Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

Evet emziriyorum:) ama kendime aynada baktıkça çok kızıyorum.normalde 50 kiloydum ilk bebeğimi düşürdüm arkasına hemen hamile kaldım ve 59 kilo hamile kalmış oldum.doğumuda 75 ile tamamladım.şimdi 68 kiloyum ve artık eski fit halime dönmek istiyorum 😞😞bu hafta evlilik yıl dönümümüz...bu nedenle kocam bana koşu bandı alacak ve artık sporları bunu daha çabuk yaparım diye bekliyoruz😝😝bendeki de ne koca amaaaa 😁😁
Sen guzel ol istiyo demek ki, ne guzel. Bence gayet de iyi olur, ama bendeki kosu bandi da oyle duruyor, kullanmadim pek. Leslie nin videolari var, onlarla da gayet guzel kilo veriliyor, almadan once bi dene istersen.
Canm bizimde yarın evlilik yıl dönümümuz. .. eşimde bana geçen sene almıştı süpriz yapmıştı. . Ortak yönümuz çok anlaşılan 😉
Hehehe, herkesin derdi ayni olunca demek boyle oluyo :-)
Evlilik yildonumunuz kutlu olsun insallah, ozel bisey planladiniz mi?
Bizimki de haftaya da :) bisey yapamayiz burda basbasa, belki coluk cocuk bi yemege cikariz :-)
Mrb. Ben de toplamda 15 kilo vermek istiyorum.. kurbana kadar mumkun degil ama, Ben de zayiflamak istiyorum.dogum yapali 5 bucuk ay oldu ve fazla kilolarim kaldi..hamileligimde 30 kilo aldim :KK43: 57 ile hamile kalip 87ile dogum yaptim. Su an 66 yim... Boy 160
Verirsib insallah. Onemli olan azimli olmak, hemen moral bozmamak. Sen zaten bayasini vermissin, az kalmis.
25 yasindayim 1,64 boyum kilom 75
81 kiloydum yaklask bir bucuk ay once 75 dustum ramazan dolayisyla biraz salladm ama insallh bir hafta sonrasinda sıkı bi sekilde devam etmeyi dusunyrm...

Yasin da genc, verirsin insallah kilonu. Ramazanda duzen biraz bozuluyo ama az kaldi zaten. Bayramdan korkmak lazim bence

Ceydacim benim bi planım yok eşimi bilmiyorum ama bende senden farksızm. Aileme 10 saatlik uzaklıktayiz . Oğlum uz var bir tane Allah'ım canını sağ etsin yavrumun bizde sizin hesap sinemaya bile ggidemiyoruz. Olsun yapacak bişey yok maalesef tatlım mutlu olmak için yer şartlar önemli değil. Mutluluk insanın yuregindedir yüzündeki tebessümdedir .. o yüzden mutlu insan olduğu şartta bulunduğu ortamda mutlu olmasını bilendir. .
Neyse kızlar hepinizin kandili mübarek olsun. Hayırlara vesile olsun inşallah. .

Sen guzel ol istiyo demek ki, ne guzel. Bence gayet de iyi olur, ama bendeki kosu bandi da oyle duruyor, kullanmadim pek. Leslie nin videolari var, onlarla da gayet guzel kilo veriliyor, almadan once bi dene istersen.

Bizimki de haftaya da :) bisey yapamayiz burda basbasa, belki coluk cocuk bi yemege cikariz :-)

Verirsib insallah. Onemli olan azimli olmak, hemen moral bozmamak. Sen zaten bayasini vermissin, az kalmis.

Yasin da genc, verirsin insallah kilonu. Ramazanda duzen biraz bozuluyo ama az kaldi zaten. Bayramdan korkmak lazim bence

İnsallah vermk icin elimden geleni yapcam bayramn ilk gunu dikkat etmeye baslicam...

dogum yapalı 2.5 ay oldu.60 kılo ıle hamıle kaldım 70 kılo ıle dogurdum. dogumdan sonra kıloların hepsı gıttı. sutum gelmedıgı ıcın ne verdılerse yedım hamılelıkte rısklı gebelık oldugundan hep yattıgım ıcın cok dıkkat ettım az saglıklı seyler yedım ama dogumdan sonra 9 ay boyunca yasak olan herseyı yedım tabı kılolarda geldı. mıllet emzırıp kılo verdı ben kılo aldım su an 68 kıloyum hamıleyken karnım top gıbıydı sımdı her yerıme dagıldı kılo.. bugun baslıtorum kesın kararlıyım 55 kılo olmak amacım .. emzırdıgım ıcın proteın agırlıklı beslenıcem ama spora nasıl vakıt bulcaksam ayıracagım... 24 temmuz mıladım olsun burdan bırbırımıze destek olalım.

dogum yapalı 2.5 ay oldu.60 kılo ıle hamıle kaldım 70 kılo ıle dogurdum. dogumdan sonra kıloların hepsı gıttı. sutum gelmedıgı ıcın ne verdılerse yedım hamılelıkte rısklı gebelık oldugundan hep yattıgım ıcın cok dıkkat ettım az saglıklı seyler yedım ama dogumdan sonra 9 ay boyunca yasak olan herseyı yedım tabı kılolarda geldı. mıllet emzırıp kılo verdı ben kılo aldım su an 68 kıloyum hamıleyken karnım top gıbıydı sımdı her yerıme dagıldı kılo.. bugun baslıtorum kesın kararlıyım 55 kılo olmak amacım .. emzırdıgım ıcın proteın agırlıklı beslenıcem ama spora nasıl vakıt bulcaksam ayıracagım... 24 temmuz mıladım olsun burdan bırbırımıze destek olalım.

