Bebislerinizi kac haftalikken

17 haftanin icindeydim cinsiyetini ögrenemeden tekmelemeye baslamisti bizim oglan :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

18. haftanın bıttıgı gun hıssettım ılk hareketını :) kızımın sımdı kucagımda

14. Haftada hissetmeye başladım 18. Haftada tamamen algılayabiliyordum bebeğim okadar hareketli ki şuan 26. Haftadayım ve dışarıdan tamamen belli oluyor hareketleri. Tabi herkeste farklı bu durum ben 45kilo ile hamile kalmıştım zayıf anne adayları daha erken hissediyormuş şuan 55kiloyum 😊 kızım da çıkmak için sabırsızlanıyor 💕👶

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende 13 hafta da hıssetmeye başlamıştım yukardakı arkadaşa katılıyorum zayıf olanlar daha erken hissediyor bende 50 kilo idim şimdi 21. haftamdayım 54 kiloyum

bende 13 hafta da hıssetmeye başlamıştım yukardakı arkadaşa katılıyorum zayıf olanlar daha erken hissediyor bende 50 kilo idim şimdi 21. haftamdayım 54 kiloyum

20 ya da 21. Haftada ilk hareketini hissettim. Şimdiler de durmak bilmiyor yahu. Doğunca da mı böyle olcan oğlum diyorum, yine tekmeliyo...

15. Haftada hissettim,doktorum da bundan sonra daha fazla hissedeceğimi söyledi. Sanki birşey kayıyormuş gibi oluyor sanırım dönüyor.

Canım ben 17. haftadan sonra hissetmeye başladım azıcık. Ama net hareketleri 20. haftadan sonra hissettim. Babası da 22. haftada falan hissetti prensesimi:)

Kizlar bebislerinizin hareketlerini kac haftalikken hissetmeye basladiniz merak ediyorum

Ben de 19+5 e kadar böyle kayma gibi hissediyordum ama 19+5 ten sonra güm güm tekmelerini hissetmeye başladığım gündü... Zaten artık başıyla mı elleriyle mi ayaklarıyla mı vuruyor çok net hissediyorum... :emir_bebek::nazar::KK68:

X