İlk doğumu sezeryan olan hamişler buraya

Lady bug

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
4.268
7.353
Merhaba ilk kızımı 2010 da ist göztepe şafak hastanesınde sezeryanla dunyaya getırdım sımdı ıkıncı bebış yolda kısmetse o da sezeryan olucak bıraz korkuyorum ılkı rahattı ıkıncıde oyle olurmu dıye bılgısı olanlar yardıım 😄 bu arada 27 yasındayım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sezeryan eğer doktorun iyiyse ikincide de üçüncüde de aynı rahatlıkta geçiyor çevremdeki arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla .Benim de ilki sezeryandı ikinciyi de aynı şekilde doğurmaya karar verdim :)

Sezeryan eğer doktorun iyiyse ikincide de üçüncüde de aynı rahatlıkta geçiyor çevremdeki arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla .Benim de ilki sezeryandı ikinciyi de aynı şekilde doğurmaya karar verdim :)

Inşallah benımde ilki rahattı ıkıncıde oyle olması ümidiyle 😄 umarım saglıklı olurlar

Bana kalırsa normal dıgum en ıyısı ama ben de normal olmadım ameliyatım cok rahattı sonrasıda acısızdı hmn ayaga kalktım ayıldıktan bır kac saat kdr gaz sancım dısında bır acı hıssetmedım gonlunuz rahat olsun korkulucak bırsey degılmış bnmde canım cok tatlıdr

Merak etme aynı rahatlıkta oluyor canım hatta drun iyiyse daha bile iyi. Benim ilk sezaryenim berbattı :KK43: acıdan iki büklüm yürürdüm. İkinci sezaryenimi 4 ay evvel oldum. Hem de spinal anestezi ile. Drum şip şak oğlumu çıkardı dikti gitti :) ayaklarıma his gelir gelmez ayakta ve aktiftim :)

Daha önce doğum yapmadım ilk defa yapıcam ama sezeryan istiyorum sizce dogru bi kararmı bu :KK43:

Bence anne içinde bebek içinde en sağlıklı yöntem normal doğum. Benim mecbur kalındığı için sezeryan oldu ama ikinci doğumuma eğer kısmet olurda bi problem çıkmazsa normal istiyorum. Keşke sezeryan olmasaydı:KK50:

Merhaba ilk kızımı 2010 da ist göztepe şafak hastanesınde sezeryanla dunyaya getırdım sımdı ıkıncı bebış yolda kısmetse o da sezeryan olucak bıraz korkuyorum ılkı rahattı ıkıncıde oyle olurmu dıye bılgısı olanlar yardıım 😄 bu arada 27 yasındayım

Merhaba. 5 mayıs'ta, üç yıl aradan sonra ikinci çocuğumu epidural sezeryan ile dünyaya getirdim. İlki rahattı ama ikincisi daha da rahat oldu. Bir buçuk saat sonra yürüdüm, wc ihtiyacımı tek basıma halletmeye basladım. Sanki sezeryan olan ben değilmişim gibiydi.
Doktorunuz ve anestezi uzmanı çok önemli bence, her ikisi de iyiyse acılı sancılı zor bir durum olmuyor. Kombine epidural yapıldı buarada bana.

Darısı başınıza, güzel ve kolay bir doğum dilerim.

Merhaba. 5 mayıs'ta, üç yıl aradan sonra ikinci çocuğumu epidural sezeryan ile dünyaya getirdim. İlki rahattı ama ikincisi daha da rahat oldu. Bir buçuk saat sonra yürüdüm, wc ihtiyacımı tek basıma halletmeye basladım. Sanki sezeryan olan ben değilmişim gibiydi.
Doktorunuz ve anestezi uzmanı çok önemli bence, her ikisi de iyiyse acılı sancılı zor bir durum olmuyor. Kombine epidural yapıldı buarada bana.

Darısı başınıza, güzel ve kolay bir doğum dilerim.

Ay moral oldun bana cnm sagol bu kombin epidural belden asagı uyuşturmamı fıyatı normal aneztesiden farklımı ama uyanık olmakda zor ınsan huylanır

Bende ilk doğumumu 2005 te sezeryanla yaptım şuan 2. gebeliğim, normal olma ihtimali var mı acaba bilgisi olan var mı ?

X