Bakımlı Kadın Olmanın Püf Noktaları

Bu aralar o kadar bakımsızdım ki :KK37:canım bi şey yazmak istemedi.neyse ki hayatım normale döndü :KK16:

Dün yaptıgım yazlık temizligi:KK43:Allahtan bir kısmını annem yaptı:)
4 oda toplandı,süpürüldü,silindi
banyolar komple temizlendi silindi
salon süpürüldü,silindi

Bugün yapılacak ev işleri:
köşe bucak tozlar alınacak
duvarlardaki göze çarpan lekeler temizlenecek
sandalyeler silinecek
kapılar silinecek
banyolar tekrar silinecek

bugün yaptıgım bakımlar:
eski ojeler çıkarılıp el ve ayaklara yeni oje sürüldü
saçlar yapıldı
rimel sürüldü
ruj sürüldü
nem maskesi yapıldı:21:

bugün yapılacak diger:
ayak peelingi ve ayak kremi sürülecek

bugün yaptgım spor:
1 saat yüzdüm,yarım saati hızlı yarım saati yavaş ve su jimlastigi yaptım :)

okudugum kitap:
tounge fu (sözlü dövüş sanatı:) :KK15:

Son düzenleme:
bugün yapılacak işler:
odalar süpürük silinecek
banyolar silinecek
kabak yemegi yapılacak

hiç halim yok ama yarına misafir geliyor.. bunlar kaçarı yok yapılacak..

ee kızlar sizin yapılacak işleriniz yok mu bugün?

Sıcaklardan oluyor hep �� yemek dışındakileri ben de hala yapmadım.. �� ama yapıcam ��

iPhone 'dan Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ama kendımı yarın ıtıbarıyle toparlıcam :KK9: artık bakımlı olma zamanı:KK12:

Son düzenleme:
Merhaba,
Konuyu yeni takip etmeye başladım ve sanırım sıkı takipçiniz olacağım.
2 senelik evliliği yeni sonlandırdım ve aynaya baktığımda 5 sene önceki kokoş genç kız yerine kendini salmaya başlamış zavallı bir genç bayan gördüm... Nasıl bir dehşete kapıldığımı anlatamam.
Şu an ailemin yanında tatildeyim. Her gün denize giriyor olmama rağmen bugün manikür-pedikür cici ojeler ve saç bakımı ile işe başlıyorum.
Tabii bir de fazladan olan 10 kilo içinde bir şeyler yapmam lazım😊
Teşekkür ediyorum bu hoş konu için💄💋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ama kendımı yarın ıtıbarıyle toparlıcam :KK9: artık bakımlı olma zamanı:KK12:
harikasın bak bugün başlıyorum dedin agızdan çıkan sözdür.. bekliyorum neler yaptıgını :13: ben bütün temizliklerimi bitirdim ellerime oje sürdüm,hem kurutuyorum hem yazı yazıyorum.. tam kokoş oldum :KK12::115:

Merhaba,
Konuyu yeni takip etmeye başladım ve sanırım sıkı takipçiniz olacağım.
2 senelik evliliği yeni sonlandırdım ve aynaya baktığımda 5 sene önceki kokoş genç kız yerine kendini salmaya başlamış zavallı bir genç bayan gördüm... Nasıl bir dehşete kapıldığımı anlatamam.
Şu an ailemin yanında tatildeyim. Her gün denize giriyor olmama rağmen bugün manikür-pedikür cici ojeler ve saç bakımı ile işe başlıyorum.
Tabii bir de fazladan olan 10 kilo içinde bir şeyler yapmam lazım😊
Teşekkür ediyorum bu hoş konu için💄💋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba:KK3: teşekkür ederim güzel yorumun için :KK16: aynı şeyleri aslında o kadar kadın yaşıyor ki.. kadın oldugumuzu unutuyoruz.. kendimizi unutuyoruz.. bakımı bile sevgilmle buluşucam,arkadaşımla buluşucam diye yapıyoruz ama artık yeterEn Büyük KK burda toplanalım.. birbirmizi motive edelim.. hem kilo verelim hem evimize ve kendimize bakım yapalım hem kendimizi geliştirelim hem de kullandıgımız ürünleri ,alışverişlerimizi tavsiyerimizi paylaşalım.. hoşgeldin :KK71:

