çok sinirliyim çoook

_cankizim_

'Bir kızı olmalı insanın'
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
1.600
326
31
bir kaç gündür düşünmekten deliriyorum.onun için direk konuya giriyorum.

4eltiyiz aynı apartmanda oturuyoruz.
en sonuncu gelen elti.henüz 11 aylık gelin.
benden 3 yaş büyük (25 yaşında)

neyse efendim konuya geçiyorum.
en büyük eltim hariç ikinci büyük eltim
ben ve yeni gelin oturuyoruz.

laf lafı açtı falan.
ben;(ikinci büyük eltim için)ben x yengemi ilk tanıdığım da pek sevememistim.(kendiside orda.gülümsüyor)
dışardan bakınca soğuk gözüküyor.ama alıştım seviyorum. y yengemi(büyük olan.o an o ortamda olmayan yenge için)
daha yakın buldum cana yakın vs.
yeni gelin;valla ben y yengemi hiç sevememistim.hala da kendisine bayılmıyorum.(aralarında sorun yok)
x yenge sende ilk tanidigimda çok soguktun seni de sevememistim.ama dışardan gorundugun gibi değilmişsin.

3-5saniyelik bir suskunluktan sonra.

ben;beni? beni sevmişmiydin:nazar:

beni dumurdan dumura sürükleyen cevap

sırıtarak "SENİ HİÇ SEVMEMİSTİM.SENİ İLK TANİDİGİMDA BU KIZ DELİ Mİ NE?DEDİM"
:KK53::KK53:iğrenç bir gülme ve iğrenç bir ses tonuyla söyledi....

ben o an şok:KK53:tabi.sadece "BEN SENİ İLK TANİDİGİMDA SANA SICAK DAVRANIP
KONUŞUP GULERSEM TABİKİ O LAFI DERSİN.ASLINDA HİÇ KİMSEYLE MUHATAP OLMAMAK EN İYİSİ"diyebildim.

birde"BENDE SENİ HİÇ SEVMEMİSTİM"dedim...

kızlar yemin ederim suan ellerim titriyor o kadar kiZginim.
ona değil kendime kızıyorum.ben neden ona daha güzel bir cevap veremedim diye.

keşke ben kimsenin aklıyla gezmiyorum ALLAHA ŞÜKÜR BENİM AKLİM BANA YETER
DEMEKKİ AKILLIYDIM Kİ AKILLI ADAMLA EVLENDİM deyip orayı terketmedim.

bana en çok dokunan ise diğer eltimin hiç birşey dememesi oldu.

Not;KOCASI CİDDİ DERECEDE DELİ.
ÖNÜNE GELENLE KAVGA EDEN.SÜREKLİ YALAN KONUŞAN BİRİSİ...

DİP NOT;GELİN HANIMA BEN BİR KERESİNDE LAF ARASINDA "MANYAKMİSİN"(Kİ ŞAKAYDİ)DEDİM DİYE
BANA BAĞIRDI LAFLARİNA DİKKAT ET BENİMLE
ÖYLE KONUSAMAZSİN DİYE...O TARZ KONUŞMALARI SEVMİYORMUS.

PEKİ KENDİNE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİN BİRŞEYİ BAŞKASINA NASIL YAPIYORSUN.

SON OLARAK NOT;BEN ÇOK BOZULDUM.
AMA HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞAKA YAPTIM FALAN DEMEDİ...:KK47:

lütfen birşey söyleyin

Canım sinirlerine hakim ol büyütme kafanda bırak ister sevsinler ister sevmesnler.Kendi ailenden başka tam seven yok bu dünyada .Onlar elti el neticede.Kocan ve sen birbirinizi sevıyorsunuz gerisi boş.Takılma ,herkese ederi kadar davran..

Saygisizlik etmis. Aslinda boylelerinin lafini onemsememek gerekiyor. Siz vermissiniz cevabinizi, fazlasina gerek yok. Soylemine bakinca su an "deli mi ne" denmesi gereken kendisi. Bosverin, muhatap olmayin.

Son düzenleme:
Canım sinirlerine hakim ol büyütme kafanda bırak ister sevsinler ister sevmesnler.Kendi ailenden başka tam seven yok bu dünyada .Onlar elti el neticede.Kocan ve sen birbirinizi sevıyorsunuz gerisi boş.Takılma ,herkese ederi kadar davran..

