Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı yamuk kesti :((

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sheis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2014
21
0
Meraba arkadaşlar.
Yaklaşık 2 hafta önce saçımı boynum hizasında kestirmiştim.Ama kuaför bozuntusu saçımı yamuk yumuk kesti.Bende bugun gittim düzelttirmek için düzelttirmez olaydım.Hem yine yamuk hem de kulak hizamda.Toplasam toplanmıyor.Uzamaya bıraksam yamuk uzayacak.Çok üzgünüm.Şimdi sizce başka bi kuaföre gidip düzelttirmeli miyim yoksa kendi hallerine mi bırakmalıyım?:KK14::KK14:

öfff
başıma gelen 1.5 sene önce felaketim geldi aklıma
korkunç ötesiydi
aşırı yamuk yumuktu
kafamın sağında kat var solunda yoktu
hatta burda bazı arkadaşlar bile görüp şok olmuştu
hayatımdaki en iğrenç şeydi yaa
ben birkaç ay bekleyip sonra boyunu elletmeden katları düzelttim
iğrenç de bir kahkülüm vardı hala boyundan aldırmadım uzadı şimdi
ama o gerizekalı yüzünden düğün saçım istediğim gibi olamadı kestiği iğrenç kahkül sayesinde
bi de önceden tanışırdık az biraz arkadaş sayılırdık yani

Meraba arkadaşlar.
Yaklaşık 2 hafta önce saçımı boynum hizasında kestirmiştim.Ama kuaför bozuntusu saçımı yamuk yumuk kesti.Bende bugun gittim düzelttirmek için düzelttirmez olaydım.Hem yine yamuk hem de kulak hizamda.Toplasam toplanmıyor.Uzamaya bıraksam yamuk uzayacak.Çok üzgünüm.Şimdi sizce başka bi kuaföre gidip düzelttirmeli miyim yoksa kendi hallerine mi bırakmalıyım?:KK14::KK14:

Bir süre ellemeyin toparlansınlar, biraz uzayınca güzel bir kuaföre gidip istediğiniz şekli verdirtirsiniz.

İste bu yüzden saclarimi kahkulumu hep kendim keserim .
Biraz uzasin evde kendiniz kesin..

korkulu rüyam benimde
ya istediğim gibi olmazsa
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kuaför değiştirmekten nefret ediyorum onun için
ama mecburen aradığını bulana kadarda
birkaç kapı çalıyor insan
:KK50::KK50::KK50:
iş işten geçince kıyameti koparsaN NE OLCAK
:KK50::KK50::KK50:

Meraba arkadaşlar.
bende yaşadım bunu ya boynum hizasında kestirdim arka katı yamukmuş onu düzelttirmek istedim haliyle kısaldı toplanmaz hale geldi :KK43: düzelttirmeyin derim ben nitekim öyle yaptım. zeytinyağı,bademyağı gibi çeşitli yağlarla bakım yapın saçınıza

X