Doğuma Hazırlık çok mu kilo aldım ne???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

burc92

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
88
0
kızlar 7 aylık hamişim 7 kilo almışım herkez bu aydan sonra daha çok alıcaksın diyo tahminen 7 kilonun ustune ne kadar daha alırım birde sizce cokmu almışım?

gayet normal kilo almışın 11-14 kilo alımı normal olarak duymuştum,vbenımde 8 ayım bitti bende 8 kilo aldım,geçenlerde bir bayanla karşılaştım hastanede 8 aylık gvebeydi tam 25 kilo aldım şuan dedi,onun için gayet iyisin bebeğini düşün kiloları düşünme sonra veririz inşallah

gayet iyi bence bende 7 aylık hamileyim 8 kilo aldım :) karnıma top koymuş gibi... hep özendiğim bir görünümüm oldu artık bundan sonrası en fazla 6-7 kilo daha alsak normal bence ya :KK70:

Ben 6 aylığım 6kilo almışım doktor 12 ye kadar yolun var dikkat et dedi..

Ben 7 aylik hamileyim 16 kg aldim :):)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende 7 aylık hamileyim 14 kilo aldım canım sıkılıyor tabiki ama yapacak bişy yok biraz ekmegi azaltım

Benim boy 1.72 sadece gobek var hic birseyi kesmedim yiyorum habire :)

fazla kilo almamişn sen bence boyunda uzun ben 165 boy klo 73 oldu toplam 14 kilo aldım

Ben ilk gebeligimde 75 küsür dum dogumdan 1 ay gecmeden 60 a dustum simdilik 16 kg aldim bi 7 8 felan alirim gibi

Son düzenleme:
Ben ilk gebeligimde 75 küsür dum dogumdan 1 ay gecmeden 60 a dustum simdilik 16 kg aldim bi 7 8 felan alirim gibi

benim ilk bebegim kilo konusunda fazla bilgim yok ama doğumdan sonra baya bi kilo gidiyor ozamn

ohh kızlar sevindim tabiki ilk önce bebeğimin sağlığı bundan sonra daha ne kadar alırım ki acep?

ya dkkat edilse bile bu oyle bir şeyki istemsiz kilo alınıyo sen iste yada isteme..:)

valla ben 2 haftadır ekmeğe ve hamur işlerine ölçülü yaklaşıyorum umut ediyorum ki normal düzeyde kalırım.. :KK12:

Son düzenleme:
X