Allah rızası için yardım facebooktan eşim eski kız arkadaşını hergün takip ediyor

Anladığım kadarıyla facebook şifresi var sizde girin kızı engelleyin.Belki sizin engellediğinizi farkına varmaz kızı bulamayıncada zamanla vazgeçer.
Farkına varırsada size soramaz bence kendi kaldırırsada siz artık tepkinizi koyarsınız.Benim aklıma bu geldi.:44:

aslında şifresini zoraki ilk yılımızda söylemişti ama bn saf unuttum daha sonra bide degiştiriyo sürekli zaten..gitmeden önce tekrar sordum bi şekilde unutturdu söylemedi ama bilgisayarda otomatik kayıtlı kalmış şans işte..zaten ekli degil o bana erkk arkadaşlarını ekleme dedi bnde ona kız arkadaşlarını ekleme dedim öyle anlaştık ama arama yaptırıyo sürekli adını yazıp gece vakti hiç üşenmeden ya bn uyurken bile yaa....başla kız arkadaşlarına da bakmış ama en çok bu kız birde amca kızına bakıyo sürekli annesi demişti onu alcaktıkta almadık diye kendine sordum amcamın kızı kardeş filan dedi ama hadi o meraktan sıkta baksa ama bu kız hergün yaaa ona taktım

Siz şimdi onun facesine girebiliyorsanız yapabilirsiniz bence engellemeyi ekli olmasada engellerseniz bidaha bulamaz kızı aramalarda. Giremiyosanız da nasıl aradığını görüyoRsunuz onu anlamadm

Ya inanılmaz sinir bozucu bir şey ya siz gerçekten seviyorsunuz sanırım eşinizi ama bence problemli bi hali var yani anlattiklariniz normal şeyler değil hiç. Yani tamam kabul ediyorum merak falan herkes zaman zaman boşluktan yapabilir böyle bir şeyi hatta erkekler bizden daha merakli eminim yapıyolardir ama takıntı haline gelmiş resmen bu durum facebook kullanmasına da gerek yok Google'da arama yaparak da bulabilir genelde herkese açık durum tercih ediliyor kendini gizleyen çok az insan var...eşiniz ne yaparsanız yapın bakicaktir yine bu kabul edilebilir bişey mi siz karar verin...dediğim gibi inanın bir çok insan bakiyodur yapiyodur biz aramadgmiz icin görmüyoruz muhtemelen ama eşine ve çocuğuna ayırdığı zamanın önüne geçiyorsa iyice düşünün derim...

ßůšr@

En başta konuşup bi cevap alamadan kapattiniz mi gerçekten konuyu? Anladığım kadarıyla ciddiyetsiz bi erkek eşiniz konuşmak da zordur tabi...keşke ilk gördüğünüzde tepkinizi verseymişsiniz şu an ne yapılabilir tam bilmiyorum ama bence her şeyi göze alarak açık açık tekrar konuşmayı deneyin...

ßůšr@
gerçekten çoooook zor tükendiğimi hissediyorum bazen..kapatmasan ne olcak günlerce sessizlik..o işe gidiyo bn evdeyim bi de gurbetteyim kafayı yerim herhalde..

Siz şimdi onun facesine girebiliyorsanız yapabilirsiniz bence engellemeyi ekli olmasada engellerseniz bidaha bulamaz kızı aramalarda. Giremiyosanız da nasıl aradığını görüyoRsunuz onu anlamadm

nasıl yapcaz aceba??evet girebiliyorum bilgisayar şifreyi kaydetmiş otomatik

Ya inanılmaz sinir bozucu bir şey ya siz gerçekten seviyorsunuz sanırım eşinizi ama bence problemli bi hali var yani anlattiklariniz normal şeyler değil hiç. Yani tamam kabul ediyorum merak falan herkes zaman zaman boşluktan yapabilir böyle bir şeyi hatta erkekler bizden daha merakli eminim yapıyolardir ama takıntı haline gelmiş resmen bu durum facebook kullanmasına da gerek yok Google'da arama yaparak da bulabilir genelde herkese açık durum tercih ediliyor kendini gizleyen çok az insan var...eşiniz ne yaparsanız yapın bakicaktir yine bu kabul edilebilir bişey mi siz karar verin...dediğim gibi inanın bir çok insan bakiyodur yapiyodur biz aramadgmiz icin görmüyoruz muhtemelen ama eşine ve çocuğuna ayırdığı zamanın önüne geçiyorsa iyice düşünün derim...