Canm benim hosgeldin. Vereceğiz inşallah pazartesi günleri kilo bildirimi var canm ..

Bebeginiz hayirli olsun.Ben de emziriyorum ve yemezsem sut hic olmuyor ve bebegim ac kaliyor.. 5bucuk aylk benm de.. ek gidaya da gecmedigi icin sutum yetmiyo yemezsem :KK43:

Bebeginiz hayirli olsun.Ben de emziriyorum ve yemezsem sut hic olmuyor ve bebegim ac kaliyor.. 5bucuk aylk benm de.. ek gidaya da gecmedigi icin sutum yetmiyo yemezsem :KK43:

cok saolun.... ben de farkındayım cnm az yıyınce sut hemen azalıyor..ama herkesın aaaaa sen hamıleyken daha zayıftın demesınden bıktım esım bıle hamıle gıbısın dıyo offffff...az yıyınce de sut az gelıyor o zamanda bebegın rızkını kesıyon dıyorlar ben ne yapacagımı sasırdım. dıyetısyene gıttım emzırene dıyet vermıyorum dedı. kılonda ne varkı dedı.guleyım mı aglayım mı sasırdım

cok saolun.... ben de farkındayım cnm az yıyınce sut hemen azalıyor..ama herkesın aaaaa sen hamıleyken daha zayıftın demesınden bıktım esım bıle hamıle gıbısın dıyo offffff...az yıyınce de sut az gelıyor o zamanda bebegın rızkını kesıyon dıyorlar ben ne yapacagımı sasırdım. dıyetısyene gıttım emzırene dıyet vermıyorum dedı. kılonda ne varkı dedı.guleyım mı aglayım mı sasırdım

Hamile gibi durman Cok normall cunku 2 bucuk ay once dogum yapmissiniz. Vucut daha toparlamamis ki kendini.. 6 ay sislikler inmez ki zamanla iner.. sizin icin Cok erken diyet falan...ekmegi az yiyin o bile yeter simdilik size bence

Hamile gibi durmaniz Cok normall cunku 2 bucuk ay once dogum yapmissiniz. Vucut daha toparlamamis ki kendini.. 6 ay sislikler inmez ki zamanla iner.. sizin icin Cok erken diyet falan...ekmegi az yiyin o bile yeter simdilik size bence

Zordeğil bende aynı dertten müzdaribim biran önce kilo vermem gerek arkandayım arkadaşım💪 spora gelincede eve bir koşu bandı al üzerinde günlük tempolu 1 saat yürü derim.ben öyle yapacağım

Zordeğil canım evet ortak yönümüz çok inşallah kilolarıda verip yönümüzü artırırız😘 inşallah biran önce alırız koşu bandı çok heycanlanıyorum 👏 biran önce üstüne çıkıp sıkılaşmak ve kilo vermeliyıimmmmm

Zordeğil bende aynı dertten müzdaribim biran önce kilo vermem gerek arkandayım arkadaşım💪 spora gelincede eve bir koşu bandı al üzerinde günlük tempolu 1 saat yürü derim.ben öyle yapacağım

canım benım evde kosu bandı var ama uzerıne camasır asıyorum malesef cunku kosu bandına cıkacak vakıt bulamıyorum bırde havalar asırı sıcak vıcık vıcık oluyom bırden kosu bandında oglan uyanıyor kosa kosa oglanı alıyorum emzır gazını cıkar gezdır...yemek ev ısı gece uykuzulugu hep yorgunluk var tabı bunlar mazeret olamaz ama ne bıleyım ben hep dısarda yurumeyı sevıyorum. oglanı bebek arabaısna attım cıktım dısarı tam rezılıık zır zır agladı gerı donmek zorunda kaldım.. bugun basladım guya ama komsu kek yapıp getırdı dayanamayıp yedım offfffffffffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu sanırım 4.topigim oldu.... ama hep yol aldım geçmişe bakıyorum da 10 kilo vermiş atmisim arkama. .. şimdi sıra geldi kalan 10 kiloyu döküp saçmaya. ... benim için bayramlar özel günler Zayıflamak için bi neden.. hedef koymak koyduğun zamana sonucunu almak mükemmel bir duygu...şimdi kurban Bayramına hedefim 60 kilo olmak... Bu topigi hiç ihmal etmicem. . Süreklilik getirecek arkadaşlarımı bekliyorum. . Birbirimize destekle şu 10 kiloyu verip derin bir Ohhh çekmek için. ..

