Ceza sistemi...Banlanmaya Merhaba:)))

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.737
203.152
52
Merhaba siyaset severler,
sanırım sizlere en uygun hitap şekli bu:)))
Yalnız siyaset konuşmadığınız aşikar varsa yoksa alıntıla laf yarışı yap şeklinde ilerliyor konular.
Nasılsa polemiğe ceza verilmiyor eski sistem devreye girene kadar rahatız modundan olsa gerek.
3 Nisan 2014 tarihine kadar olan tüm cezalarınız silindi.
Eski sistem geri döndü, artık hepinizin toparlanma zamanı geldi, her ağzınızı açtığınızda banlanmayacaksınız tabii (polemik için diyorum) ama topiklerde sizi birbirinize laf yetiştirirken görmeyeyim.
Herkes ağzından çıkanlara da dikkat etsin.

Hadi bakalım polemik mi yaman cımbız mı hep birlikte yaşayarak görelim, yine bana söylenmeye devam lakin bu söylenmeleri sessiz sedasız yapın:KK60:

o zaman haydii halaya, tey teyyyy:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

çok flash tv gördüm kendimi:KK1::KK1:

Merhaba siyaset severler,
sanırım sizlere en uygun hitap şekli bu:)))
Yalnız siyaset konuşmadığınız aşikar varsa yoksa alıntıla laf yarışı yap şeklinde ilerliyor konular.
Nasılsa polemiğe ceza verilmiyor eski sistem devreye girene kadar rahatız modundan olsa gerek.
3 Nisan 2014 tarihine kadar olan tüm cezalarınız silindi.
Eski sistem geri döndü, artık hepinizin toparlanma zamanı geldi, her ağzınızı açtığınızda banlanmayacaksınız tabii (polemik için diyorum) ama topiklerde sizi birbirinize laf yetiştirirken görmeyeyim.
Herkes ağzından çıkanlara da dikkat etsin.

Hadi bakalım polemik mi yaman cımbız mı hep birlikte yaşayarak görelim, yine bana söylenmeye devam lakin bu söylenmeleri sessiz sedasız yapın:KK60:

cımbızını özleyeceğimi hiç düşünmemiştim ama hayat işte,nelere kadirsin.
hoşgeldin cımbız :KK53:

Halayları bu sevinç nidalarını banlanırkende görmek istiyorum, sizleri yollarken eller havaya diyeceğiz:KK60:

yok ya sevindiğimden değil yanlış anlaşılma olmasın, seçimlerde ki flash tv aklıma geldi de o yüzden, hepimiz kardeş olalım halay çekelim diye hani:KK1::KK1:

Mune, geyik olayını esnettik değil mi:KK1::KK1:

Geyik?
Kalkıpta üzüntüsünü paylaşan, çıkar yol arayan bir üyenin veya gerçekten tartışılması sulandırılmaması gereken konuların canına okursanız affetmem ama bazı konular vardır ki aramızda sohbet edip çokta konudan kopmadan yazılabilir türdendir, onlarda esneklik var tabii.

Geyik?
Kalkıpta üzüntüsünü paylaşan, çıkar yol arayan bir üyenin veya gerçekten tartışılması sulandırılmaması gereken konuların canına okursanız affetmem ama bazı konular vardır ki aramızda sohbet edip çokta konudan kopmadan yazılabilir türdendir, onlarda esneklik var tabii.

anladım canım, sanırım sen de beni anladın, açıklama için teşekkürler:13::13:

Bağlanacağım kesin o yüzden önceden pazarlık etsek:KK17:
Eskisi gibi 50 puanın üstü 1 hafta ceza kalksın lüffenEn Büyük KK
En fazla 3 gün yatıp çıkalım.

Vatana millete hayırlı olsun :KK14:

Belki ilk başlarda tökezleme olur yazsam mı yazmasam mı diye ama zamanla alışıciiz :KK53:

Bağlanacağım kesin o yüzden önceden pazarlık etsek:KK17:
Eskisi gibi 50 puanın üstü 1 hafta ceza kalksın lüffenEn Büyük KK
En fazla 3 gün yatıp çıkalım.

Valla zaten öyle katlanarak kocaman olacak ceza puanları olmayacak, eskisi gibi cezalar profilinizde birikmez, yol su elektrik olarak geri döndürüyoruz size:KK51:

tolinciğimde aşağıdan bakarmış. neyse cezalar kısaldı. kaç gün yedin. 1 mi 2 mi.
1 se 1 kere 2 ise 2 kere vur:KK53:

Son düzenleme:
mune bence polemiğin cezası 1 gün olsa mesela hakaretin en az 3 gün olmalı :KK14:

Akşama kıyamet kopacakta benim haberim mi yok:KK51:
Şaşkınlık yaşıyorum da, biri beni çimdiklesin sanırım bu bir rüya:KK37:

Banlandım diye hiç cızırtı yapmadım ben:KK3: Heralde topikte ki en az banlananlardan biriyim ondan bu rahatlık :KK53:

Son düzenleme:
mune bence polemiğin cezası 1 gün olsa mesela hakaretin en az 3 gün olmalı :KK14:

Valla artık olan oldu, patron burda konu açıp mevzuyu tartıştı biliyorsunuz, o nasıl düzenlediyse onu kabul edeceksiniz artık.

Banlandım diye hiç cızırtı yapmadım ben:KK3: Heralde topikte ki en az banlananlardan biriyim ondan bu rahatlık heralde:KK53:

Aman genel dedik hemen düzeltiyor:KK4:

X