Doğal Saç Bakım Kürleri Yıpranmıs ve uzamayan saclar ıcın kesın cozum

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Aynen bende sarımaaklı zeytin yağı, yumurta maskesi, yağ karışımları kaç aydır yapıyorum ama hiç işe yaramıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
M
Merhaba o yumurta ve sarımsak karışımını bende yapmıştım. Ama o kadar iğrenç bir kokusu varki bir daha asla saçıma sürmedim. evet yumurta olabilir belki ama sarımsak kokusunu neredeyse iki ay her sacımı yıkayışta ya da yağmurun saçıma değmesinde o kokuyu duydum. bu yüzden bir daha tekrar etmeye cesaret edemedim açıkçası. bu bahsi geçen yağıda kullanmıştım ama tabi düzenli olarak kullanmadığım için faydasını da görmedm. ama yeniden başlamayı düşünüyorum...

merhaba arkadaslar, bu burada ilk mesajm sirf sacimin derdi icin uye oldum, haydi hayirlisi :)
ben 19 yasindayim, tam 8 yildir seboreik dermatit hastasiyim, tip okuyorum suan ve her zaman stresli bir okul hayatim oldu zaten bu yuzden stressiz olmam soz konusu bile degil, gelelim hastaliga sac diplerinde deri kalinlasiyor ve pul pul yagli, sarimsi kabuklar oluyor. kasiniyor, kaniyor, dokulurken saci da goturuyor. eskden uzun, dumduz simsiyah saclarim vardi, hic boya yapmamama ve kurutmayp duzlestirme vb de yapmamama ragmen saclarim inceldi, azaldi, yaklasik 4 yildir omuz hizamda, cok uzamiyor uzasa da gucsuzleiyor ve kestiriyorum. yiprandilar, azalilar. gitmedigim doktor, kullanmadigim sampuan ilac kalmadi ve hala dertliyim. ben en cok faydayi maya maskesinde gordum, hala kabuklu ama kullandm donemlerde iyilesme oldugunu hissediyorum. yine de farkli onerileri olan arkadaslar olursa, onerilerini dinlemekten memnun olurum :KK70:

X