Vücut Kremleri Vucudunda sivilce olanlar burayaa :)

Vücut kremleri, losyonlar

pijamalipanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
76
2
Kizlar uzun zamandir sirtimda sivilcelerim vardi.bir turlu geciremedim.elimin yettigi yerleri sıkıyordum.bu yuzden sanirim gecmedi.daha once doktorun verdigi losyon azaltmisti ama ben sıkmaya baslayinca gecmedi.gecenlerde o ilactan aldim ve artik sivilcelerimi sıkmıyorum.gercekten cok guzel bir losyon cok memnunum size de tavsiye ederim.ama aksatmadan duzenli bir sekilde her gun kullanin:):):) "SİVEX LOSYON"

Eklentiler

• $1405463852257.jpg
    $1405463852257.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 2.596
Kizlar uzun zamandir sirtimda sivilcelerim vardi.bir turlu geciremedim.elimin yettigi yerleri sıkıyordum.bu yuzden sanirim gecmedi.daha once doktorun verdigi losyon azaltmisti ama ben sıkmaya baslayinca gecmedi.gecenlerde o ilactan aldim ve artik sivilcelerimi sıkmıyorum.gercekten cok guzel bir losyon cok memnunum size de tavsiye ederim.ama aksatmadan duzenli bir sekilde her gun kullanin:):):) "SİVEX LOSYON"

Yuzumde var benimde adetim gecikti bu ay ondan cok fena biri bitiyo biri basliyor:KK43:

Fiyatı ne kadar canım. Benimde sırtımda vardı belime kadar indi ve şimdi de popomda :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba benim cildim hem karma hemde hassas yüzümde hemde sırtımda çok fena sivilce ve siyah nokta lekeler çiller ne ararsan vardı ve özellikle böyle ağrılı sivilceler çene kenarında ve burnumun kenarında sıksamda sıkmasamda orda öyle kalıyordu ve onu bile söndürdü inanamadım 1 haftada söndü LR WORLD cilt ürünleriyle kuruttu resmen ürünler Almanyadan gelior ve gerçekten 26 yaşıma kadar sivilce ile cebelleştim en sonunda kurtuldum.Eğer kullanmak istersenhaceryakali@gmail.com adresinden veya LR Hacer İnce facebook ekleyip bilgi alabilirsiniz.ben sürekli foruma giremiorum çalıştığım için o yüzden mail adresi ve facebook verdim.
resimlerdende görebilirsiniz cnm farkı bendeki hem sivilceleri kuruttu hemde lekelerin rengi açıldı 15 günlük kullanımda...
980621-b649073157d9dac17f8a7a0222666817.jpg
980624-81bfc9edb8d86ddfca342304c26faf53.jpg
980623-b918e7115fa4e6ceb34f764602da5ec6.jpg

bende kullandım bunu gercekten kurutuyor bide isstenmeyen bölgelerde cıkan sivilceler icinde banyo losyonu veriyo doktorlar onuda kullanın derim

merhaba kızlar önerilerinizi okudum benimde sırtımda ve bazen bacaklarımda sivilceler çıkıyo eczane ürününden çok daha bitkisel bi öneriniz var mı

X