Saç Uzatma Yöntemleri saç uzatan şampuan yaptım

akasyapapatya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
613
158
Arkadaşlar bir türlü konuyu açamadım sorun oldu neyse organik şampuan yapmayı öğrendim arkadaşlar malzemeler her evde olan 1adet soğan 1adet patates 1adet yumurta 1 adet limon 2poset nane çayı 2poşet papatya çayı bir kalıp sabunun yarısı organik olursa iyi olur 2 yemek kaşığı zeytin yağı 1 tatlı kaşığı buğday unu
Yapılısı soğanı püre olacak şekilde rendeleyin içine limonu sıkın yumurtayı kırın buğday ununu zeytin yağını ekleyin poşet çayları hazırlayıp ekleyin patatesi haşlayıp suyunu ekleyin sabunu ateşte eritip ekleyin hepsini ocakta kısık ateşte kısa süre karıştırın ve soğumaya bırakın şampuanınız hazır. NOT:sadece bitki çayları yada yağlarlada güvenle hazırlayabilirsiniz içine mutlaka arındırmak için doğal sabun koyun

içindeki sabun soğanın kokusunu kırıyor papatya ve nane çayıda kokusunu ortadan kaldırıyor bunu saç uzatsın diye bu şekilde yaptım etkili olması için isteyenler soğan koymayada bilir tercihe kalmış sadece patates suyuda saçı uzatan bir etken havuç ve turp suyuda yağlarda eklenebilir seçenekler çok çam terebentin herşey koyabilirsiniz önemli olan köpürmesi için şampuan olması için doğal sabun koymak lazım

içindeki sabun soğanın kokusunu kırıyor papatya ve nane çayıda kokusunu ortadan kaldırıyor bunu saç uzatsın diye bu şekilde yaptım etkili olması için isteyenler soğan koymayada bilir tercihe kalmış sadece patates suyuda saçı uzatan bir etken havuç ve turp suyuda yağlarda eklenebilir seçenekler çok çam terebentin herşey koyabilirsiniz önemli olan köpürmesi için şampuan olması için doğal sabun koymak lazım

hımm ne güzel kendiniz doğal şampuan yapmışınız helal olsun gerçekten
teşekkür ederim cevap verdiğiniz için belki bende bir boş zamanımda denerim ozaman yine gelir sorarım sevgiler :KK34:

Son düzenleme:
X