canım topigin varmiş tesadüf rastladım niye demedin bize misafirin olurduk arada gelip yeşil çayını içerdik:KK9::KK9:

işallah hedefledin zaman da hedefledigin kiloda olursun aaaa pardon temenni yok kararlılık var:KK53:En Büyük KKolacaksın olucazzEn Büyük TÜRKİYE

Ceydacim benim bi planım yok eşimi bilmiyorum ama bende senden farksızm. Aileme 10 saatlik uzaklıktayiz . Oğlum uz var bir tane Allah'ım canını sağ etsin yavrumun bizde sizin hesap sinemaya bile ggidemiyoruz. Olsun yapacak bişey yok maalesef tatlım mutlu olmak için yer şartlar önemli değil. Mutluluk insanın yuregindedir yüzündeki tebessümdedir .. o yüzden mutlu insan olduğu şartta bulunduğu ortamda mutlu olmasını bilendir. .
Neyse kızlar hepinizin kandili mübarek olsun. Hayırlara vesile olsun inşallah. .
Biz de oturur bi film izleriz en fazla ya, napcaz, coluk cocuk. Mutlu olmaya calisiyorum bende canim, ama zor yani, saat farki da cok ya, oyle istedigin zaman arayamazsin, edemezsin. Daha yalniz oluyorsun. Benzincide filan turkce konusan bulunca bile seviniyor insan.:KK43:
Günaydın kızlar
Tunaydin benden dee
İnsallah vermk icin elimden geleni yapcam bayramn ilk gunu dikkat etmeye baslicam...
Hadi insallah
Zordeğil canım evet ortak yönümüz çok inşallah kilolarıda verip yönümüzü artırırız😘 inşallah biran önce alırız koşu bandı çok heycanlanıyorum 👏 biran önce üstüne çıkıp sıkılaşmak ve kilo vermeliyıimmmmm

Ay azmet hadi de az biraz beni de gaza getir, cok dikkatim dagildi benim noldu ya. Ramazandan dolayi heralde, iftardan sonra hic takip etmiyorum. Cok canim sikkin.

canım topigin varmiş tesadüf rastladım niye demedin bize misafirin olurduk arada gelip yeşil çayını içerdik:KK9::KK9:

işallah hedefledin zaman da hedefledigin kiloda olursun aaaa pardon temenni yok kararlılık var:KK53:En Büyük KKolacaksın olucazzEn Büyük TÜRKİYE

Kaptanım hoşgeldin sefa geldin... benim bu 3. Topigim .. kk yi seviyorum Cook 😉

:KK43:( hemen kilo vermem lazım ama sabredemiyorum 90 kiloyum ve 18 yasindayım kilom yüzünden kendime özgüvenim yok ve cok mutsuzum aynaya baktgmda kendimdn nefret edyrum

:KK43:( hemen kilo vermem lazım ama sabredemiyorum 90 kiloyum ve 18 yasindayım kilom yüzünden kendime özgüvenim yok ve cok mutsuzum aynaya baktgmda kendimdn nefret edyrum
Bak canm bende 79 kiloydum bak hadi 80 de . Şuan bu sabah itibariyle 69.200 çıktım. . Kilo vermek gerçekten sabır işi. Kafana koyup ben bu kiloları vericem diyeceksin... veremem diye korkma. Ve defter al kendine bak benim bu ikinci defterim . Duygularımı hedeflerimize yazıyorum .. çok iyi geliyor. . Küçük hedefler belirle kendine mesela kurbana kadar 80 kilo olacağım de ve ol tabiki . Şimdi 90 kilosun dur demezsen üstüne koyarsin bi an once başla canm 😉

Bak canm bende 79 kiloydum bak hadi 80 de . Şuan bu sabah itibariyle 69.200 çıktım. . Kilo vermek gerçekten sabır işi. Kafana koyup ben bu kiloları vericem diyeceksin... veremem diye korkma. Ve defter al kendine bak benim bu ikinci defterim . Duygularımı hedeflerimize yazıyorum .. çok iyi geliyor. . Küçük hedefler belirle kendine mesela kurbana kadar 80 kilo olacağım de ve ol tabiki . Şimdi 90 kilosun dur demezsen üstüne koyarsin bi an once başla canm

teşekkür ederim cevapladığınız için birçok kez diyet yapmaya karar verdim ama yugulamak sanırım işime gelmiyor . süreekli dört duvar içindeyim ve canım sıkıldıkça birşeyler yeme ihtiyacı duyuyorum hareket etmek içinde bit ortam yok sürekli yatma halindeyim ve güvenim yok :KK43: ama çokta mutsuzum

Kızlar ben yarin yola çıkıyorum inşallah. Çarşamba görüşmek üzere. . 69.200 ile gidiyorum bakalım kaç ile döneceğim ☺

X