ßůšr@

evlendiğim adam çocuğumun babası seviyorum tabi ama gerçekten problemli konuşulmuyo bi hatasını söyle suçladı oluyosun bende problemli olduğunu düşünüyorum işinden kaynaklı diye alttan almaya çalışıyorum maalesef..ailesi ile bile düzgün iletişimi yok eniştesi ondan daha ev sahibi davranıyo sinir bozucu ama insan o aileye girmeden göremiyor..

facebooktan eşim eski kız arkadaşını hergün takip ediyor 4 yıllık evliyiz ve 3 aylık bebegim var herşey yolunda aslında ama durum bu ve ben yeni öğrendim yıllardır girip bakıyormuş faceden ne yapıyım ben ne edeyim bilemedim saat oldu kaç bn kafayı yicem Allah rızası için fikir verin çalışmıyorumda ayrılayım desem 2 yıldır kötü kavgalarımız bile olmuyor ama neden takipte birde ben uyurken bakıyormuş saati yazıyo sabah 4 te 5 te offfffffffffff içim çok acıyo nolur ne yapmalıyım nedmeliyim bide eşim asker denizci 2-5 ay sonra gelcek tek görüştügümüz 5 dak nette demekki bide ona bakmaya vakit ayırıyormuş ben çocuğu dururken

Canım için içini yiyor biliyorum yalnız bence bir müddet daha sabret, dua et...eşin gelene kadar aynı tavrı sergilerse bu durumu yüzyüze konuşmanı tavsiye ederim..çünkü hassas bir mevzu ve telde geçiştirebilir...ha bu demek değilki ille de farklı bir niyetle bakıyor. ancak kesin çözüme ulaşmak için eşinin gelmesini bekle derim..ve bu süre zarfında onu ilgisiz bırakma canım...erkekler işte böyle farkında olmadan düşüncesizce davranabiliyorlar..umarım önemli bi şey yoktur. Allah yardımcın olsun canım

canım şu kadarını söyleyim ben eşimi çok ama çok seviyorum amaaaa faceyi açınca ilk eski eşime bakıyorum ve kesinlikle meraktan hatta daha eski erkek arkadaşıma da peşpeşe:KK1::KK1::KK1:
emin ol hiç art niyetsiz bir şekilde:KK34:

çok sinir bir durum. zaten pişkince davranması daha sinir.

karşına al ciddi ciddi konuş. bir daha bırak ona bakmayı baktığını hissedersem veya bana böyle pişkin pişkin cevaplar verirsen sonuçlarına sen katlanırsın de. ayrıca bunu bile bile de aynı yatağa yatmak bile kötü. bu sorununuzu halledenene kadar her türlü samimiyet ve temastan kaçınırdım ben olsam.

nasıl yapcaz aceba??evet girebiliyorum bilgisayar şifreyi kaydetmiş otomatik

az önce faceden engelledim bakalım far edecek mi ???tepkisi ne olacak???aslında bişey yapmadan bekleyim dedim ama 80 gün var gelmesine nasıl eklicem ???en azından bunu yaptım şidilikkk ohhhhhhhhhh olsun bu arada sizede herkesede çook tşkler

az önce engelledim aceba engelli listesini silebilirmiyiz kii

canım şu kadarını söyleyim ben eşimi çok ama çok seviyorum amaaaa faceyi açınca ilk eski eşime bakıyorum ve kesinlikle meraktan hatta daha eski erkek arkadaşıma da peşpeşe:KK1::KK1::KK1:
emin ol hiç art niyetsiz bir şekilde:KK34:

hmm peki aklına gelmiyormu ilk eşimin şu huyu bunu iyiydi 2.sinin şu huyu kötu şurası kötü diyee???lütfen çook mrak ediyorum???bide tekrardan ilk eşe dönme arzusu oluyor mu???

Canım gerçekten Allah sabır versin ya kendini tüketme ama dedigim gibi herkes meraktan yapıyor işte bi şekilde. .. zor bi durum anliyorum umarım yanlış anlamamişindir...

ßůšr@

hmm peki aklına gelmiyormu ilk eşimin şu huyu bunu iyiydi 2.sinin şu huyu kötu şurası kötü diyee???lütfen çook mrak ediyorum???bide tekrardan ilk eşe dönme arzusu oluyor mu???

adı üstünde eski eş! ve sadece merak zamanında hayatı onunla paylaştım. düşünsene ilk göz ağrım ama, ben ilk kez evlenmiş gibi hissediyorum. bu eşimle de tartışmalarımız hatta büyük kavgalarımız oldu ama benim yüreğime o kadar oturmuşki, önceki gibi silip atmak aklıma dahi gelmiyor. kıyaslayacak olursam hatta eski eşim daha ılımlı daha bu çağa uygun modern düşünen bir adamdı ama fazlası kadar eksiği de çokdu.
ne yapıyor ne ediyor suan nasıl görünüyor hepsi sadece merak ve zaman geçirme inanki, yoksa ne onun bana ne de benim ona bu saatten sonra faydamız dokunmaz!

