadar boyle dewam edicem mecbur calismam lazim . Senin isin gene iyiymis ya ewdesin en azindan oh ne guzel :)

Walla kpss calisiyorum eylule kadar boyle dewam edicem mecbur calismam lazim . Senin isin gene iyiymis ya ewdesin en azindan oh ne guzel :)

bende seviyorum işimi zaten hangi bölüm bitirdin güzel bir puan alırsında ataman olur inşallah:)

bende seviyorum işimi zaten hangi bölüm bitirdin güzel bir puan alırsında ataman olur inşallah:)

Banka sigortacilik bitirdim . Ders calisiyorum evde oldukca ama bugun is yerinde dedim kendi kendime bu sinavi gecmen sart oldu diye artik molalarimdada ders calisicam:)

Banka sigortacilik bitirdim . Ders calisiyorum evde oldukca ama bugun is yerinde dedim kendi kendime bu sinavi gecmen sart oldu diye artik molalarimdada ders calisicam:)

memurluk rahat çalışan kazanıyor kpssyi ben buna inanıyorum atama sorunu varmı bölümünün o çok önemli oluyor genelde

bende varım ama pek sık gıremıyorum kk ya....
gunluk hıc bırşey koyamıyorum..koca br kumbara aldım...2 kuruş var:)
aylık koyabılıyorum...100 150 gıbı.. gr altın yaptırıyorum hepsı bu..

Merhaba hanımlar.benimde 3kumbaram var üçüde boş:KK1:belki sizinle beraber gaza gelir doldururum.yanlız ben çalışmıyorum size yetişemem herhalde üstelik sigaramda var:KK17:ama bi denemekte fayda var tabi

benim kitap kumbaram var. içine bozukluk atıyorum. hiç bilmiyorum ne kadar birikti. az da olsa birikim birikimdir. birikenlerle kitap alacağım. :KK16:

X