Bayrama kadar 5 kılo verecegım..kararlı olanları goreyım :)

zordegil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.497
316
Kizlar bayrama az kaldi...düz hesap biz bunu 20 gün diyelim . Ben bu 20 gunde sizde şahit olacaksınız ki 5 kilo vereceğim. ..Nasıl mı ???
Bilmek isteyen topigimde hergün takip edebilir ve bayram günü de başarımi benimle kutlayabilir .
Tabi bu sadece benim basarim degilde zayiflamak isteyen arkadaşlarımın da basarisi olursa artk tadindan yenmez :)

Kizlar bayrama az kaldi...düz hesap biz bunu 20 gün diyelim . Ben bu 20 gunde sizde şahit olacaksınız ki 5 kilo vereceğim. ..Nasıl mı ???
Bilmek isteyen topigimde hergün takip edebilir ve bayram günü de başarımi benimle kutlayabilir .
Tabi bu sadece benim basarim degilde zayiflamak isteyen arkadaşlarımın da basarisi olursa artk tadindan yenmez :)

kolay gelsin bende 5kg vercem o garanti ama hedef 8kg vermek 128 im 120 olmalim

kolay gelsin bende 5kg vercem o garanti ama hedef 8kg vermek 128 im 120 olmalim

bende 7kg vermek istiyorum 86 yim
79 oLsam iyi olur
dün sahurda sadece müsli yedim 15 dk aeorobik yaptım
bugün akşam iftarda mercimek çorbası içtim ve salata yedim
birde keşke yemeseydim ama 1 dilim baklava yedim
iftardan sonra 1 saat hızlı tempo koşu yaptım sauna eşofman ile En Büyük TÜRKİYE

inşallah hepimiz bayrama kadar hedeflediğimiz kadar verebiliriz:KK76: bende 4-5 arası verip 65 olsam yeter 70 kiloyum şu an :KK8:
bu arada topiğin hayırlı olsun bol kilo vermeler hepimize:KK55:

Ben de varım ve kararlıyım :KK66: benim hedefim 4 kilo şu an 64.2 kiloyum bayramda 60 olmak istiyorum :) . İnşallah hep beraber veririz :KK66: :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

BU sabah itibariyle 70.800 çıktım..hedef bayrama 65 olmak..... bugünden başlıyorum yaptıklarımı yediklerimi içtiklrimi yazmaya inşallah hepimiz bayrama en az 5 kilo eksik gireceğiz.. ben inanıyorum...

Merhaba
Ben nisan ayından ber diyetteyim 72kilodan 63.5 kilo dustum ama ramazan da kilo aliyorum ben veremiyorum bayrama kadar 2kilo versem yeter zaten hedefim 60 kilo olmak neler yapiyosunuz neler yiyorsunuz sizler

Kizlar ben de varim kilom sabah acken 65.700.bsyramda tatile gidecegim kismet olursa ve en kotu ihtimal 60 kilo olmaliyim. Su an diyetteyim ilave olarak plates yapiyorum. Disarda yurumeyi cok istiyorum ama iki kucuk melegim var, cikamiyorum. Insallah hep berbaer saglikli bir sekilde kilo verebiliriz

Kilo vermek için tae bo denen bir spor var. KESİNLİKLE tavsiye ederim :KK66: youtube'da videoları var :KK70:

06.07.2014 70.800
07.07.2014 70.400
Iki gün sonra insallah buraya 69.900 leri ekleyecegim :) :)
Günaydın larrrr bu arada kızlar

X