Lazer Epilasyon lazer epilasyon sorularınız cevaplanır

wincase123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
142
16
36
ben güzellik uzmanı estetisyenim 4 yıllık lazer epilasyon kullanıcısıyım lazerle ilgili tüm sorularınızı cevaplayabilir elimdenn geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

ben güzellik uzmanı estetisyenim 4 yıllık lazer epilasyon kullanıcısıyım lazerle ilgili tüm sorularınızı cevaplayabilir elimdenn geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

mrb canım o zaman birşeyi merak ediyorum ben özel bir hastane de Alexandrite lazer epilasyon 4 seanslık paketini aldım ama sonradan 2 seans daha alsam yeterli olurmu yoksa 8 seansa mı tamamlamalıyım ? bikini bölgesi için gidiyorum.

mrb canım o zaman birşeyi merak ediyorum ben özel bir hastane de Alexandrite lazer epilasyon 4 seanslık paketini aldım ama sonradan 2 seans daha alsam yeterli olurmu yoksa 8 seansa mı tamamlamalıyım ? bikini bölgesi için gidiyorum.

6 seansta bitmez 7-10 seans arasıında sürer bitme süresi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

6 seansta bitmez 7-10 seans arasıında sürer bitme süresi

hmm :26: teşekkürler o zamann..

mesela 6 seans lazer yapıldıktan sonra temizlenen bölgede 1 yıl sonra yeniden kıllar çıkar mı? yani bitti dedikten 1 yıl sonra kıllar yeniden çıkar mı? kimisi evet çıkar diyoe, kimisi çıkar ama daha güçsüz olur diyor, kimisi de hormonel bozukluk yoksa hiç çıkmaz diyor. sizin gözlemleriniz nelerdir?

mesela 6 seans lazer yapıldıktan sonra temizlenen bölgede 1 yıl sonra yeniden kıllar çıkar mı? yani bitti dedikten 1 yıl sonra kıllar yeniden çıkar mı? kimisi evet çıkar diyoe, kimisi çıkar ama daha güçsüz olur diyor, kimisi de hormonel bozukluk yoksa hiç çıkmaz diyor. sizin gözlemleriniz nelerdir?

Şöyle söyliyim tamamen bitme diye bir şey söz konusu diil lazerde kılların bitmesi 7-10 seans arSında değişir,bitti dediğimizde avuç içi gibi olmaz %80 i gider %20 si kalır kalan kıllar ince sarı yada beyaz kıllardır

Şöyle söyliyim tamamen bitme diye bir şey söz konusu diil lazerde kılların bitmesi 7-10 seans arSında değişir,bitti dediğimizde avuç içi gibi olmaz %80 i gider %20 si kalır kalan kıllar ince sarı yada beyaz kıllardır

Bide kullanılan makina çok önemlidir bitmesinde

merhabalar bende bir şey sormak istiyorum. bn esmerim. ve lazerin esmerlerde fayda etmediğini duydum. esmerim ama kıllarda çok siyah yani olurmu lazer yaptırabilirmiyim. eğer olursa hangi lazer çeşidini yaptırmalıyım. son bir soru daha bn şuan bekarım hatta evli bile değilim:KK1::KK1: ama evlenmeyi düşünüyorum yakın zamnda. lazerle tüylerden kurtulsan bile hamile kaldığında tekrar çıktığını duydum. gerçekten böyle bir şey varmı
şimdiden teşekkürler...........

merhabalar bende bir şey sormak istiyorum. bn esmerim. ve lazerin esmerlerde fayda etmediğini duydum. esmerim ama kıllarda çok siyah yani olurmu lazer yaptırabilirmiyim. eğer olursa hangi lazer çeşidini yaptırmalıyım. son bir soru daha bn şuan bekarım hatta evli bile değilim:KK1::KK1: ama evlenmeyi düşünüyorum yakın zamnda. lazerle tüylerden kurtulsan bile hamile kaldığında tekrar çıktığını duydum. gerçekten böyle bir şey varmı
şimdiden teşekkürler...........

Esmer olmanız lazere engel diil sadece beyaz tenli birine göre 1-2 seans fazla sürer okadar.mesela hangi bölgene yaptırmak istiyosun güneş gören yerlerinemi

Esmer olmanız lazere engel diil sadece beyaz tenli birine göre 1-2 seans fazla sürer okadar.mesela hangi bölgene yaptırmak istiyosun güneş gören yerlerinemi

evet cnm koltuk altı ve tüm bacak yaptırmak istiyorum. ama bnm cildim çok hassas lekelenmeye çok müsait o yüzden eylül ayında başlayayım diyorum. birde bir kaç alet varmış hangisi bnm cildime daha uygun olur

Son düzenleme:
evet cnm koltuk altı ve tüm bacak yaptırmak istiyorum. ama bnm cildim çok hassas lekelenmeye çok müsait o yüzden eylül ayında başlayayım diyorum. birde bir kaç alet varmış hangisi bnm cildime daha uygun olur

