PJ Yorumluyor :)

PJ yorumundan memnun kaldınız mı ?

• Evet

OY: 6 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6

Pj_Muguet

2606ilkdevre
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2010
1.373
59
MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok , kimseye aynı yorumları yazmıyorum, bir yerden alıntı da yapmıyorum , bunu zaten anlayacaksınız

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:

Kızlar yorum başvurusunu buradan yapıyorsunuz, ben özelden atıyorum cevabı, özelden direk yazanlara cevap vermiyorum, sayfadan yorum sırasına göre alıyorum

Son düzenleme:
ben sıraya gireyim ilk olayım

ben yengeç eşim terazi AYNI YAŞTAYIZ 36

ilgin için sağol şimdiden :KK16:

Son düzenleme:
hayırlı olsun yeni konun canım benm ben senden yorumumu aldım zaten aklına bilgine tecrübelerine sağlık :KK16::KK16::KK16:bir de ileriye dönük birşey sorayım sana benm herşeyim düzenim yerli yerinde yaşımda geldi geçiyor kısmetse evlenmeyi düşünüyorum benm için uğurlu bir ay olabilir mi özellikle ramazan dan sonra olursa daha iyi olur çünkü kendimi ona göre hazırlıyorum

ben balık, eşim yengeç
ben 38 eşim 41 yaşında.,eşimin hiç sevmediğim yanı hep olumsuz düşünmesi-olaylara kötü yönden bakması, çok kızgın sinirli olduğunda hiç bişeyi gözünün görmemesi.
sevdiğim yönü ise, çalışmaktan hiç bıkmaması-yorulmaması, iş olduktan sonra gece -gündüz çalışır, ama maalesef şu anda işsiz.
kendimin sevmediğim özelliği utangaç-sıkılgan bir tip olmam.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun kuzumm
Kiz benim esimin burcu belli degil :-):-):-):-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benm için söylediğin her kelime hatta noktasına kadar doğru cnm sanki gözlerimi kapattım kendi kendimi dinliyorum gibi hissettim

ben balık, eşim yengeç
ben 38 eşim 41 yaşında.,eşimin hiç sevmediğim yanı hep olumsuz düşünmesi-olaylara kötü yönden bakması, çok kızgın sinirli olduğunda hiç bişeyi gözünün görmemesi.
sevdiğim yönü ise, çalışmaktan hiç bıkmaması-yorulmaması, iş olduktan sonra gece -gündüz çalışır, ama maalesef şu anda işsiz.

fadimem kız aynıymışız senleeee yani burçlar aynı benmde aşkımın burcu yengeç ve ben balığında balığıyım ama eşinde bir problem var yengeç insanları pek de öyle olmaz yükselelnini biliyor musun bu arada sen de mart doğumlu musun cnm ben 13 mart 88liyim

ben balık, eşim yengeç

Rabbim en kısa zamanda gönlüne göre verir herşeyi inşallah cnm senin içinde eşin içinde hele ki şu mübarek gün ve gecede dua edicem sizin iiçinde

ben oğlak yükselenim başak yaş 28 , eşim ikizler yaş 30 yükselenini bilemiyorum:KK43:
eşimin beni sinir eden özelliği yap dediğim şeyleri farklı anlayıp ona göre yapması :) bu huyu çoğu zaman beni güldürüyor ama bazende sinir küpü olup saatlerce söyleniyorum.Sevdiğim huyu düşünceli olması insanlara iyi davranması saygılı olması
kendi sevmediğim özelliğim çok kararsız oluyorum bazı konular da

Son düzenleme:
Rabbim en kısa zamanda gönlüne göre verir herşeyi inşallah cnm senin içinde eşin içinde hele ki şu mübarek gün ve gecede dua edicem sizin iiçinde
Allah razı olsun canım, aminnn, Allah hepimizin hakkında herşeyi hayırlı eylesin inşallah, herkesin kalbine göre, gönlüne göre bir hayat versin.:KK16::KK16::KK16:

fadimem kız aynıymışız senleeee yani burçlar aynı benmde aşkımın burcu yengeç ve ben balığında balığıyım ama eşinde bir problem var yengeç insanları pek de öyle olmaz yükselelnini biliyor musun bu arada sen de mart doğumlu musun cnm ben 13 mart 88liyim
ay bilmiyom ki 8 temmuz nüfus kağıdında ama? yükselenine nasıl bakılıyor?
ben 25 şubat 1976 lıyım canım.

Son düzenleme:
MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:
bu maç bizim olucak sponsorlugunda geldim cağnımm:KK1:
hayırlı olsun topiğin şimdiden:KK31:
aklımda birisi var şimdeye kadar hayatımda biri olmadı acaba buna sans versem mi demiyorum degil
12 nisan dogumlu
ben 3 ocak
ortak pek cok özelliğimiz var neredeyse hakkımızda herseyi biliyoruz :KK70:
5 yıldır okuldan arkadasız 1 yılımız aynı okulda 4 yılda mesajlasarak telefonla internetle
bak bakalım neler neler diyceksin bu arada ikimizde 96 dogumluuyuz
benim hakkımda en nefret ettigi sey gece mesajlasırken yorgunluktan uyuya kalmam zorlama kendini yıpratıyosun uyu der
benim nefret ettigim ise kıskandıgı zaman inkar etmesi hemen konuyu kaynatması ve utangaclıgı :KK70:

Son düzenleme:

evet banada enişte farklı geldi bende yengecim yuvasına bağlı sevecen duygusal olması gerek
tek kusuru annasına düşkün olabilir :KK52:

evet banada enişte farklı geldi bende yengecim yuvasına bağlı sevecen duygusal olması gerek

canım topicin hayırlı olsunnnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

inan benim ve eşim için yazdıkların karekterlerimiz %99 uyuyor diyebilirim...

eşimle aşk dolu evliliğimiz var bildin tebrik ederim:KK9::KK9::KK9::KK9:

tabi her aile içinde olduğu gibi bizimde sorunlarımız oluyor

genelde bunları yaratan 3.şahıslar oluyor

ben ona yıllarımı verdimm kolay vazgeçemem :KK16::KK16::KK16::KK16:

diğer arkadaşlarada diyorummmm şiddetle tavsiye edilir :KK34::KK34::KK34::KK34:

yanlış anlaşılma oldu sanırım, yuvasına bağlı zaten eşim, annesine de ailesine de çok düşkün. O konuda sorun yok ama işte ah o siniri yok mu beni deli ediyor maalesef. İyiyken çok iyidir, müthiştir ama kızdı mı gözü bişey görmez.

yanlış anlaşılma oldu sanırım, yuvasına bağlı zaten eşim, annesine de ailesine de çok düşkün. O konuda sorun yok ama işte ah o siniri yok mu beni deli ediyor maalesef. Iyiyken çok iyidir, müthiştir ama kızdı mı gözü bişey görmez.

ahhh be güzelim o bütün erkeklerin en pis huyları benimkide öyle

X