Aldatıldım !

Milkshake007

Bi vurucan agzına
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
805
13
Dugunumuze ıkı ay vardı . Evımıze daır herseyımız tamamdı . Bırtek serılmesı kalmıştı . Dugun davetıyelerının gelmesını bekleyip gelınlıgımın son provalarına gıdıyordum . Hersey mukemmeldı benım gözümde . Asık olduğum 6 yılımı verdıgım adamla hayatımı bırlestırıcek olmam heyecanlandırıyodu benı . Taakı aldatıldığımı ogrendıgım o güne kadar . Tek gecelik bır bırlıktelıkden sonra dünyamızın basımıza yıkılması . Arkadasının doğum gunu gecesı aşırı alkol sonucu ne beynine nede başka taraflarına hakım olamamış zavallı bı adam . Benı arayıp görüşmek ısteyen gorustugumuzde ıse nısanlımdan hamıle olduğunu söyleyen bı kadın . Inkar etmedı nısanlım . Sadece o gece gorustuklerını sarhsken bırlıkte olduklarını bırdaha bırbırlerını gormedıklerını soyledı . artık ne kadar doğruysa . Bı tarafta delı gıbı asık olduğum adam dıger tarafda hıc bıseyden haberı olmayan annesının karnında nefes almaya calısan bı bebek ve bebegını doğurmak ıcın benden ızın alan gözlerle bakan bı kadın . Uzerınden tam 7 ay gectı . Gecen sure zarfında acım hıc azalmadı aksıne gun gectıkce katlandı halada oyle . Yaptıgım hıc bısey kafamı dağıtmama yetmedı . Özlemek kelımesını ılıklerıme kadar hıssedıyorum . Ne goruyorum nede sesını duyuyorum . Sadece bı yuvası ve hayalımızdekı gıbı bı oglu olduğunu bılıyorum . Nasıl gecıcek ıcımdekı bu acı nasıl sokup atıcam onu yuregımden ?

gerçekten çok kötü bir durum senin için inanılmaz üzüldüm baska şeylerle ilgilen artık dönüş yoksa daha fazla üzülme

Son düzenleme:
Canım benim konuştuğumuz gibi Rabbim sana sabır versin içini ferahlatsın birazda olsa dinsin sızın zor çok zor ne denir inan bilemiyorum çok üzgünüm çok:KK14:

Son düzenleme:
Gercekten cok üzücü ama iyi tarıfınıda düsün ya evlenseydin seninde cocugun olsaydı ozaman hic icinden cıkamazdın allaha sukurku erken bıttmıs hayat devam edıyor ayakta durmaktan baska bişey gelmez elmez ellden
Allah yar ve yardımcın olsun
Sabrıselam de herzaman

İphon'e
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok acı bir durum gerçekten, bende okurken gözlerim doldu. Sen yıllarını ver o tutsun bir gecenin kurbanı olsun ve senide kurban etsin. Allah' a havale et, bol bol dua et içinin ferahlığa ermesi için...

tüylerim diken diken oldu iliklerime kadar irkildim.. Rabbim sabır versin sana kardeşim.. nasıl büyük bir acı kimbilir.. en çok da simdi baska bir yuvası var kısmı benim bile canımı yaktı. inşAllah en kısa sürede unutur ve yeniden aşık olursun. ömrünü birleştiremeye değmezmiş demek ki. giden 6 senen ve bütün emeklerin başının gözünün sadakası olsun.

Yapma bunu canım ya :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Zor durdum okurken :KK14::KK14::KK14::KK14:

Dirençli ol demekten başka birşey gelmiyor elimizden. Yaşadığın olay tüm ayrılıklardan çok başka. Allahım sabırlar üstüne sabırlar versin sana :26:

of ne kadar zor bir durum tahmin edemiyorum..kendimi yerine koymak istedim olmadıı
zamana bırak diyeceğim ama zaten üzerinden zaman geçmiş unutamamışsın..
normal bir ayrılık değil ki sizin ki
çok basit bir öneri ama destek alman gerekebilir..
yinede haline şükret. ya nikah olduktan sonra öğrenseydiniz eşinizin başka bir kadını hamile bıraktığını

allah sabır versin. umarım unutursunuz bu yaşananları

gerçekten çok kötü bir durum senin için inanılmaz üzüldüm baska şeylerle ilgilen artık dönüş yoksa daha fazla üzülme

Ağladım..........