Koltuk altına alex yaptırabilirsin,hatta şimdi başlayabilirsin sıkıntı olmaz( koltuk altını kaldırıp güneşlenmediğin sürece) bacağına şimdi başlama,malum deniz,güneş...başlarsanda diode lazer yaptır

ben diod a gıdıyorm bronzlaştırıcı krem kullansam sorun olurmu lazern görmesinde fılan gerçi benım 11 seans oluyor %65 fılan bitti

Koltuk altına alex yaptırabilirsin,hatta şimdi başlayabilirsin sıkıntı olmaz( koltuk altını kaldırıp güneşlenmediğin sürece) bacağına şimdi başlama,malum deniz,güneş...başlarsanda diode lazer yaptır

lazer epilasyon konusunda hiç bilgim yoktu bir kaç hafta önce bnde yaptırayım rahat edeyim demiştim bn bir ilçede yaşıyorum ve yaşadıgım yerde lazer epilasyon yapan sadece 3 merkez var fakat bu işin eğitimini almış tek bir merkez var bn orayı düşünüyordum onlardada tek makine var alex şimdi kararsız kaldım onlar esmerde olsam bu makine ile yapabileceklerini söylemişti üstelik az buz bir parada değil komple yaptırmaya kaltığımızda toplam 5-6 bin TLyi buluyor fiyat o yüzden muallakta kaldım şuan

Merhaba bende epicare duo alexandrite adlı cihazı kullanan bi merkeze gidiyorum 3. seanstayım 15 günde bir kontrole gidiyorum.Bir yandan yakarken diğer taraftan hava üfleyen bi cihaz.Bu cihaz hakkında ne söyleyeblrsiniz iyi midir?
bide genital bölgede inanılmaz bi acı hissediyorum ağlıyorum onlar yaparken.devam etmemeyi düşünüyorum bu yüzden diotla daha az acır mı genital için başka bi yere gitmeli miyim?yoksa burada mı devam ediyim?
bu arada emla bile bi işe yaramadı bu konuda bi tavsiyeniz olabilirmi?

merhaba ben 1 senedir devam diyorum ayda bir kere gidiyorum son gittiğimde yanı bu ay başında 2 defa daha gelin sonrasında uzatalım 2-3 ay bekleyelim durumuna bakalım dediler. şu anki durumu %70 bitti sayılır geri kalanlar cansız ama tamamen bitsin istiyorum

tüm vücut anlaştım ben ayrıca kol ve dudak üstü de var diğer bölgeler daha olumlu sonuç fakat kol ve dudak üstünde o kadar faydasını görmedim hep geç biter zaten diyorlar ama pek olumlu sonuç alamadım.

daha iyi sonuç almak için benim yapmam gereken ne var sizce?

ütüleme için çok para istediler ben diod seçtim o yüzden ama memnunum yani.

merhaba ben 1 senedir devam diyorum ayda bir kere gidiyorum son gittiğimde yanı bu ay başında 2 defa daha gelin sonrasında uzatalım 2-3 ay bekleyelim durumuna bakalım dediler. şu anki durumu %70 bitti sayılır geri kalanlar cansız ama tamamen bitsin istiyorum

tüm vücut anlaştım ben ayrıca kol ve dudak üstü de var diğer bölgeler daha olumlu sonuç fakat kol ve dudak üstünde o kadar faydasını görmedim hep geç biter zaten diyorlar ama pek olumlu sonuç alamadım.

daha iyi sonuç almak için benim yapmam gereken ne var sizce?

ütüleme için çok para istediler ben diod seçtim o yüzden ama memnunum yani.[/QUOT

Lazerde kıllar tamamen bitmez %80 gider %20 si kalır kalanlar sarı,ince,beyaz kıllardır bunlar içinde en etkili çözüm iğneli epilSyondur tamamen tertemiz olsun istiyorsanız.o konuda doğru söylemişler kol yüz bölgesi g.ucu,göğüs arası lazerde geç biter diğer bölgelere göre ince yapıda oldukları için

Son düzenleme:
Merhaba ben suan 8 aylik hamileyim dogumdan sonra bebegimi emzirecegim. Ayrica kisa dogru da bikini ve koltuk alti bolgeme lazer epilasyonu dusunuyorum. Emziren anneler yaptirabilir mi ayrica bi sakincasi da olur mu?

Ay tam istediğim konu:)

Başta alex kullanan güzellik merkezinde şimdi hd lazer diye hem ıpl hemde alex modu olan bir cihaz getirildi son 2 seansım bununla yapıldı ancak kollarımda hala minik minik uçlarını görüyorum bacaklarım iyi durumda
Malum bölge için normalde toplam 6 seans iken +4 seans ile 10 seansa çıkardım üst kısımlar iyi ancak altta iç kısımlar çok iyi değil

Sorum bu yeni cihaz içime pek sinmedi sizce ıplli alex modu olan cihaz gerçekten sonuç verir mi?
Verebilirse kaç seansda verir???

:)

X