PJ Yorumluyor :)

PJ yorumundan memnun kaldınız mı ?

• Evet

OY: 6 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6
Ben de bu merakla sıraya girmiş olayım :) Ben İkizler Burcuyum, nişanlım Koç. Ben 29 yaşındayım nişanlım da 31 yaşında.

Onun en zor özelliği inatçı ve dediğim dedik olması; ben de sabit fikirliyimdir. Çabuk sinirlenip çabuk sakinleşiyoruz ikimiz de.

Ben de bekliyorum yorumunu özelden :nazar::KK3:

Merhaba öncelikle topiğin hayırlı olsun:)
Ben yeni evliyim. eşim ikizler ben yengeç burcuyum.ben 24 eşim 25 yaşında. Genel olarak çok uyumlu bi çiftiz:nazar:.bu yıl neler bekliyo bizi bakar mısın ?
Şimdiden tşkler..

Son düzenleme:
Ben evli degilim sevgilimde yok :KK43: partner şart mi? Aslan burcuyum yükselenimde aslan en sevdigim.özelligim caliskanligim en sevmedigim.özelligimde her zaman olmasada bazen tembel olmak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben terazi 29 nisanlim arslan 27....suan bazi olmasi gereken konular var, sonuc acamasindayiz acaba olcakmi :/ ve kan bagi olan bir kisiye artik ulasmak istiyorum sence iyi olurmu benim icin , umarim cevaplarsin:KK43: ....

ben balık, eşim yengeç
ben 38 eşim 41 yaşında.,eşimin hiç sevmediğim yanı hep olumsuz düşünmesi-olaylara kötü yönden bakması, çok kızgın sinirli olduğunda hiç bişeyi gözünün görmemesi.
sevdiğim yönü ise, çalışmaktan hiç bıkmaması-yorulmaması, iş olduktan sonra gece -gündüz çalışır, ama maalesef şu anda işsiz.
kendimin sevmediğim özelliği utangaç-sıkılgan bir tip olmam.

Canımm yazdım özelden, memnun kalıp kalmadığını bizimle burada paylaşırsan iyi olur, ayrıca sormak istediğin olursa sorablilirsin :KK19:

bana yeni bir msj yazdın mı canm gelen kutumda göremedim en son sorduğum şeyle ilgili bir de sen tarot mu bakıyorsun arkadaş öle yazmış yukarda:44::44::44:

Yok bebekim tarot falan bak balık burcu hemen her söylenene inanma :KK52:
Ne yaptığımı ilk sayfada yazdım bebeğim, başka yaptığım birşey yok, size yaptığım gibi yorum yapıyorum sadece :KK8:

Merhaba ben de özelden yazdım bilgilerimi yorumunuzu merakla bekliyorum görüşlerimi burada bildiricem yorumunuzdan sonra :)

ben oğlak yükselenim başak yaş 28 , eşim ikizler yaş 30 yükselenini bilemiyorum:KK43:
eşimin beni sinir eden özelliği yap dediğim şeyleri farklı anlayıp ona göre yapması :) bu huyu çoğu zaman beni güldürüyor ama bazende sinir küpü olup saatlerce söyleniyorum.Sevdiğim huyu düşünceli olması insanlara iyi davranması saygılı olması
kendi sevmediğim özelliğim çok kararsız oluyorum bazı konular da

Canım özelden cevap attım, memnun kalıp kalmadığını bizimle burada paylaşabilir misin ? :KK16:

MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:

Kızlar yorum başvurusunu buradan yapıyorsunuz, ben özelden atıyorum cevabı, özelden direk yazanlara cevap vermiyorum, sayfadan yorum sırasına göre alıyorum

ben de istiyorum ... özelden yazma hakkım var mı bilmiyorum ama şimdi deniyorum

Canım buraya yazarsan daha iyi olur, yorum sırasına göre ben özelden hemen cevap atıyorum, biraz zaman alabilir çünkü kısa kısa yzmıyorum ya da bir yerden kopyalaıp herkese aynısını yazmıyorum , soruları da cevaplıyorum :KK19:

Basima gelenleri uluorta yazmak istemedim sekerim :KK43:

Benim de hayatimda kimse yok, ne zaman olacak diye emrak ettigim icin yazdim :KK34: Balik burcuyum, yukselenim yengec, ayrintilar mesajda:KK34:

o zaman bende burdan sıraya giriyim 18 yaşındayım burcum başka yükselinimi bilemiyorum biri diyor koç biri diyor terazi benimki 8ekim terazi burcu 19yasında en sevmedigim özelligi çok sinirli yahu

Son düzenleme:
Merhaba, bizi de yorumlar mısın :KK3:
Ben balık, eşim aslan, eşimin yükseleni balık, yaşı 27, en sevmediğim özelliği çok çabuk sinirlenmesi,en sevdiğim özelliği ise beni çok düşünmesi:)
Benim yaşım 24, yükselenim aslan. Kendimde en sevmediğim özelliğim başkalarını kendimden çok düşünmem :KK43:

Son düzenleme:
Basima gelenleri uluorta yazmak istemedim sekerim :KK43:

Benim de hayatimda kimse yok, ne zaman olacak diye emrak ettigim icin yazdim :KK34: Balik burcuyum, yukselenim yengec, ayrintilar mesajda:KK34:

Canım sana cevap vericem özelden ama balık burcu genel anlamda b konuda talihsizdir kısmeti karşısına hiç beklemediği an da pat diye çıkar, zaten balık hemen aşık olur, aşk evlilik aile onun değer verdiği şeylerdir, mutlu bir yuva hayaliyle yaşar, yazıcam sana :KK16:

X