Kızlar bu hamilelik mi

kacakkiz8

EyMnLs
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2010
79
3
Aslında konuya yazdım ama arada kaynasın istemiyorum resime bakarmısınız test bozuk olabilirmi ikinci cizgi mi bozukmu anlamadim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397683468624.jpg
    $1397683468624.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 64
Aslında konuya yazdım ama arada kaynasın istemiyorum resime bakarmısınız test bozuk olabilirmi ikinci cizgi mi bozukmu anlamadim

canım üstteki kapağı çıkarıp resim koyarmısın bide çizginin yeri falanmı kaydı acaba...

Canim hangi kapak ?? Ben kk nün uygulamasindan bağlanıyorum siteye direk görüntü ekleden ekledim .. Bende resim eklenmis gibi gorunuyor suan ... Bilmiyor ki 2. Dakikada oldu yaklasik 20 dk sonra kayboldu

Canım tam emin olmamakla birlikte sunu söyleyebilirim ikinci çizgi silik olduğu zaman gebelik cok yeni diye biliyorum

Ama bu silik de değil kaymış gibi yeni bi test al sabah

Canım tam emin olmamakla birlikte sunu söyleyebilirim ikinci çizgi silik olduğu zaman gebelik cok yeni diye biliyorum

Ama bu silik de değil kaymış gibi yeni bi test al sabah

Canm bende anlamadim arafta kaldim 5 ay once dusuk yaptim melegim gelisimini durdurmustu psikolojikmi bilmiyorum ama tum belirtilerim var .. Gunum gelmeden test almistim negatifti 30 veya 35 gun kadar uzayabiliyor bi rahatsizligimda yok ama test almamaya yemin ettim hep husran :KK43: beklesem mi diyorum zaten cok dikkat ediyorum kendime offf coo kafam karisti

Canim hangi kapak ?? Ben kk nün uygulamasindan bağlanıyorum siteye direk görüntü ekleden ekledim .. Bende resim eklenmis gibi gorunuyor suan ... Bilmiyor ki 2. Dakikada oldu yaklasik 20 dk sonra kayboldu

canım testin üst yüzündeki kapak testi aç yani bi de öyle bakalım fotosuna alıntılamadığı için mesajını görmedim kusura bakma

Öncelikle kendini üzme hayırlısı ne ise o olsun diye dua et hep
Hem test almamaya yemin etmek ne demek alıcaz bakıcaz bir daha alıcaz bir daha bakıcaz dimi üzme kendini sabah yeni bi test al bana göre hamilesin ama kayık çıkması testten kaynaklı
Ümit vererek konuşmak da istemiyorum şimdi en iyisi yeni bi test

canım testin üst yüzündeki kapak testi aç yani bi de öyle bakalım fotosuna alıntılamadığı için mesajını görmedim kusura bakma

Canım alinti yaptigimi saniyorum kusura bakma umarim simdi olmustur bu mobil uygulamayi ilk kez kullaniyorum . int sitesinde tlfndan sorun yasiyorum ... Ya aklima gelmedi keske yapsaydim dedim ya 20 dk sonra kayboldu testi dun yapmistim suan normal hixbisey yok tek cizgi

Canım alinti yaptigimi saniyorum kusura bakma umarim simdi olmustur bu mobil uygulamayi ilk kez kullaniyorum . int sitesinde tlfndan sorun yasiyorum ... Ya aklima gelmedi keske yapsaydim dedim ya 20 dk sonra kayboldu testi dun yapmistim suan normal hixbisey yok tek cizgi

canım o zaman mecburen yeni bir test alman gerekecek test mi bozuk anlamadım ki bariz çizgi vardı orda nasıl kaybolduki

canım o zaman mecburen yeni bir test alman gerekecek test mi bozuk anlamadım ki bariz çizgi vardı orda nasıl kaybolduki

Ama yeniden tostombul bi negatif görmeye hazır degilim ki .. Baya hirpalarim kendimi .. Aslinda 3 yada 4 gun daha beklesem kirmizilar gelmezse kan testinemi gitsem .. Bu test sagolsun kafayi yedirdi bana :)

Cnm.moralini bozmak.istemem ama o ilk idrar damlattgnda her taraf mor oluyo snra o.morluklar geri cekilio ve gidio büyük ihtmal sen idrari fazla damlatms ondan gec gtms olablr bendede olmstu aynısı snra kaybldu tek czgi cikti
Ama inşallah hamilsndr

Cnm.moralini bozmak.istemem ama o ilk idrar damlattgnda her taraf mor oluyo snra o.morluklar geri cekilio ve gidio büyük ihtmal sen idrari fazla damlatms ondan gec gtms olablr bendede olmstu aynısı snra kaybldu tek czgi cikti
Ama inşallah hamilsndr

İns hamileyimdir cnm .. Ama zaten gunumden once yaptim diye avutuyorum kendimi :) aslinda 2 yada 3 damla damlattim o sonra olustu ama gebelikle alaksi yok sanirim .. Yinede bi umut hakkimizda hayirlisi olsun yaa :rolleyes:

İns hamileyimdir cnm .. Ama zaten gunumden once yaptim diye avutuyorum kendimi :) aslinda 2 yada 3 damla damlattim o sonra olustu ama gebelikle alaksi yok sanirim .. Yinede bi umut hakkimizda hayirlisi olsun yaa :rolleyes:

Blyrm beklemek zor ama bekle cnm bak benim adetm geçtikten 5 gnn snra ne idrarda ne kanda cikti 10.gn kanda cikdi gec döllenme olms yani yumurtlama gnlerne taklma hergn dene :) tavsye

Blyrm beklemek zor ama bekle cnm bak benim adetm geçtikten 5 gnn snra ne idrarda ne kanda cikti 10.gn kanda cikdi gec döllenme olms yani yumurtlama gnlerne taklma hergn dene :) tavsye

Ay vallaha ümit oldun bana ins gec döllenme falan olmustur yaaaaa delirecem :)

Ve kirmizilar geldi .. Nasip

Üzülme canım . Önümüzdeki ay Pozitifi görürsün İnşallah.

Aminnn canm insaAllah .. Ovulasyon testi siparis verdim . birde bu sekilde denicen bakalim ... Rabbim nasip eder umarim isteyen herkese

X