adı üstünde eski eş! ve sadece merak zamanında hayatı onunla paylaştım. düşünsene ilk göz ağrım ama, ben ilk kez evlenmiş gibi hissediyorum. bu eşimle de tartışmalarımız hatta büyük kavgalarımız oldu ama benim yüreğime o kadar oturmuşki, önceki gibi silip atmak aklıma dahi gelmiyor. kıyaslayacak olursam hatta eski eşim daha ılımlı daha bu çağa uygun modern düşünen bir adamdı ama fazlası kadar eksiği de çokdu.
ne yapıyor ne ediyor suan nasıl görünüyor hepsi sadece merak ve zaman geçirme inanki, yoksa ne onun bana ne de benim ona bu saatten sonra faydamız dokunmaz!

doğru artık hayatlar değişti ve birbirini seviyorsa eşler dönüş olmaz diyorsun..ne biliyim bazen çok ağır eleştiriyor eşim diyorum kabullenemediği daha huylarım var demekki onda olan bende olmayan çünkü çevremdeki insanlar taktir ediyo eşimin alesi bile aferin diyo eşim saçma buluyo..diyorum bnde içimden aklı o kadında olduğu için böyle oluyo ona bnzememi istiyo diye

doğru artık hayatlar değişti ve birbirini seviyorsa eşler dönüş olmaz diyorsun..ne biliyim bazen çok ağır eleştiriyor eşim diyorum kabullenemediği daha huylarım var demekki onda olan bende olmayan çünkü çevremdeki insanlar taktir ediyo eşimin alesi bile aferin diyo eşim saçma buluyo..diyorum bnde içimden aklı o kadında olduğu için böyle oluyo ona bnzememi istiyo diye[/

şöyle düşününce eski eşim, bu eşimden daha yapıcı bana yardımcı bı adamdı bir kere dahi bağırıp hakaret etmedi mesela.
ben de kıyaslama yapsam derdimki eski eşim daha olumluydu amaa aşk başkaymış.
seninki gibi aynen beni öven beğenen motive eden bir yapısı yok ama olumsuz bir şeyde mutlaka söyler genelde de tartışmalar bu nedenle çıkardı aramızda
ama yavaş yavaş bu tutumundan da vazgeçti.
bende eski eşini çok kıskandım mükemmel derecede güzel ve ondan bir çocuğu var bazen tartışırken yoksa onumu özlüyorsun diyorumda adam deliye dönüyor.ben daha zor durumdayım çünkü çocukları olduğu için ömrümce o kadının hayali aramızda olacak..:KK4:

doğru artık hayatlar değişti ve birbirini seviyorsa eşler dönüş olmaz diyorsun..ne biliyim bazen çok ağır eleştiriyor eşim diyorum kabullenemediği daha huylarım var demekki onda olan bende olmayan çünkü çevremdeki insanlar taktir ediyo eşimin alesi bile aferin diyo eşim saçma buluyo..diyorum bnde içimden aklı o kadında olduğu için böyle oluyo ona bnzememi istiyo diye

bir ayrıntıyıda söylemeden geçemeyeceğim.
eşimin face hesabını geçenlerde ondan habrsiz
tamamen sildim.her şeyine baktım ama
hareket dökümlerine bakmadım, ben de
eminim ki o da eski eşine bakmıştır.
sırf bunu görmemek için, eger görseydim
bende senin gibi delirirdim herlde.
bazen şu hayatta bilerek görmek istediklerimizin
bize vereceği acı yerine, bilerek görmemek daha iyi galiba:KK17:

sence neden bakıyo?
belli ki unutamamış
gecenin 4ünde aklına düştüğüne göre
malesef buna yapabileceğin bişey yok

facebooktan eşim eski kız arkadaşını hergün takip ediyor 4 yıllık evliyiz ve 3 aylık bebegim var herşey yolunda aslında ama durum bu ve ben yeni öğrendim yıllardır girip bakıyormuş faceden ne yapıyım ben ne edeyim bilemedim saat oldu kaç bn kafayı yicem Allah rızası için fikir verin çalışmıyorumda ayrılayım desem 2 yıldır kötü kavgalarımız bile olmuyor ama neden takipte birde ben uyurken bakıyormuş saati yazıyo sabah 4 te 5 te offfffffffffff içim çok acıyo nolur ne yapmalıyım nedmeliyim bide eşim asker denizci 2-5 ay sonra gelcek tek görüştügümüz 5 dak nette demekki bide ona bakmaya vakit ayırıyormuş ben çocuğu dururken

canım bence bildiğini söyle ve ondan bunu yapmamasını rica et, üzüldüğünü söyle, seni seviyorsa zaten artık takip etmeyi bırakır

X