Saygisizlik etmis. Aslinda boylelerinin lafini onemsememek gerekiyor. Siz vermissiniz cevabinizi, fazlasina gerek yok. Soylemine bakinca su an "deli mi ne" denmesi gereken kendisi. Bosverin, muhatap olmayin.

yağmur canım tabiki kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
ama saygı denen birşey var.bana dese ki seni de pek SEVMEMİSTİM vallahi alınıp küsmem.

olabilir derim.

ama asıl deli kendi evinde bana resmen deli dedi.
(eski konularima bakın.kaynima neden deli dediğimi anlarsınız)

Artık biraz sakinleşin.

O yeni eltinizle de bir daha asla çok muhabbet etmeyin,mesafenizi koruyun.

Düşman gibi davranmayın ama bağrınıza da basmayın yani.

Aynı apartmandaymışsınız gerçi içli dışlı olmamak zor gibi görünüyor ama her şeye rağmen me-sa-fe iyidir
:KK45:

Artık biraz sakinleşin.

O yeni eltinizle de bir daha asla çok muhabbet etmeyin,mesafenizi koruyun.

Düşman gibi davranmayın ama bağrınıza da basmayın yani.

Aynı apartmandaymışsınız gerçi içli dışlı olmamak zor gibi görünüyor ama her şeye rağmen me-sa-fe iyidir
:KK45:
canım ben insanlara karşı aşırı güler yuzluyum.
hiç kimsenin karşısında böyle resmi duramiyorum.

çok haklısın mesafe çok önemli.
birde karşı karşıya oturuyoruz bir düşün

canım ben insanlara karşı aşırı güler yuzluyum.
hiç kimsenin karşısında böyle resmi duramiyorum.

çok haklısın mesafe çok önemli.
birde karşı karşıya oturuyoruz bir düşün

Ben de çok güler yüzlüyümdür ve hep bu yüzden ağzımın payını aldım.

Gülümsemek sadaka sayılırmış ama böylelerine günahını veresi gelmiyor insanın :KK19:

Çok klişe olacak ama bir söz var "değer verdim yeteri kadar,artık herkes ederi kadar" diye.

Bırak canım eltin kendi değeri (!) ile kalsın,hiç kafaya takıp üzülüp sinirlenme bile böyle patavatsız,saygısız insanlar için
:KK34:

Ben de çok güler yüzlüyümdür ve hep bu yüzden ağzımın payını aldım.

Gülümsemek sadaka sayılırmış ama böylelerine günahını veresi gelmiyor insanın :KK19:

Çok klişe olacak ama bir söz var "değer verdim yeteri kadar,artık herkes ederi kadar" diye.

Bırak canım eltin kendi değeri (!) ile kalsın,hiç kafaya takıp üzülüp sinirlenme bile böyle patavatsız,saygısız insanlar için
:KK34:
ah bir birakabilsem...
olmuyor.boşver diyorum unut diyorum.
olmuyor.kaç gündür gözüme uyku girmiyor.çok agrima gitti çok

keşke ilk tanistigim insanlarla bile resmi konusabilsem.
benim kuzenim öyle.dışardan soğuk nevale derler.

insanlarla eşi de dahil sürekli mesafeli ve resmidir.
hiç te soğuk nevale değil.yeri gelince kahkahalarla güler.
çokta samimidir.ama onunla samimi olmak için onda bırakılan ilk
izlenimler çok önemli.öyle her ortamda herkezle ha ha ha hi hi hi birisi değil.

keşke bende öyle olabilsem.:KK25:bizim yüzümüzü yumuşak buluyorlar.şakaya getirip ger lafı söylüyorlar.

Ben de aşırı gülen ve çok konuşan insanlardan haz etmem çok güleni içten pazarlıklı , çok konuşanı da yalancı gibi hissederim elim de değil.
Aman ya kimseye yaranılmıyor gülersin basite alırlar , gülmezsin suratsız derler , ciddi durursun fesat derler , karışmazsın kıskanç derler , karışırsın kıskanç derler.
Dengeyi kurmak ise zor , sürekli tetiktemi gezicez . Verin cevabını ya altta kalmayın .
Bilsin ki konuştuğun da cevabını alacak ona göre bilir haddini.

