buda benim 1 aylık berbat burnum :(

Yazık bize ya onca acıyı çekiosun bir bakıosun burun eskisinden daha kötü :KK43: valla zaten seni bi başka emre ilhan hastasını gördükçe tamam diyorum düzelicek düzelmesinede bir sene basıl bekleyeceğim bilmiyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
seni çok iyi anlıyorum moskov benim 2 yıl oldu neredeyse ama her geçen gün daha çok zorluyorum psikolojimi ki artık revizyon ameliyatına cesaret edebiliyim diye ama gerçekten çokk pahalı fiyatlar :'(

seni çok iyi anlıyorum moskov benim 2 yıl oldu neredeyse ama her geçen gün daha çok zorluyorum psikolojimi ki artık revizyon ameliyatına cesaret edebiliyim diye ama gerçekten çokk pahalı fiyatlar :'(

bir de moskov sirkelen ve kendine gel beni görsen haline şükredersin ben 2 seneyi tamamladıysam sen çok rahat tamamlarsın güven bana hayatını yaşa sonra zamanı gelince istersen revizyon olursun herşeye rağmen hayatımız devam ediyor değil mi :) :KK66:

Ben de bu baslikta doktorumu onermistim komediye bak. Gerci hala oneriyorum şuan belli degil sorun olup olmadigi ama benim de ucunun ust tarafı cok sis ve orasi kambur gorunuyor yandan. Doktorum gececek diyip duruyor bosuna dert ediyosun diyor ama sert yani orasi hic odem gibi degil.
muhammet dilberle görüşüyorum ona muayene olmaya gidicem onumuzdeki gunlerde. Muhammet bey, derin kalin gibi gorunuyor geçici bir sorun gibi geldi bana fotolara baktigim kadarıyla dedi ama gel bi bakalim dedi. Sizim hastaniz degilim ama kontrollere size gelebilir miyim dedim tabiki dedi. Revizyon gerekirse ona olucam. Simdiden para biriktirmeye basladim nolur nolmaz diye. Daha 2.ayima yeni girdim ama 1.aydan sonra burnum kotulesti ve hic gececek gibi gelmior bana. Bana kalsa yarin revizyon masasina yatarim ama muhammet bey hakli olarak 6 ay geçsin diyor belki duzelecek diyor. Ben de hala bant takiorum disari cikarken.

Şu doktorları iyi araştırın 1000 tl daha fazla verin pişman olmayın umarım düzelir ya üzüldüm senin adına estetikli durmuyor ama

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen katılıyorum. 4 bin derken 6 bine geldi benim ameliyat ama içime sindi en azından

Şişliklerin olduğu bariz belli canım ama değişik olmus yani bence doktoruna gidip göstermelisin belki masajla falan bıseyler yapılabilir

Üzüldüm açıkçası :KK43: işim gereği ameliyathanedeyim ve burun estetiği ameliyatları yapılırken hep 'inşallah beğenir de değer bu eziyete' diye geçiririm içimden. Çünkü ameliyatı izlerken ben bile sonrasında çekilecek acının boyutunu tahmin edemezken siz bunu yaşadınız. Allah başka dert vermesin yine de. Geçmiş olsun..

bir de moskov sirkelen ve kendine gel beni görsen haline şükredersin ben 2 seneyi tamamladıysam sen çok rahat tamamlarsın güven bana hayatını yaşa sonra zamanı gelince istersen revizyon olursun herşeye rağmen hayatımız devam ediyor değil mi :) :KK66:

Ben de bu baslikta doktorumu onermistim komediye bak. Gerci hala oneriyorum şuan belli degil sorun olup olmadigi ama benim de ucunun ust tarafı cok sis ve orasi kambur gorunuyor yandan. Doktorum gececek diyip duruyor bosuna dert ediyosun diyor ama sert yani orasi hic odem gibi degil.
muhammet dilberle görüşüyorum ona muayene olmaya gidicem onumuzdeki gunlerde. Muhammet bey, derin kalin gibi gorunuyor geçici bir sorun gibi geldi bana fotolara baktigim kadarıyla dedi ama gel bi bakalim dedi. Sizim hastaniz degilim ama kontrollere size gelebilir miyim dedim tabiki dedi. Revizyon gerekirse ona olucam. Simdiden para biriktirmeye basladim nolur nolmaz diye. Daha 2.ayima yeni girdim ama 1.aydan sonra burnum kotulesti ve hic gececek gibi gelmior bana. Bana kalsa yarin revizyon masasina yatarim ama muhammet bey hakli olarak 6 ay geçsin diyor belki duzelecek diyor. Ben de hala bant takiorum disari cikarken.

Sag profiliniz cok guzel ben cok begendim

Valla parasında pulunda değildim sadece doktoruma çok güvenmiştim. Çok içine sinmişti ama cidden fiyatı uygun veren doktorda olnmaz. Benim şuan baya oldu kasımda altı ayım dolucak hemen revizyon yaparlar ise bir dakka düşünmücem yatıcam o masaya ne acısı umurumda nede parası. Şuan burun ucum sağa doğru yamuk ve bırakın kapanmayı mendille silemiyorum bile. Parmklarımla sıkıştırdığında bile kapanmıo. Üst tarafta iki tane kemik olştu kçk top gbi ellemeye gerek bile yok karşıdan bakınca görünüyor o derece iğrenç. Sanki törpülenemiş kemik eklemiş. Beş ay doldu üzerine nedes alamıorum desem şaşırmazsınız herhlde. Bütün ümidim emre ilganda. Dahada başka doktor bilmiorum revizyonda onun kadar başarılı olan. Umarım bu sefer değer acıyada parayada hem görsel hem sağlık kurtulurum

İnşallah. Çok çok geçmiş olsun tekrardan. .

merak etmeyin 6 ayı buluyor oturması,şişlik ancak geçiyor,benim de birkaç arkadaşım oldu

merak etmeyin 6 ayı buluyor oturması,şişlik ancak geçiyor,benim de birkaç arkadaşım oldu
altı ay geçti ama çok kötü durumda 24 kasımda emre ilhana gidicem inş en kısa sürede ameliyat eder tabi önce inş ameliyat yapmayı kabul eder

açtığım konuya döndüm baktımda kızlar iki ameliyat olmuş birisi olarak söleyebilirim ki burun yamuksa yamuk düzelmiyor şekli ilk başta beğenmediysenizde beğenmiyorsunuz gram düzelmedi aksine şişler indikçe daha beter pürüzler ortaya çıktı ama daha çıktığım gibi bu burun olmamış demiştim boşuna ümitle beklemişim. 7 ayım doldu dile kolay şebek gibi dolaşıyorum ortalıkta :KK43:

Ameliyat surecini ve sonrasini okudum da ameliyatini yapan doktor bu yaptigi hataya ne diyo varmi cevabi

Ameliyat surecini ve sonrasini okudum da ameliyatini yapan doktor bu yaptigi hataya ne diyo varmi cevabi
Tatlım ona göre burnum muhteşem valla ondamı göz bozukluğu var ben ve etrafımdaki bütün insanlar mı sorunlu inan çözemedim

Doktor un boyle sikintisi varsa burdan belirtin diger bayanlar kizlar dikkatli olsun o doktora ameliyat olmasınlar

Ünlü biri değil adını hiiiç duymadım tabiki memnun olmayana adlarını özelden veririm

X