Kv meselesi 3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yani nerenizden okuyorsunuz anlamıyorum. Yada içinizde gerçekten gram vicdan yok. Eeşim işte olduğu için gidip bakmak-m gerekiyordu kadına. 60 yaşında bir kadın. Ben o kadar vicdansız biri değilim. Neticede eşimin annesi
Mesafem tavrım hala yerinde. onunda aynı şekilde.
Aynen sen bir iyilik meleğisin hepimiz cok kötüyüz

Günaydın kızlar. Sanırım haklısınız, ben fazla kafama takıyorum fazla önemsiyorum. Bilmiyorum bizde yani yetiştiğim ailede böyle gördüm, büyüklerimize hep saygı ile büyüdük. Ben hep iyi olayım istedim kayınvalidemle. Arkamdan kötü konuşmasını kaldıramadım. Zaten benim böyle bir takıntım vardır. İnsanların düşüncelerini çok önemsiyorum sanırım. Bunu bırakmam gerekiyor. Yorumlarınızı dikkate alacağım. Haklısınız, diyecek bir sözüm yok..

morciveert morciveert kuzum sende bu kv oldugu surece sen cok konu acarsin seri oldu artık konular...biliyorsun huyunu ne diye suna daha iyilik yapıyorsun ne yaparsa yapsin bak ne guzel mesafeni koydun yok cay yok corba yapma yapsan yaranacakmisin el gibi davran senden kıymetlisi olmaz

Kayınvalideniz anneme çok benziyor. Annemde sürekli kafayı birşeylere takar, asla memnun olmaz, sürekli yakınır ve evde kendi kendine konuşur. Hatta bazen telefonda biriyle kavga ettiğini sanıyorum, o kadar çok bağırıyor ki koşup başka odadan yanına geliyorum ne oluyor diye. Anladığım kadarıyla şuan sizin evliliğiniz kayınvalidenizin hayal ettiği gibi değil. Ya düğün onun istediği gibi olmadı yada siz istediği gibi gelinlik yapmıyorsunuz. Benim annemde öyle. Birşey istediği gibi olmazsa aylarca hayatı kendine de bize de zehir eder.
Aaaa bu benim kaynanam😄😄

Isterse 3 gun sabah aksam bagirsin dursun size ne. Zaten dikkat cekmek icin yapiyor belli ki sizde ortaligi ayaga kaldirip ogluna kizina aratarak o imkani vermeyin. Bir sure sonra bagirmaktan yorulur susar tinlamayin. Ben gercekten hakliysam karsidaki aglasin bagirsin gormem duymam.

annenizde çok masum sayılmaz o lafa gerek var mıydı. Şu hayatta insanlar acaba bende veya bizde de bir sorun var mı diye düşünemedi gitti. Umarım kayınvalide meselesi 4 sinemalara gelmez artık

Isterse 3 gun sabah aksam bagirsin dursun size ne. Zaten dikkat cekmek icin yapiyor belli ki sizde ortaligi ayaga kaldirip ogluna kizina aratarak o imkani vermeyin. Bir sure sonra bagirmaktan yorulur susar tinlamayin. Ben gercekten hakliysam karsidaki aglasin bagirsin gormem duymam.
evet cok haklısınız ben en bastnas öyle yapmalıydım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X