Son düzenleme:
ah bir birakabilsem...
olmuyor.boşver diyorum unut diyorum.
olmuyor.kaç gündür gözüme uyku girmiyor.çok agrima gitti çok

keşke ilk tanistigim insanlarla bile resmi konusabilsem.
benim kuzenim öyle.dışardan soğuk nevale derler.

insanlarla eşi de dahil sürekli mesafeli ve resmidir.
hiç te soğuk nevale değil.yeri gelince kahkahalarla güler.
çokta samimidir.ama onunla samimi olmak için onda bırakılan ilk
izlenimler çok önemli.öyle her ortamda herkezle ha ha ha hi hi hi birisi değil.

keşke bende öyle olabilsem.:KK25:bizim yüzümüzü yumuşak buluyorlar.şakaya getirip ger lafı söylüyorlar.

Öyle insanlara ben de çok imraniyorum canım.

Keşke herkes soğuk nevale deseydi de kalbimizi böyle kırmasalardı değil mi ?

Bak günlerdir uyuyamıyorum diyorsun.Sence o eltin senin uykusuzluğuna değebilecek bir insan mı ?

Hiç takma artık kafana,Allah'a havale et ve artık hiç muhatap olma zorunda kalmadıkça.Kısa cevaplar ver,uzun soluklu muhabbetlere girme.Baktın muhabbet uzuyor ve bir ortamdasınız hiç yorumda bile bulunma.Böyle insanlar sen konuşur konuşmaz açığını arayıp laf sokma derdinde olurlar.

Aman diyeyim canım
:26:

Öyle insanlara ben de çok imraniyorum canım.

Keşke herkes soğuk nevale deseydi de kalbimizi böyle kırmasalardı değil mi ?

Bak günlerdir uyuyamıyorum diyorsun.Sence o eltin senin uykusuzluğuna değebilecek bir insan mı ?

Hiç takma artık kafana,Allah'a havale et ve artık hiç muhatap olma zorunda kalmadıkça.Kısa cevaplar ver,uzun soluklu muhabbetlere girme.Baktın muhabbet uzuyor ve bir ortamdasınız hiç yorumda bile bulunma.Böyle insanlar sen konuşur konuşmaz açığını arayıp laf sokma derdinde olurlar.

Aman diyeyim canım
:26:

çok haklısın.sayende az da olsa sakinleştim.
çok sağol ALLAH RAZI OLSUN.biz de bir gün akıllaniriz ama ne zaman:KK76:

Son düzenleme:
yalnız buna birde açıksölzlülük diyorlar ya... artık yapıcak bişeyin yok mesafeli olursun olur biter
o mışıl mışıl uyurken sen kendini yıpratıyorsun

Allah senden de razı olsun canım,rica ederim ne demek :KK31:

Bence Allah öylelerini ıslah etsin,bizde garip olan bir şey yok çünkü
:KK14:

aynen.çok merak ediyorum insanları bilerek nasıl böyle kırabiliryorlar
ben istemeden bir hata yapsam yüz bin kez özür dilerim.
kaldı ki böyle kişinin gözüne baka baka onu kiracagim:26:

yalnız buna birde açıksölzlülük diyorlar ya... artık yapıcak bişeyin yok mesafeli olursun olur biter
o mışıl mışıl uyurken sen kendini yıpratıyorsun

aynen ponyo.kız uykuya doydu.:KK53:
ben dertleniyorum.

en kötü huyum da bu.hem kendimi hemde eşimi yıpratıyorum.
ona anlatmadim ama.canimin sıkıntısından onunla bile ilgilenmiyorum.

o da beni hasta sanıp uzuluyor.

Ben de aşırı gülen ve çok konuşan insanlardan haz etmem çok güleni içten pazarlıklı , çok konuşanı da yalancı gibi hissederim elim de değil.
Aman ya kimseye yaranılmıyor gülersin basite alırlar , gülmezsin suratsız derler , ciddi durursun fesat derler , karışmazsın kıskanç derler , karışırsın kıskanç derler.
Dengeyi kurmak ise zor , sürekli tetiktemi gezicez . Verin cevabını ya altta kalmayın .
Bilsin ki konuştuğun da cevabını alacak ona göre bilir haddini.

bende konuşmayan insanı içten pazarlikli diye yargilarim.
çok konuşan insandan zarar gelmez diye düşünüyorum.çünkü ne varsa dilinde dir.söyler kurtulur.

