doğum sonrası kilo veren arkadaşlar yardım

belinayazra61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2013
106
4
34
doğum sonrası kilo veren arkadaşlar neler yaptınız emziriyorum suanda tecrübelerini paylaşabilirmisiniz

Son düzenleme:
doğum sonrası kilo veren arkadaşlar neler yaptınız emziriyorum suanda tecrübelerini paylaşabilirmisiniz

Oğlum 1 yaşında emmeyi bırakınca sıkı bir diyet ve sporla kilo verdim. Spor dediğimde evde kıytırık bir yürüme bandım var. Her gün en az yarım saat yürüdüm ama oğlum emmeyi bırakmasaydı diyet yapamazdım.

Oğlum 8 ayını bitirdiği gibi başladım dikkatli beslenmeye sporlada destekledim ocakta başladım şubatın sonunda eski kiloma kavuştum 64 ten 54 kiloya inmeyi başardım.

Ben o konuda sansliydim.10 kilo almistim toplamda.dogumda 6 kilosu gitti.sonra da yememe dikkat ettim ve hamile kaldigim kiloya döndüm. Ama 25 kilom falan olsaydi herhalde hic veremezdim

Canım bende 19 kilo verdim oğlum 1 yaşında hala emziriyorum özelden yardımcı olabilirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim kizim 3 yasinda..hamilelikte 24 kilo almistim kizim 6 aylikken eski kiloma indim..emzirmek demek deli gibi yemek yemek degildir...bazilari emziriyorum diye yiyor da yiyor cok yanlis..tabi ki agir bir diyet yapilmaz ama dikkat efilince gidiyor hepsi.ben 2 sene emzirdim..sekerli seylerden uzak durmak gerek yani minimuma indirmek.ben herseyi yedim emzirirken ama kalorilileri az yedim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim kizim 3 yasinda..hamilelikte 24 kilo almistim kizim 6 aylikken eski kiloma indim..emzirmek demek deli gibi yemek yemek degildir...bazilari emziriyorum diye yiyor da yiyor cok yanlis..tabi ki agir bir diyet yapilmaz ama dikkat efilince gidiyor hepsi.ben 2 sene emzirdim..sekerli seylerden uzak durmak gerek yani minimuma indirmek.ben herseyi yedim emzirirken ama kalorilileri az yedim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

6 ayda 24 kilo vermen süpermiş, sanırım emzirmenin verdiği bi mucize:)

Bizim de 40mız yeni çıktı 8 kilo fazlam var, iştahım da açık, azıcık boğazımı tutsam emzirmeyle gider sanki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben hamilelikte 23 kilo almistim kizim 6aylik oldu, bisey yapmadim ama 13kilo kendiliginden gitti sadece emziriyorum. Asil kalan 10kiloyu vermek onemli,umarim bende verebilirim

gebelikte 24 kilo aldım oglum 13 aylık tam 21kilo werdim 3 kaldı 47 kiloyum suan zayiflamak icin hicbirsey yapmadım ki keske 50de kalsaydim hep zayiftim yine zayifladim tekrar 44 olmaktan korkuyorum :KK43:

selam kizlar ben uc cocuk annesiyim 23 yasindayim ilk cocugumla ikinci arasinda dort yas var ucuncuyle ijinci arasinda iki yas neyse ben ilk ogluma hamile kaldigimda elli kiloydum sonra ilk uc ayda iki kilo verdim kusmakti bulanti derken sonra almaya bi basladim 65 le.doguma gittim ciktigimda 60 tim kirkim cikana kadar elli oldum emzirerek bol bol puding karpuz kavun yiyordum neyse geleyim ikinciye kizima gamile kaldigimda 52 kiloydum yani oglumla kizim arasinda dort yas var uc yilda iki kilo almisim 70 ile doguma girdim ciktim 65 alti ayda 52 oldum hic bisi yapmadim ama simdi ucuncu de oglan dort aylik oldu 52 ile hamile kaldim doguma 73 ile gittim eve geldigimde 67 idim su an 60 im ama bi turlu eskisi gibi hemen veremiyorum belki de o zamanlar esim burdaydi ben turkiyede ayrilik falan yiyemiyodum onunda etkisi var simdi fransaya gelince hersey yiyorum kendimi tutamiyorum eskisi gibi 52 yada 50 olmak istiyorum on kilom var nasil gidecek metabolizmam cok hizlidir ama cok yiyorum pilavi falan cok yerim ekmek fazla yemem ama yemek pilav oldu mu iki kisilik yiyorum dayanamiyorum nerde eski ben of of of bana yardimci olacak biri varmiiii uzun yazdim ama usenmeyip okuyan icin tesekkurler

X