Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar merhaba adetime 9 gün var. Bu ay ek olarak klomen kullandık ve yumurtamda kendiliğinden çatladı iğneye gerek kalmadan. Acaba 9 gün kala kan testinde belli olur mu ? Belli başlı bi belirtide yok açıkçası kendi kendime buluyorum bi şeyler burdan okudukça. Sanırım psikolojik onlarda. Ama bu 9 gün nasıl geçer bilmiyorum

Biraz daha bekle istersen bende öyle sağlık ocagindan geri döndüm varsa belki belli olmayacak diye şimdi 4 günüm kaldı inşallah olmam da hemen kan testin de öğrenirim sende öyle olursun inşallah

Bende hep psikolojik mi diyorum ama bel ağrım geçmedi gitti kasiklarima da vruuyo arada sen ne belirtiler var

Bende hep psikolojik mi diyorum ama bel ağrım geçmedi gitti kasiklarima da vruuyo arada sen ne belirtiler var
Kasıklarımda arada sancı oluyo ama ben regl olucağım zaman falan asla sancı yaşamam kasıklarımda, üst bacağımda çekilme olur sadece. Bide şimdi hep uyku halindeyim. Ama insan kendi kendini de böyle bir moda sokuyo olabilir

Yardim edin Eşimle birliktelikten hemen sonra pembe leke geliyor bir defa geliyor daha sonra akıntıya dönüyor bu durum 3 defadır tekrarlanıyor bugün aşırı midem bulanıyor bunun sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz?

Yardim edin Eşimle birliktelikten hemen sonra pembe leke geliyor bir defa geliyor daha sonra akıntıya dönüyor bu durum 3 defadır tekrarlanıyor bugün aşırı midem bulanıyor bunun sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz?
Adetin yakın mi ya da yerleşme kanaması olabilir mi

Kasıklarımda arada sancı oluyo ama ben regl olucağım zaman falan asla sancı yaşamam kasıklarımda, üst bacağımda çekilme olur sadece. Bide şimdi hep uyku halindeyim. Ama insan kendi kendini de böyle bir moda sokuyo olabilir
İnşallah vardır bişeyler adet olursam uzulcem sanırım çok sabırsızlanıyorum

Banada yardim edin....
5 ay Önce hamileydim ve malesef 8 haftalikken kalbi durdu ve düstü..... Cok zor zamanlar gecirdim.. Ama ben ümidimi kaybetmedim.... Bu ay yine denedik... (Subat'da denemistik ama sanirim yumurtlamayi tutturamadim ben seyahete gitmistimde :KK70:)
Simdi bendeki belirtiler sunlar:
Adetime daha 13 gün kala baslayan belirtiler (simdi 10 gün var ama devam etmekte)

Kasiklarimda batmalar ani ani bazilari daha sert bazilari daha hafif (iki taraf da batiyor)
Gecen sabah uyandigimda sanki parfüm kokuyordu ve birden sucuk koktu?? Ne alakaysa....
Sol gögsümün bir yerine dokundugumda zehir gibi batti ara ara kasiliyor sanki gögüslerim....
Ayrica anlik basim döndü (Ama o gün cam silmistim belki ondan olabilir)
Veee su son 3-4 gündür migdem bulaniyor..... Inanin hafif ama bulaniyor.... Bisey yiyorum sonrasinda bulanti!
Böyle bi eksimis sanki agzimin tadi....
Gecen hamileligimde böyle olmamisti sadece hafif batmisti kasiklarim oda 1 -2 gün anca....
Adetten önceki belirtileri kast ediyorum...
Ha su son günler sürekli rüyalar görüyorum... Hepsi mutluluga, hamilelige isaret....
Daha dün yeni dogmus bebegi annemin kapisina koydum (almanyada annem ve orda dogum yapmak istiyorduk)
Birde görümcem beni gelinlikle görmüs.... Hamilelik demek oda...
Hani hamilelige yormak istemiyorum ama migdem bulaniyor... Kusmuyorum ama hafif bulanmasi bile tuaf....
Adetten önce belirtiler olurmu ki?
Bana cevap verin lütfen artik psikolojikman oldugunu zannedecegim........

Banada yardim edin....
5 ay Önce hamileydim ve malesef 8 haftalikken kalbi durdu ve düstü..... Cok zor zamanlar gecirdim.. Ama ben ümidimi kaybetmedim.... Bu ay yine denedik... (Subat'da denemistik ama sanirim yumurtlamayi tutturamadim ben seyahete gitmistimde :KK70:)
Simdi bendeki belirtiler sunlar:
Adetime daha 13 gün kala baslayan belirtiler (simdi 10 gün var ama devam etmekte)

Kasiklarimda batmalar ani ani bazilari daha sert bazilari daha hafif (iki taraf da batiyor)
Gecen sabah uyandigimda sanki parfüm kokuyordu ve birden sucuk koktu?? Ne alakaysa....
Sol gögsümün bir yerine dokundugumda zehir gibi batti ara ara kasiliyor sanki gögüslerim....
Ayrica anlik basim döndü (Ama o gün cam silmistim belki ondan olabilir)
Veee su son 3-4 gündür migdem bulaniyor..... Inanin hafif ama bulaniyor.... Bisey yiyorum sonrasinda bulanti!
Böyle bi eksimis sanki agzimin tadi....
Gecen hamileligimde böyle olmamisti sadece hafif batmisti kasiklarim oda 1 -2 gün anca....
Adetten önceki belirtileri kast ediyorum...
Ha su son günler sürekli rüyalar görüyorum... Hepsi mutluluga, hamilelige isaret....
Daha dün yeni dogmus bebegi annemin kapisina koydum (almanyada annem ve orda dogum yapmak istiyorduk)
Birde görümcem beni gelinlikle görmüs.... Hamilelik demek oda...
Hani hamilelige yormak istemiyorum ama migdem bulaniyor... Kusmuyorum ama hafif bulanmasi bile tuaf....
Adetten önce belirtiler olurmu ki?
Bana cevap verin lütfen artik psikolojikman oldugunu zannedecegim........
Erken olan bu gibi şeylerde hamilelik demek zor oluyo ya ilerleyen vakitlerde daha net anlarsın bende adet öncesi oldu belimin ağrısından duramadım şimdi hastaneyi boyladim

X