Bakımlı Kadın Olmanın Püf Noktaları

canım bencillik bazen gerekli olabiliyor insanına ve duruma göre vicdanla beraber hesap edilirse bence bencilliğin haklı yerleri var :)

Burcun ne merak ettm bende boyle düsünüyorum ben akrebm dur tahmin etcem oglak

Eşmin burcu.çok tandgm yengeç var hepsi çok iyi niyetli oluyorlar.bende tam tersi:))neyse bidahakine baska sey tahmin edrim yada atarm artk:)))

:) edersin canımcım bu sefer tutturursun belkim yalnız yengeç burcları özellikle de erkekleri biraz anlaşılmaz olur yahu :) anlayamazsın bazen senin tanıdıklarında da var mı bu

:) edersin canımcım bu sefer tutturursun belkim yalnız yengeç burcları özellikle de erkekleri biraz anlaşılmaz olur yahu :) anlayamazsın bazen senin tanıdıklarında da var mı bu

Valla erkek yengeç tandgm bir tek esim var oda çok sinirlidir asabidir.birşeye krildgı zaman hemen kendi içine çekilyor o an sanki o kız ben erkek oluyrum:)anlaşılamaz dye bişe yok sıkıysa anlaşıltrmasın bana:)))

Valla erkek yengeç tandgm bir tek esim var oda çok sinirlidir asabidir.birşeye krildgı zaman hemen kendi içine çekilyor o an sanki o kız ben erkek oluyrum:)anlaşılamaz dye bişe yok sıkıysa anlaşıltrmasın bana:)))

nedense erkekler hep hassastır zaten canım neden oğlak olduğumu tahmin ettiğini merak ettim oğlak burcunun özelliği nedir ki

nedense erkekler hep hassastır zaten canım neden oğlak olduğumu tahmin ettiğini merak ettim oğlak burcunun özelliği nedir ki

Oglaklar liderci vasfına sahip burçlardır bu yüzden kendilerini çok düşünürler.

merhaba bende katıldım aranızaa :) bende 21 yasındayım cok olmasada bakımlı olmaya calısıyorum
bugun neler yaptım ;

sabah kalktım güzel bi dus aldım
ardından yüzümü arındırıcı jel ile yıkadım tonikledim kremledim
makyajımı yaptım
vucut spreyımı sıktım

Güne enerji dolu basladım :KK52:

Oglaklar liderci vasfına sahip burçlardır bu yüzden kendilerini çok düşünürler.

canım benimde kafayı taktığım biri var da kendisi oğlak burcu.. ondan merak ettim.. gerçi o beni istemiyor bende onu gerçekten sevip sevmediğime emin değilim ama beni dikkate almayınca hırs yapıyorum :)) bakalım bu işin sonu ne olacak

merhaba bende katıldım aranızaa :) bende 21 yasındayım cok olmasada bakımlı olmaya calısıyorum
bugun neler yaptım ;

sabah kalktım güzel bi dus aldım
ardından yüzümü arındırıcı jel ile yıkadım tonikledim kremledim
makyajımı yaptım
vucut spreyımı sıktım

Güne enerji dolu basladım :KK52:

hoşgeeeldin :KK52::KK52::KK55::KK55:

canım benimde kafayı taktığım biri var da kendisi oğlak burcu.. ondan merak ettim.. gerçi o beni istemiyor bende onu gerçekten sevip sevmediğime emin değilim ama beni dikkate almayınca hırs yapıyorum :)) bakalım bu işin sonu ne olacak

Birde paraya düskünler
Bence hırs yapıp zamanını boşa harcama.hıç birsey kendindn daha degerli degl.

Birde paraya düskünler
Bence hırs yapıp zamanını boşa harcama.hıç birsey kendindn daha degerli degl.

canım tamamen bitirdim dediğim zaman geri dönüyorum vesaire artık üzmüyorum üstüne düşüyim ya da onu düşünmüyorum diye uğraşmıyım falan bunlarla ilgilenmiyorum canım ne isterse o e heptende zamanımı ona harcamıyorum biri ilgimi çekerse ufak hayaller kurarım arkedeşşşş:KK8::KK8::KK8::KK8:

canım tamamen bitirdim dediğim zaman geri dönüyorum vesaire artık üzmüyorum üstüne düşüyim ya da onu düşünmüyorum diye uğraşmıyım falan bunlarla ilgilenmiyorum canım ne isterse o e heptende zamanımı ona harcamıyorum biri ilgimi çekerse ufak hayaller kurarım arkedeşşşş:KK8::KK8::KK8::KK8:

Sevindim.en gzeli bu insan önce kendini düşünecek.haydi saglıcakla kal arkideeeşş.olmadı ama idare et

Bende istiyorum kokos olmak eskiden oyleydim ama bu ara pek degilim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende değilim artık kendimi toplamam lazım, okudukça hırsa geliyorum ama bir yaşındaki oğlum, yeni bakıcı, işe geri dönecek olmam aklımı bulandırıyor. Eskisi gibi güzel kokulu, makyajli , havalı kız nerdeeee;__

X