mesela o an orada bulunup ağzını açmayan eltim gibi.
çok konuşmaz...çünkü hep der ki.ben kimse için kimseyle kötü olmam.
herkes iyi olur ben arada kalırım der.

ama ben orda ondan beklerdim ki adaletli olup
Allah için konussun."ben cankizimin aklında bir sorun gormuyorum.haa sevmemiş olabilirsin ama
herhangi bir deli hareketi yok"desin...

ben olsam ALLAH için derdim.çünkü benim yanımda benim gozlerimin önünde olan bir
haksızlığa yada terbiyesizliği göz yumamam...

bende konuşmayan insanı içten pazarlikli diye yargilarim.
çok konuşan insandan zarar gelmez diye düşünüyorum.çünkü ne varsa dilinde dir.söyler kurtulur.

mesela o an orada bulunup ağzını açmayan eltim gibi.
çok konuşmaz...çünkü hep der ki.ben kimse için kimseyle kötü olmam.
herkes iyi olur ben arada kalırım der.

ama ben orda ondan beklerdim ki adaletli olup
Allah için konussun."ben cankizimin aklında bir sorun gormuyorum.haa sevmemiş olabilirsin ama
herhangi bir deli hareketi yok"desin...

ben olsam ALLAH için derdim.çünkü benim yanımda benim gozlerimin önünde olan bir
haksızlığa yada terbiyesizliği göz yumamam...
Eltinin senin için bir şeyler söylemesini beklemen bence hata .
Yesinler birbirlerini diye bile düşünebilir.Ayrıca bu tür konuşmalar bana garip geldi. Birbiriniz hakkında yorum yapmamanız daha iyi bence.

Eltinin senin için bir şeyler söylemesini beklemen bence hata .
Yesinler birbirlerini diye bile düşünebilir.Ayrıca bu tür konuşmalar bana garip geldi. Birbiriniz hakkında yorum yapmamanız daha iyi bence.

öyle düşündüğü için değil ama banane yaa niye cankizim için
diğerine laf soyleyim ki diye düşünüyor.onlar iyi olur ben arada kalırım diye düşünüyor...

ben 5yıllık evliyim ve eltilerimin neye küsüp darilabileceklerini gayet iyi biliyorum.
onlar da benim onlara olan samimiyetimi bilirler.yani konu bizim aramızda çok uç bir konu değil.

ama daha 11 aylık gelin hanım hiç çekinmeden.acaba kirilir mi diye hiç dusunmeden patavatsizlik etmesi canımi sıktı

Son düzenleme:
öyle düşündüğü için değil ama banane yaa niye cankizim için
diğerine laf soyleyim ki diye düşünüyor.onlar iyi olur ben arada kalırım diye düşünüyor...

ben 5yıllık evliyim ve eltilerimin neye küsüp darilabileceklerini gayet iyi biliyorum.
onlar da benim onlara olan samimiyetimi bilirler.yani konu bizim aramızda çok uç bir konu değil.

ama daha 11 aylık gelin hanım hiç çekinmeden.acaba kirilir mi diye hiç dusunmeden patavatsizlik etmesi canımi sıktı

Canım bende de bir elti var , kız sakin kibar sesi çıkmıyor . Ben ona bile kulp buluyorum , sanırım eltilik bu olsa gerek.
Ayrıca siz ona bu fırsatı vermeseniz mümkün değil o böyle konuşamazdı , demek ki sizin onun karşısın da sesinizi çıkarmayacağınızı biliyordu .
Sizin bu resminizi değiştirmeniz gerek önce , ben cankızıma laf söylersem cevabını alırım diyebilmeli.

Canım bende de bir elti var , kız sakin kibar sesi çıkmıyor . Ben ona bile kulp buluyorum , sanırım eltilik bu olsa gerek.
Ayrıca siz ona bu fırsatı vermeseniz mümkün değil o böyle konuşamazdı , demek ki sizin onun karşısın da sesinizi çıkarmayacağınızı biliyordu .
Sizin bu resminizi değiştirmeniz gerek önce , ben cankızıma laf söylersem cevabını alırım diyebilmeli.

iste sorun da bu.

mesela karşı dairemde oturuyor.
kapılari açınca karşılasiyoruz ve ben sürekli bu:KK1:moddayım.

herkez gülerek herşeyi söylüyor.benin jeton sonra düşüyor.
halbuki kendinden emin ve şöyle bir şey :KK14: olsam çok şey değişecek aaah ah

X