Canım benim konuştuğumuz gibi Rabbim sana sabır versin içini ferahlatsın birazda olsa dinsin sızın zor çok zor ne denir inan bilemiyorum çok üzgünüm çok:KK14:

yok artık ya..nasıl bir adam bu...hiç mi sevmemişş lanet herif

Gercekten cok üzücü ama iyi tarıfınıda düsün ya evlenseydin seninde cocugun olsaydı ozaman hic icinden cıkamazdın allaha sukurku erken bıttmıs hayat devam edıyor ayakta durmaktan baska bişey gelmez elmez ellden
Allah yar ve yardımcın olsun
Sabrıselam de herzaman

İphon'e
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok zor diyecek teselli edecek bir şey bulamadım :/ Allah sabır versin

İçim düğüm düğüm oldu çok zor gerçekten Allah yardımcın olsun bir an önce unutursun inşallah . :KK14:

pislik herifin teki :KK47::KK47::KK47:
zamana bırak canım,üzüldüm :KK5:

Çok acı bir durum gerçekten, bende okurken gözlerim doldu. Sen yıllarını ver o tutsun bir gecenin kurbanı olsun ve senide kurban etsin. Allah' a havale et, bol bol dua et içinin ferahlığa ermesi için...

tüylerim diken diken oldu iliklerime kadar irkildim.. Rabbim sabır versin sana kardeşim.. nasıl büyük bir acı kimbilir.. en çok da simdi baska bir yuvası var kısmı benim bile canımı yaktı. inşAllah en kısa sürede unutur ve yeniden aşık olursun. ömrünü birleştiremeye değmezmiş demek ki. giden 6 senen ve bütün emeklerin başının gözünün sadakası olsun.

Yapma bunu canım ya :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Zor durdum okurken :KK14::KK14::KK14::KK14:

Dirençli ol demekten başka birşey gelmiyor elimizden. Yaşadığın olay tüm ayrılıklardan çok başka. Allahım sabırlar üstüne sabırlar versin sana :26:

Yat kalk haline şükret ..
Allah'ın sevdiği kuluymuşsun ki sana evlenmeden önce göstermiş adamın kirli yüzünü..
Hayırlısı buymuş..

Hepınıze cok teşekkür ederım . Yuregınıze sağlık . ıyıkı varsınız . Atlatacagımı bende bılıyorum elbet bırgun gecıcek . Allah kimseye kaldıramayacağı yuk vermıyor . Sadece zamanını bılmıyorum . ve bu yuk zaman gectıkce dahada agırlasıyo . ıcınden çıkılmaz hal alıyor . Insallah unuttum gectı demeyı basarıcam .

of ne kadar zor bir durum tahmin edemiyorum..kendimi yerine koymak istedim olmadıı
zamana bırak diyeceğim ama zaten üzerinden zaman geçmiş unutamamışsın..
normal bir ayrılık değil ki sizin ki
çok basit bir öneri ama destek alman gerekebilir..
yinede haline şükret. ya nikah olduktan sonra öğrenseydiniz eşinizin başka bir kadını hamile bıraktığını

allah sabır versin. umarım unutursunuz bu yaşananları

1.5 ay once bıraktım antıdeprasan kullanmayı .Psıkologum olmasa ne yapardım bılmıyorum . Bunada sukur dıyorum evet . Ama bu bıseye yetmıyo sanırım :/

Hepınıze cok teşekkür ederım . Yuregınıze sağlık . ıyıkı varsınız . Atlatacagımı bende bılıyorum elbet bırgun gecıcek . Allah kimseye kaldıramayacağı yuk vermıyor . Sadece zamanını bılmıyorum . ve bu yuk zaman gectıkce dahada agırlasıyo . ıcınden çıkılmaz hal alıyor . Insallah unuttum gectı demeyı basarıcam .

Eminim başaracaksın kesinlikle öyle canım ölümün bile sabrını veriyor Allah bununda verir sana. Ne iş yapıyorsun çalışıyor musun bilmiyorum ama kendine yeni uğraş alanları edin işte atıyorum yüzmeye git x bi kursa git yeni çevre yeni arkadaşlıklar düşünmeni azaltır

1.5 ay once bıraktım antıdeprasan kullanmayı .Psıkologum olmasa ne yapardım bılmıyorum . Bunada sukur dıyorum evet . Ama bu bıseye yetmıyo sanırım :/

acınızı çok derinden hissettim
dua edicem size unutmanız için
umarım bi gün buraya gelip çok acı çektim ama şimdi mutluyum bir yuvam var kocamı seviyorum diye konu açarsın
:KK31:

X