bugün kendim için neler mi yaptım:
evi zaten bir kaç gündür köşe bucak temizliyordum..bugün de üstünden geçtim..
duş aldıktan sonra bumble and bumble surf spreyini bu kez ıslak şaça taramadan sıktım,10 dk saçımı burgu yapıp topladım,sonra açtıgımda sonuç harika oldu .. hani beach waves denen bir saç şekillendirme modeli varya düzleştrici ile yapılıyor.saçlarım öyle oldu :)
eski ojeleri çıkarıp yeni ojelerimi sürdüm
inci küpelerimi taktım,deniz de bile bunları takıcam bronz ciltte harika duruyor..
ayaklarıma krem sürdüm(yazın en kötü görüntülerden biri bence çatlak ve nasırlı ayak,ayaklarımıza iyi bakalım :)

şimdi keyif zamanı:126:

Merhabaaa bende gelicem aranıza :) 20 yaşındayım ama görüntüm kilom ve en önemlisi üşengeçliğim vahim durumda sizinle olacağım ve sanırım enerji dolu insanların desteğine ihtiyacım var üstüme ölü toprağı serpilmiş gibi yaa bakıyorum başkalarına regl halinde ben ölecek gibi kıvranırken mini eteklerle şunlarla bunlarla takılıyorlar her yerlerinden enerji akıyor

o zamaaan hemen bırakıyorum bilgisayarı hem gözlerim dinlensin hem de bir an evvel uyuyayım uyku düzenini yakalama çabalarıyla başlayayım çünkü bu dışarı çıkmaktan alıkoyuyor beni yürüyüş bile yapamıyorum şu an atabileceğim ilk tek acele adım bu :) yarın sizleyim :KK12::KK12::KK12::KK12:

o zamaaan hemen bırakıyorum bilgisayarı hem gözlerim dinlensin hem de bir an evvel uyuyayım uyku düzenini yakalama çabalarıyla başlayayım çünkü bu dışarı çıkmaktan alıkoyuyor beni yürüyüş bile yapamıyorum şu an atabileceğim ilk tek acele adım bu :) yarın sizleyim :KK12::KK12::KK12::KK12:

tamam o zaman bekliyorum bugün seni :))) neler yapmayı planlıyorsun?? neler yaptın yaz da görelimmm :103:

Merhabaaa bugün kimseler bir şey yapmamış galiba :)
bende normal derecede aktif olamadıysam da kararlılığımın iyi hislerimin açığı kapatmış olduğunu düşünüyorum.
Ben bugün:
Regl ağrımı hiçe saymaya çalıştım bunun için dans bilem ettim :)
dudişlerime nemlendirici sürdüm ki kurumaya başlamıştı
günlerdir ortalıkta sürünen bir kaç parça eşyamı yerleştirdim
ve kendimi üzmedim o an canım ne isterse ona göre davrandım şımarttım yani biraz kendimi
birazdan uzuun bir duş almayı düşünüyorum kendimi dinleyerek dinlenerek :KK12::KK12:

Bugün hiç bişey yapmadm suan resmen paçalı don tarzı üstmde de sadece iç çamaşırı.saçlar kapkaca ugramıs gibi dagnık .eşimi bekliyorum hergün bakmlı olamam valla ya suan 5 mtre uzanyrum yatgmda.

Bugün hiç bişey yapmadm suan resmen paçalı don tarzı üstmde de sadece iç çamaşırı.saçlar kapkaca ugramıs gibi dagnık .eşimi bekliyorum hergün bakmlı olamam valla ya suan 5 mtre uzanyrum yatgmda.

bu da kendin için yaptığın iyi şeylerden bence canın istemediyse bir şeyler yapmak niye kendini üzesin ki :)

Hiç bu yönden bakmadm :KK66:))buda bakım gibi bence dinlendiriyorum vücudumu:)))

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: biliyor musun bende ilk mesajını okuduğumda bende olumlu bir cevap düşünmemiştim açıklama yapmaya çalışmıştım ama sonra bu düşünceler geldi ve yazdım bu da bir değişikliiiik :KK52::KK52: canım kendini üzmemen bence büyüüük bir şey :)

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: biliyor musun bende ilk mesajını okuduğumda bende olumlu bir cevap düşünmemiştim açıklama yapmaya çalışmıştım ama sonra bu düşünceler geldi ve yazdım bu da bir değişikliiiik :KK52::KK52: canım kendini üzmemen bence büyüüük bir şey :)

Yazarken mi aklna geldi:)))
Ben zaten biraz bencilim.:)))

X