Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelinbaşı provasına girdim (:

skena

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2012
122
16
Kızlar ben İstanbul'da yaşıyorum düğünüm yalova da olacak. küçük bir şehir olduğu için pek güvenemedim. ve kuaföre gidip istediğim modeli anlattım. kuaförün ne istediğinizi anlayabilmesi çok önemli yoksa sonu çok hazin olabiliyor saçın. ben bizzat nişanımda yaşadım saçı beğenmeyip bozdurdum sımsıkı toplattım o da hiç içime sinmedi. düğünde de aynı şeyle karşılaşmamak için provaya girdim. bunlar da resimlerim. benim çok içime sindi istediğimi yaptı düğün günü yapılacak olanın daha da güzel olacağını söyledi.

Eki Görüntüle 1112790 Eki Görüntüle 1112791 Eki Görüntüle 1112792 Eki Görüntüle 1112793 Eki Görüntüle 1112795

merhaba ,

inan bana ben yalovada saçımı kestirmeye bile gitmiyorum güvenemediğim için .. istanbula gittiğimde kestiriyorumm ..

düşündüğün gelinlik modeline topuz yakışıyorsa hiçde fena durmamış.
:nazar:

tekrar baktımda çok aşşada kalmış sanki yaaaa saçlar duvak takmıycakmısın ?

keşke duvak fgötürseydin yanında :KK43: bu işler stressslii oluyor malesefff...

teşekkürler kızlar, aşağıda olmasını özellikle ben istedim. duvağı kuaför ayarlar takılırken artık :-)

teşekkürler kızlar, aşağıda olmasını özellikle ben istedim. duvağı kuaför ayarlar takılırken artık :-)

Çok beğendim..sana çok yakışmış...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba hayrli olsun oncelikle.ben fotograflari goremedim ama istediginiz gibi oldu mu? bi de yalovada nerde yaptrdiginizi ogrenebilir miyim benimde yalova da dugunum olcak ama kuafor bulamadim daha napcam bilmiyorum :KK43:

merhaba hayrli olsun oncelikle.ben fotograflari goremedim ama istediginiz gibi oldu mu? bi de yalovada nerde yaptrdiginizi ogrenebilir miyim benimde yalova da dugunum olcak ama kuafor bulamadim daha napcam bilmiyorum :KK43:
kuaför osman var meydan da orayı tercih edebilirsiniz:21:

Tesekkur ederim cevap verdiginiz icin..peki koza kuafor ve elif guzellik merkezi hakkinda bir bilginiz var mi ?ben yalovayi pek bilmiyorum netten ulastim bu isimlere..
rica ederim..
üzgünüm oralar hakkında bi bilgim yok:KK30:
ama bahsettiğim kuaföre biz gittiğimizde birçok gelinle karşılaştığımız oldu, yalova zaten küçük bi yer ve bahsettiğim yerin baya müşterisi var:KK31:
ben öneririm,
siz de görüşme imkanınız varsa görüşün derim:KK31:

rica ederim..
üzgünüm oralar hakkında bi bilgim yok:KK30:
ama bahsettiğim kuaföre biz gittiğimizde birçok gelinle karşılaştığımız oldu, yalova zaten küçük bi yer ve bahsettiğim yerin baya müşterisi var:KK31:
ben öneririm,
siz de görüşme imkanınız varsa görüşün derim:KK31:

tesekkur ederim tekrar esimin ailesi orda onlara soyliim bi..insallah gonlumuze gore olur hersey :KK34:

çok geç oldu ama şimdi cevap verebiliyorum ne yazıkki. ben kuaför osman a gittim ve çok memnun kaldım
Tesekkur ederim cevap verdiginiz icin..peki koza kuafor ve elif guzellik merkezi hakkinda bir bilginiz var mi ?ben yalovayi pek bilmiyorum netten ulastim bu isimlere..

çok geç gördüm mesajlarınızı ne yazıkki ben kuaför osman a gittim çok memnun kaldım.
IMG_20140810_173710[1].jpg

X