Okeanoss00'un Çeyizleri :)

Tatlım biz bunun ikilisini iş yerinde kullanıyoruz hem çok köpüklü yapıyor kahveyi hem de çok lezzetli. Fincanına göre 3 ya da 2 bardak çıkıyor bir tanesinden :) Ben bodrum gelini olacağım için ikimizin aileleri de yok sevdiceğimle ikimize yeter dedim teklisi:KK1: Misafirlerimiz gelince de iki dakika arayla yapıveririz nolcek:KK1:

o zaman sorun degil cnm size uygunmuş güle güle kullanın cnm :KK70: bizim aileler çook yakın ve hepside kahveyi seven insanlar bende yapmasını seven biriyim bu yüzden 6 kişilk kahve yapma makinasını aldım çiftlide gözüm kaldı ama fiyatı beni aşar diye almadım onuda sağlık olsun ne yapalım :KK70: :KK1:

o zaman sorun degil cnm size uygunmuş güle güle kullanın cnm :KK70: bizim aileler çook yakın ve hepside kahveyi seven insanlar bende yapmasını seven biriyim bu yüzden 6 kişilk kahve yapma makinasını aldım çiftlide gözüm kaldı ama fiyatı beni aşar diye almadım onuda sağlık olsun ne yapalım :KK70: :KK1:

Benim de gözüm kalmadı desem yalan olur:KK1:

Benim de gözüm kalmadı desem yalan olur:KK1:

evlendikten sonra bayanlar tekrardan birşeyler alma ihtiyacı duyarmış o zaman buna karar vere bilirm düğüne az kaldı 1 ay nerdeyse bütce olarak kendimi sıkmak istemiyorum bu yüzden düğünden sonra kendimi toparlarsam alırımm inşallahh tabii hala hevesli olursam bugunki gibi :KK70::KK1:

evlendikten sonra bayanlar tekrardan birşeyler alma ihtiyacı duyarmış o zaman buna karar vere bilirm düğüne az kaldı 1 ay nerdeyse bütce olarak kendimi sıkmak istemiyorum bu yüzden düğünden sonra kendimi toparlarsam alırımm inşallahh tabii hala hevesli olursam bugunki gibi :KK70::KK1:

Allah gönlümüze göre versin canım senin şafak çok yakın çok mutlu olursun inşallah :) Allah sağlıkla mutlulukla aldığın her şeyi kullanmayı nasip etsin:KK16:

saol cnm çook tşkr ederim aminn :) senin şafak uzun sanırım

Evet canım maalesef uzun. Bayramda isteme-nişanım olacak :) Geçtiğimiz pazar günü ailelerimiz tanıştı. 2015 mayıs ayında da evleneceğiz kısmetse :) 6 yıl bitti beraberiz bu aşamaya gelene kadar, babamı razı etmek için çok çektik evlilik için yaşımın küçük olduğunu düşünüyordu bu arada yaşım 25:KK1:

Evet canım maalesef uzun. Bayramda isteme-nişanım olacak :) Geçtiğimiz pazar günü ailelerimiz tanıştı. 2015 mayıs ayında da evleneceğiz kısmetse :) 6 yıl bitti beraberiz bu aşamaya gelene kadar, babamı razı etmek için çok çektik evlilik için yaşımın küçük olduğunu düşünüyordu bu arada yaşım 25:KK1:

evet cnm baya uzunmuş bennimki toplam 2 yıl sürdü :KK70: babalar hep böyledir cnm kızının büyüdünü kabullenemezler hiç bir zaman. ama annenler pek öyle degil yavrumun da yuvası olsun düşüncesi içindeler hemen hemen :KK1: bence yaşın normal cnm bende 23 üm anneme göre geç evleniyorum daha. sevdim olmasaydı pisi pisine görücü usulüne verirdi valla beni :KK1:

evet cnm baya uzunmuş bennimki toplam 2 yıl sürdü :KK70: babalar hep böyledir cnm kızının büyüdünü kabullenemezler hiç bir zaman. ama annenler pek öyle degil yavrumun da yuvası olsun düşüncesi içindeler hemen hemen :KK1: bence yaşın normal cnm bende 23 üm anneme göre geç evleniyorum daha. sevdim olmasaydı pisi pisine görücü usulüne verirdi valla beni :KK1:

Hakkımızda hayırlısı olsun:nazar:

MaşaAllah cnm çok güzel şeyler almışsıınnn.Güle güle kullannn:KK16:

Bu da öğle arası ganimeti yalnız minik olan yerine orta boyunu aldım. 2 orta boy bir büyük boy oldu :)

$cam-metal-baharatlklar-1.jpg

Çeyizin çok güzel maşallah güle güle kullan son aldığın kavanozlardan bugün migrosta görmüştüm bende alsam mı dedim sonra vazgeçtim şimdi görünce yine alsam mı acaba dedim :)))

Çeyizin çok güzel maşallah güle güle kullan son aldığın kavanozlardan bugün migrosta görmüştüm bende alsam mı dedim sonra vazgeçtim şimdi görünce yine alsam mı acaba dedim :)))

Çok teşekkür ederim canim daha iyileri senin olsun inşallah. Ben 8 li standlı çelik olanlarından almıştım baharatlar için (bunlara gore oldukca kucukler) bunların fiyati da cok uygundu 3 adeti on lira:) bakliyatlar için de bunu aldım takım gibi oldu annem 3 tane daha al tuz çay filan ancak yeter diyor üstüste konulabilmesi de artı avantaj tabi :)

A101'den kahvaltı takımıma eklediğim tabaklarım 6 adet :KK1:

$2e263300-8eee-406c-8793-92b80f24a641.jpg

Son düzenleme:
Bunu da sağolsun babam almış yumurta pek sevmem ben ama sevdiceğim bayılıyor ona yaparım artık:KK1:

$yumurta makinesi.JPG

güle güle kullan canım ceyizlerini yemek takımını düşünecegim cok güzelmiş :)

hayırlı uğurlu olsun canım, Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :KK16: bende telveyi yeni evlenen bir arkadaşıma alacaktım ama satıcı bayan ile görüştüm teklilerden çok şikayet olduğunu söyledi bende vazgeçmiştim. Gerçi elektronik işi şans :KK34: umarım hiçbir üründe sorun yaşamazsın :KK16:

Canım kahve makinem geldi, üründe bir sıkıntı var mı diye denedik bol köpüklü ve çok lezzetli kahve çıktı ortaya :) Alabilirsiniz tescillendi ve onaylandı :)))

hayırlı uğurlu olsun canım, Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :KK16: bende telveyi yeni evlenen bir arkadaşıma alacaktım ama satıcı bayan ile görüştüm teklilerden çok şikayet olduğunu söyledi bende vazgeçmiştim. Gerçi elektronik işi şans :KK34: umarım hiçbir üründe sorun yaşamazsın :KK16:

Mesaj tekrarı...

Son düzenleme:
Arzum Sultani Tost ve Izgara Makinem, Sinbo Yumurta Pişirme Makinem, Mudo Concept Sos Tencerem :) :nazar:

$27.078.1701.000201t3.jpg $635260717291333718.jpg $635266977907435256.jpg

Son düzenleme:
X