TEMMUZ'da yeni umutlar besliyoruz...

Anaaamm hazirancilar buraaya gecmis yaa. Du bakalim benimkide yarin belli olur bugunu atlattik:)

Canım inşallah seni haziran listesina HAMİLE yazarız tatlım heveslenme ole hemen buraya geçmeye emi :)

canım beni unutma 30 haziran.....:KK49:

Bitanem sen dahahaziran topiğindesin. orda eklisin canım. Hazirandan sonra temmuz ama istersen ekliyim yine de.

Canım hamile olabilirsin. Herkesde akıntı olacak diye bir şey yoktur. Ayda iki kez yumurtluyorsan yumurtluyor da olabilirsin. Yerinde olsam bu günü de değerlendirirdim ayaklar tavana kalçaya yastık moduyla. İnşallah bebişin gelmiştir tatlım hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Degerlendircm inş:) tamam kalca altna yastk ayaklr havaya. Offf beklemek çok ktu zman gececegi varsada gcmk blmior

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım hamile olabilirsin. Herkesde akıntı olacak diye bir şey yoktur. Ayda iki kez yumurtluyorsan yumurtluyor da olabilirsin. Yerinde olsam bu günü de değerlendirirdim ayaklar tavana kalçaya yastık moduyla. İnşallah bebişin gelmiştir tatlım hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Iyi dileklwrn icnde twskkr edrm allah razi olsn isteyen ve annelgi tatmk isteyen tüm muslumanlra rabbm versn insallah. Tez vakitte snada

canım inşallah seni haziran listesina hamile yazarız tatlım heveslenme ole hemen buraya geçmeye emi :)

bitanem sen dahahaziran topiğindesin. Orda eklisin canım. Hazirandan sonra temmuz ama istersen ekliyim yine de.

bu ay birşey yok cnm bu aya yazabiliriz nasıl yazıyosun bilmiyorum bu gün gördüm kırmızıları 30 haziran yazalım cnm temmuz hayırlısı olur dilerim herkese...

Canım sen hormon testlerini yaptırmışmıydın? Yaptırmadıysan devletten randevu al cnm yakın bir hastaneden testleri yaptır ücretsiz yapıyorlar para dökmenin anlamı yok bence. ben 4 hazirana randevu aldım okmeydanından canım. oranın kadın doğumu çok iyiymiş. bi de ücretsiz rahim filmi çekiyorlarmış bakim çektirebilir miyim?

cnm iki sene oldu yaptirali en son doktor asilama dedi artik onu dusunmeye basladim o zaman istenir galiba ama sindide doktor arayisi hastane arayisi baslicak cunku burda ki hastane asilama ve tup yapilmiyo

Her yeni ay yeni bir umut:):):):):):):)

Canım inşallah seni haziran listesina HAMİLE yazarız tatlım heveslenme ole hemen buraya geçmeye emi :)

Bitanem sen dahahaziran topiğindesin. orda eklisin canım. Hazirandan sonra temmuz ama istersen ekliyim yine de.

Ayy kizlar insallah hepimiz hamile olalim anne olalim teyze olalim. :)) anne olmak kadar teyze olmakta hakkimiz:)))

Balım benide yaz benide 1temmuz allah izin verirse

Ekledim hayatım uğur getirsin inşallahhhh
:21::21::21:
Degerlendircm inş:) tamam kalca altna yastk ayaklr havaya. Offf beklemek çok ktu zman gececegi varsada gcmk blmior

Iyi dileklwrn icnde twskkr edrm allah razi olsn isteyen ve annelgi tatmk isteyen tüm muslumanlra rabbm versn insallah. Tez vakitte snada

Beklemek zor tatlım Rabbim herkese evlat nasip etsin isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah...En Büyük TÜRKİYE

cnm iki sene oldu yaptirali en son doktor asilama dedi artik onu dusunmeye basladim o zaman istenir galiba ama sindide doktor arayisi hastane arayisi baslicak cunku burda ki hastane asilama ve tup yapilmiyo

Canım sen esenyutta mıydın?

Ayy kizlar insallah hepimiz hamile olalim anne olalim teyze olalim. :)) anne olmak kadar teyze olmakta hakkimiz:)))

Anne olmak hakkımız
söke söke alırız
Teyze olmak hakkımız
Söke söke alırız...

Tabi önce Allh'ın izni ile. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bitanem tşkler .....

Rica ederim tatlım.:KK34:

Ekledim hayatım uğur getirsin inşallahhhh
:21::21::21:

Beklemek zor tatlım Rabbim herkese evlat nasip etsin isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah...En Büyük TÜRKİYE

Canım sen esenyutta mıydın?

Anne olmak hakkımız
söke söke alırız
Teyze olmak hakkımız
Söke söke alırız...

Tabi önce Allh'ın izni ile. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Rica ederim tatlım.:KK34:

Tskler cnm benim hep birlikte uğurlu olur inşallah temmuz ayını

Kistin adetle gitmedimiki ilaç kullandın. Bende de varmış ama adetle gider ilaç vermiycem dedi doktor.

Canım normalde adetle atılıyor ama neden atılmamış anlamadım. Bu arada adet olunca soğan kürü de yaparsan faydasını görürsün canım bat verirsen seni de uğurlu listeye ekleyelim inşallah uğur getirsin bitanem.

benim normal adet günümden 3 gün önce, mayısın 19unda kahverengi lekelenmem başladı canlar ve 1 hafta durmayınca doktora gittim. normal adet olmadım yani. kist oluştuğundan dolayı böyle olmuş ve lekelenmeyi durdurmamız gerek hem de bi dahaki ay normal adet olabilmem için orgametril verdi. sabah akşam bi tane içiyorum. birde enfeksiyon vardı onun içinde antibiyotik ve Flagyl verdi.
bu kistin çok fazla kafaya taktığım için oluştuğundan şüpheleniyorum. bu yaşıma kadar hiç olmamıştı, adetlerim de hep düzenlidir. bebek düşüncesiyle yatıp kalkıyorum. bu gece de rüyamda bebeğim olduğunu gördüm. banyo yaptırmıştım ona ve bebe yağı sürüyordum. oda gülücükler yolluyordu bana :emir_bebek::KK1:

Bat şuan belli değil benim. ilacı bırakınca kaç gün sonra adet olucam bilmiyorum o yüzden. belli olunca yazarım :KK34:

benim normal adet günümden 3 gün önce, mayısın 19unda kahverengi lekelenmem başladı canlar ve 1 hafta durmayınca doktora gittim. normal adet olmadım yani. kist oluştuğundan dolayı böyle olmuş ve lekelenmeyi durdurmamız gerek hem de bi dahaki ay normal adet olabilmem için orgametril verdi. sabah akşam bi tane içiyorum. birde enfeksiyon vardı onun içinde antibiyotik ve Flagyl verdi.
bu kistin çok fazla kafaya taktığım için oluştuğundan şüpheleniyorum. bu yaşıma kadar hiç olmamıştı, adetlerim de hep düzenlidir. bebek düşüncesiyle yatıp kalkıyorum. bu gece de rüyamda bebeğim olduğunu gördüm. banyo yaptırmıştım ona ve bebe yağı sürüyordum. oda gülücükler yolluyordu bana :emir_bebek::KK1:

Oyy kuzum ogünlerde gelir inşallah. Ben kistim gittimi diye gitsem miki doktora.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X