Kizlarrr hangi parfum?

EcceA

Başlangıç: 77.6/ Hedef:65/Boy:179
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
454
1.899
Kizlar AVONdan parfum alicam ama hangisini alsam daha karar veremedim. Simdi Little dress serisinde indirim varmis onlardan alicam ama hangisini daha karar vermedim. Siz hangisini kullandiniz ve yorumlariniz nasil?

Butun parfumlerim avondan nerdeyse bu ne tarz koku begendigine bagli mesela kisin ben genelde far away, incandesence,amour kullaniyorm. Ciceksi kokular bunlar incandessence orkide kokulari iceriyo ve kalici ama avon mevsime gore parfum iceriklerinde oynama yapiyo dha bunuda bilmende fayda var bunun yani sira pur blanca, secret fantasy,celebre ve viva by fergie kullaniyorum ve sac tazeleyici olarak bi sac spreyi varkiraz cicegi ozlu bunuda sacima kullaniyorum sadece koku amacli :) avon sattim daha once urunleri hakkinda baska sorun varsa onlarida cevaplayabilirim canim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Pur blanca

tamamen ne aradigina bagli, hangi tarz kokulari sevdigini yazarsan daha iyi yardimci olabilirim

avonun amour kesinlikle tertemiz çiçek ve kalıcılığıda fena olmayan bir koku ben sevdim deneyebilirsin.:KK8:

Butun parfumlerim avondan nerdeyse bu ne tarz koku begendigine bagli mesela kisin ben genelde far away, incandesence,amour kullaniyorm. Ciceksi kokular bunlar incandessence orkide kokulari iceriyo ve kalici ama avon mevsime gore parfum iceriklerinde oynama yapiyo dha bunuda bilmende fayda var bunun yani sira pur blanca, secret fantasy,celebre ve viva by fergie kullaniyorum ve sac tazeleyici olarak bi sac spreyi varkiraz cicegi ozlu bunuda sacima kullaniyorum sadece koku amacli :) avon sattim daha once urunleri hakkinda baska sorun varsa onlarida cevaplayabilirim canim

cnm daha önce avon sattığını söylemişsin bişe sorabilir miyim. Wish of love ın mı yksa celebre nin kokusu mu daha güzel wish of love ı biliyorum am a celebre de güzel diyorlasar hangisi daha güzel

cnm daha önce avon sattığını söylemişsin bişe sorabilir miyim. Wish of love ın mı yksa celebre nin kokusu mu daha güzel wish of love ı biliyorum am a celebre de güzel diyorlasar hangisi daha güzel

ben wish of love ı kullandım çok güzel hafif bir kokusu var ama tek sorun kalıcı degil :KK43:

Kizlar AVONdan parfum alicam ama hangisini alsam daha karar veremedim. Simdi Little dress serisinde indirim varmis onlardan alicam ama hangisini daha karar vermedim. Siz hangisini kullandiniz ve yorumlariniz nasil?
slm cnm avonun tüm parfümlerini kullanmış biri olarak sana lııtle dressi gold öneriyorum kalıcı ve harika kokusu var.
onun dışında avon amour harika gül kokusu
tresella ekşi tropik bir koku
rare gold derim en güzeli ne dersen herkesin defalarca sorduğu parfümümdür kendisi
today de güzel oo çok var ama en güzeli rare gold ve ilk söylediğim

Canim bende avon satiyorummm... ve kullaniyorummm bencede en guzeli today.. kalicidir da.. mesela winscape de var cok guzel kokuyo ama kaloci degil.senin sordugun parfunde de kalici degil malesef cnm today tomorrow en guzeli bence

X