Idrar testi silik ama kan testi çok pozitif acaba

bebekcandir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
4
0
[sıze=2]meraba kızlarrrr. Ben 24 yaşında pco hastayım 23.06.2014 sat ama 3 gündür geçiyorken şüphelendim ve önce idrar testi yapmaya karar verdim ve silik çıktı bi anda şooook oldum ve hastaneye koştur koşturrrr kan testi yapmaya o 45 dk hiç geçmedii asır geldi resmen vee sonuçlar çıktı 1083 bhcg ama yine buruk bi sevinç dr değerlerim yüksek olduğunu 2 gün sonra tahlili tekrarlayıp ve kadın doğuma en yakın zamanda görunmem gerektiğini ama araya bayram giriyor ve ilçede yaşadığımız için kadın doğumcumuz yok ne yapacağımı bilmiyorummm sizce durum ne [/sıze]:KK43::KK43::KK43:

[sıze=2]meraba kızlarrrr. Ben 24 yaşında pco hastayım 23.06.2014 sat ama 3 gündür geçiyorken şüphelendim ve önce idrar testi yapmaya karar verdim ve silik çıktı bi anda şooook oldum ve hastaneye koştur koşturrrr kan testi yapmaya o 45 dk hiç geçmedii asır geldi resmen vee sonuçlar çıktı 1083 bhcg ama yine buruk bi sevinç dr değerlerim yüksek olduğunu 2 gün sonra tahlili tekrarlayıp ve kadın doğuma en yakın zamanda görunmem gerektiğini ama araya bayram giriyor ve ilçede yaşadığımız için kadın doğumcumuz yok ne yapacağımı bilmiyorummm sizce durum ne [/sıze]:KK43::KK43::KK43:

neden buruk bi sevinç tatlım istemıyo musun yoksa:KK50:

Yok kuzum istiyorum daha önce dusuk yaptım tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum dr da değerler yüksek bi de a gorun değince sanırım kotu Bi durum var ki bu şekilde konuştu diye duşundum

Bence hiçbişi olmaz artık 1000 i geçince korkma içini rahat tut keyfini çıkar şükret her şey yolunda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugün testi tekrarladım yaklaşık 2.5 katına çıkmış bhcg 2700 cıvarında bakalım acil hekimi 5 i bitiriyorsunuz dikkat edin dedi ama daha yarın 5.haftaya giricem bnm hesaplarıma göre :KK52:

canım kan değerin gayet güzel neden yüksek dedi ki norma benim adetim 6 gün geçince 1500 küsür çıkmıştı tam hatırlayamıyorum değerin güzel hiç korkma

İnşallah rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsun bende pko luyum esimdede sperm hareket sorunu var 2 tüp bebek 2 asilama tedavisine ragmen olmadi simdi 5. Tedavi icin adetimi bekliyodum fakat adet gecikmemin 10.gununde kanda bhcg 29.6 cikti sizce hamilemiyimdir aklim cok karisik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün testi tekrarladım yaklaşık 2.5 katına çıkmış bhcg 2700 cıvarında bakalım acil hekimi 5 i bitiriyorsunuz dikkat edin dedi ama daha yarın 5.haftaya giricem bnm hesaplarıma göre :KK52:

Maşallah rabbim hakkinda hayirlisini nasip ersin insallah benim sorumada yanit verebilirmsiniz rica etsem?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

. Arkadaslar on gun olacak yarın hala sılık cızgı çıkıyor yarın Dr gıdıcen on günlük bir gecikme için cok silik degılmi ıkı gun kahvem rengi akıntım geldı pembe lekem geldı bu durumu nedir bır bılenınız varsa cvp beklıyorum lutfenEki Görüntüle 1207095

kızlar acil cevap verir misini,z adetim 3 gün geçti ara ara sarı akıntım oluyor dün idrar testi yaptım silik ikinci çizgiyi gördüm bugün yaptım negatif çıktı sizce cuma mı doktora gitmeliyim yoksa pazartesiyi beklemeli miyim....????

kızlar acil cevap verir misini,z adetim 3 gün geçti ara ara sarı akıntım oluyor dün idrar testi yaptım silik ikinci çizgiyi gördüm bugün yaptım negatif çıktı sizce cuma mı doktora gitmeliyim yoksa pazartesiyi beklemeli miyim....????

X