Kiz bebek isimleri öneri anket.

siz olsaniz kiz bebeginize hangi ismi koyardiniz ?

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

lladyybugg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
337
25
34
Efendim aklimizda 7 tane isim var ve bir hayliii kararsiziz. Isimler soyle.
1- Doğa
2- ilayda
3- Simay
4-Duru
5- Tuana
6- Toprak
7- Sara

Ayriyetten isim onerilerine acigim. Sadece guzel bir anlami olmasi onemli benim icin tabi dinimize uygun olursa sevinirim.. cevaplarinizi acil bekliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim son duyduğum SİMLA var orijinal, çok akılda kalıyor. Anlam olarak tam bilmiyorum netten çıkar ama araştırırsanız.

Onun dışında benim favorilerimden bazıları;

MELİS

MELİSSA

YASMİN

AURA (Çok güzel bir bayandı ama Türkiye'de farklı bulunan bir isim olabilir)

ŞİVA

ALYA

SERRA

Efendim aklimizda 7 tane isim var ve bir hayliii kararsiziz. Isimler soyle.
1- Doğa
2- ilayda
3- Simay
4-Duru
5- Tuana
6- Toprak
7- Sara

Ayriyetten isim onerilerine acigim. Sadece guzel bir anlami olmasi onemli benim icin tabi dinimize uygun olursa sevinirim.. cevaplarinizi acil bekliyorum

Doga ismini cok begeniyorum.
Benimde yigenim olacak adini "eva" koyacagiz. :)
Eva:ilk yaratilan kadin havva demek

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Doga ismini cok begeniyorum.
Benimde yigenim olacak adini "eva" koyacagiz. :)
Eva:ilk yaratilan kadin havva demek

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Eva dusunebilirim :) guzel oneri tesekkur ederim

Benim son duyduğum SİMLA var orijinal, çok akılda kalıyor. Anlam olarak tam bilmiyorum netten çıkar ama araştırırsanız.

Onun dışında benim favorilerimden bazıları;

MELİS

MELİSSA

YASMİN

AURA (Çok güzel bir bayandı ama Türkiye'de farklı bulunan bir isim olabilir)

ŞİVA

ALYA

SERRA

Serra ismi ve alya ismi hos geldi burdan oneri icin tesekkur ederim.

Buyuk ihtimalle su perisi anlamina gelen ilayda ismini koyacagiz. Sizce nasil :)

Buyuk ihtimalle su perisi anlamina gelen ilayda ismini koyacagiz. Sizce nasil :)

İsim seçmek annenin öncelikli hakkıdır ve uzun zamandır İlayda dediğin için bence İlayda koymalısın artık diyorum, başka isimler pek cezbetmedi İlayda dan sonra seni farkettim:) Kendi fikrini önde tut ve kızını İlayda diye çağırdığını, işyerlerinde okullarda ona soyadıyla ismiyle nasıl hitap edilip çağırıldığını hayal edip ismini koy.. Yoksa kimse su perisi mi değil mi onu bilerek çağırmayacak kızınızı canım benim ve ben de siz açıklayana kadar hiç bilmezdim anlamını.Önemli olan sizin içinize sinmesi ve çocukta kötü etki bırakmaması o kadar...

Bebeğe ne kadar kaldı bu arada maşallahlayalım...:nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::

İsim seçmek annenin öncelikli hakkıdır ve uzun zamandır İlayda dediğin için bence İlayda koymalısın artık diyorum, başka isimler pek cezbetmedi İlayda dan sonra seni farkettim:) Kendi fikrini önde tut ve kızını İlayda diye çağırdığını, işyerlerinde okullarda ona soyadıyla ismiyle nasıl hitap edilip çağırıldığını hayal edip ismini koy.. Yoksa kimse su perisi mi değil mi onu bilerek çağırmayacak kızınızı canım benim ve ben de siz açıklayana kadar hiç bilmezdim anlamını.Önemli olan sizin içinize sinmesi ve çocukta kötü etki bırakmaması o kadar...

Bebeğe ne kadar kaldı bu arada maşallahlayalım...:nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::

Aslinda anne ben degilim ben ablayim tekne kazintisi bir kardesim olucak annem yedi ayin icinde suanda ama cok zor bir hamilelik gecirdi o uyumadi bende uyumadim o yemedi bende yemedim o yedi bende yedim cok sıkıntılı bir hamilelik geciriyor malesef ama bu ara iyiyiz. Suanda bebek ters durdugu icin (bebegin poposu kasiklarda basi migdede ) durdugu icin bacagini yukari hic kaldiramiyor yuruyemiyor ustunu falan hep ben degistiriyorum. Oda ismini sen koy cok emek verdin dedi. Ilk basta doğa diyordum saydigim isimler esit derecede hosuma gidiyor gibi geliyor. Simay cok degil simayi annem begeniyor.

Bu arada simay ismini ilk basta ben onerdim annemin bu kadar begencegini tahmin etmedim. Simayin bizim icin soylede bir anlami var S annemin bas harfi I babamin M abimin A benim Y ise kardesimin adi. Sirayla gidince simay cikiyor parlak ay ay yüzlü anlaminada geliyor. O yüzden annem cok begeniyor

X