Similac high energy sıvı mama kullananlar

ekici_bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
69
2
Doktor 3 aylık bebeğime similac high energy sıvı mama verdi ama bebeğim içmek istemiyor. Mama ağzına girdiği anda öğürüyor. Anne sütüyle karıştırdığımda ancak içiyor ama sütümü mamaya karıştırmak istemiyorum. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Doktor 3 aylık bebeğime similac high energy sıvı mama verdi ama bebeğim içmek istemiyor. Mama ağzına girdiği anda öğürüyor. Anne sütüyle karıştırdığımda ancak içiyor ama sütümü mamaya karıştırmak istemiyorum. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

O mamayı hiç bilmiyorum ben hipp kullanıyorum. Neden o mamayi verdi ki özel bi durumumu var bebeğinin. Özel bi mama mı?yoksa sadece önerdi mi? İçmiyor sa sevdiği bişe al.benim dr um mama önermiyo. Bebek hangisini seviyorsa onu ver zorlama başkasına diyo. Eğer özel bi durumu yoksa bence sende seveceği bi mama ver. Allah bağışlasın bu arada :)

Teşekkür ederim hepimizin yavrusunu Allah bağışlasın :) aptamil kullandık gaz yaptı sma kullandık onu içiyodu ondan başlayayım bari tekar ama bu mamadanda daha 45 kutu var elimde normalde 6 kilo olması gerekiyomuş benim bebeğim daha 5 kiloyu bile yakalayamadı sanırım ondan verdi doktor ama sevmiyo işte çok çok acıkmadığı sürece içmiyo

Teşekkür ederim hepimizin yavrusunu Allah bağışlasın :) aptamil kullandık gaz yaptı sma kullandık onu içiyodu ondan başlayayım bari tekar ama bu mamadanda daha 45 kutu var elimde normalde 6 kilo olması gerekiyomuş benim bebeğim daha 5 kiloyu bile yakalayamadı sanırım ondan verdi doktor ama sevmiyo işte çok çok acıkmadığı sürece içmiyo

Canim mamayi kac cc veriyosun, öğunleri vecc yi artırsan. Sevmediği şeyi zorla verince kusup çıkarıyorlar bu bebisler

Cnm sen hangisini seviyo sa, hangi si ona iyi geliyorsa onu yedir bence. Yemiyo sa zorlama. Bi de mesela 4 saatte bir Acıkır mutlaka 120 cc ver içsin doya doya.

Canım dün sma aldık onla karıştırıp verdim içti. Bi de böyle deneyeyim bakalım ya. Bir öğün mama bir öğün sütümü veriyorum sütten iki saat sonra mama mamadan 3-3,5 saat sonra süt şeklinde öğün ayarlamayı düşünüyorum. Mama süte göre daha uzun süre tok tutuyo ama çok ilginç daha az sütle doyuyo benim cimcime. Mamayı 110 içtiyse 80cc sütle doyuyo mesela. Ya inşallah sütüm kesilmez 4. Aya girelim mama vermeyi düşünmüyorum nasipse ek gıdaya başlarım yavaştan mamalara hiç güvenemiyorum ama maalesef sütüm yetersiz ve biberona alıştı mememden emmiyo gündüzleri :KK43:

Sa arkadaşlar ben bişey sorcam benim 5 aylık bebeğimde gelişme geriliği olduğu için doktorumuz similac high energy mama verdi oğlum sevdi bir günde 3 şişe içti ama çişini yapamıyo ayrıca bu mamanın yanında birşeyler vermelimiyim

Benim kızım 8 aylık 6.5kg günde bir şişe İçmesi lazım icmiyor nasıl verebilirmiçenler kilo aldımi

X