En iyi çiçek kokulu parfüm önerileri ?

alygv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2014
9
1
Çiçek kokularını çok severim parfüm alma hastalığı var siz hangi parfümleri önerirsiniz ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Avon treselle acik pembesi amaaa

Bende çicek kokulu parfümlere bayılırım :KK16: bendende öneri avondan celebre

Lady million da çok güzel buram buram çiçek kokar fakat ben açık olanını kullanıyorum.(bargellodan).Orjinal lady million'ı hiç denemedim ama eminim o, açığından çok daha güzeldir.

Avon celebre

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Guerlain insolence edp menekse iris sandalagaci misss gibi kokar tavsiyem onun disinda guerlain idylle . chloe edp pudrali gul kokusu. Guerlain champs elysses var mimoza kokusu.lancome poeme.elie saab bunlari hep kullaniyorum gayet kalici ve guzel cicek kokularidir

Yves Rocher Tendre Jasmin süper bir koku.

Son düzenleme:
Thierry Mugler-Alien
Marc Jacobs-Daisy
Estee lauder-Pleasures
Dior-Jadore
Elie Saab-Le Parfum
Dior-Pure Poison
Gucci-Flora
:KK16:

Gucci flora silaji nasil ama edp si biliormusun sweetpea

Edp silaji edte göre daha fazla.Turunçil notaları edt göre şekerli...Daha yoğun,daha derin.Ve doğal olarak daha kalıcı.edt daha yumuşak edpe göre.Öyle herkesin dönüp dönüp baktığı bir koku değil.Ama yakınlarım tarafından baya sorulmuştu. :)

Edp silaji edte göre daha fazla.Turunçil notaları edt göre şekerli...Daha yoğun,daha derin.Ve doğal olarak daha kalıcı.edt daha yumuşak edpe göre.Öyle herkesin dönüp dönüp baktığı bir koku değil.Ama yakınlarım tarafından baya sorulmuştu. :)

Tesekkur ederim sweetpea cok aciklayici oldu en kisa zamanda denicem:)

Teşekkürler arkadaşlar :)

Çiçek kokularını çok severim parfüm alma hastalığı var siz hangi parfümleri önerirsiniz ?

Merhaba canım ben orjinalini denemeden ilk defa bir parfümün açığını denedim üstüne çiçek kokusundan nefret edermiş denediğim koku da çiçeksi çıktı (tabiki içinde vanilya var yoksa sevmem mümkün değil) ve bunlara rağmen bayıldım annem ve kız kardeşimde bayıldılar koku cidden müthişşş...

Loris parfümeri den 5 TL gibi komik bir rakama aldım hemde. Adı --> YSL-Manifesto <3<3<3<3

Merhaba canım ben orjinalini denemeden ilk defa bir parfümün açığını denedim üstüne çiçek kokusundan nefret edermiş denediğim koku da çiçeksi çıktı (tabiki içinde vanilya var yoksa sevmem mümkün değil) ve bunlara rağmen bayıldım annem ve kız kardeşimde bayıldılar koku cidden müthişşş...

Loris parfümeri den 5 TL gibi komik bir rakama aldım hemde. Adı --> YSL-Manifesto <3<3<3<3

Parfümün kodunu söyler misin?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çiçek kokularına bayılırım dior addict ise hayatımın parfümü bildiğin aşk yaşıyorum onunla ve tam yaz kokusu tavsiye ederim

çiçek kokularına bayılırım dior addict ise hayatımın parfümü bildiğin aşk yaşıyorum onunla ve tam yaz kokusu tavsiye ederim

direk çiçek kokularını sevmiyorum ben vanilyalı tatlımsı olduğu zaman çok seviyorum. Addict denemiştim ama hatırlamıyorum vanilyalı mıydı o ?

X