En son izlediğiniz, tavsiye ettiğiniz filmler ve yorumları?

bunu izledim en son :)

Eklentiler

• $default.jpeg
    $default.jpeg
    11,1 KB · Görüntüleme: 30
Az once eve geldim :KK66:

Mandira filozofu'nu izledim begendim bence izlenmesi gereken bir film diye dusunuyorum :)

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

En son Sadece Sen filmini izledim. Yine bir Güney Kore uyarlaması idi Evim Sensin gibi. İkisinin de orijinalini izlemedim ama ikisini de çok beğendim. Belçim Bilgin çok çok güzel oynuyor...

💑💓

Eklentiler

• $1396863173389.jpg
    $1396863173389.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 72
$noah-movie-poster1.jpg

Arkadaşlar en son bu filmi izledim daha öncede izlemiştim ama hikaye cok farklıydı film olarak cok güzel tavsiye ederim:)

SELAM KIZLAR GEÇENLER DE İZLEDİĞİM 2 FİLMDEN BAHSETMEK İSTİYORUM BAYILACAKSINIZ!!!:KK14:

Öncelikle macera, heyecan, hareket ve şaşkınlık verici sürükleyici filmler izlemeyi seven bayanlar bu filme bayıldım her sahnesinde daha çok şaşırdıım ve soluk soluğa izledim aklımda ne var ne yok unutturdu böyle filmler insanı çok rahatlatıyor.
$MV5BMTY0NDY3MDMxN15BMl5BanBnXkFtZTcwOTM5NzMzOQ@@._V1_SX640_SY720_.jpg

:KK49:

Ve ardından ikinci önerim bir aşk filmi. Ama öyle bildiğiniz sıkıcı ağır aşk filmlerinden değil. Konusu cidden çok ilginç biraz fantastik biraz romantik. Hoşunuza gidicek güzel ve değişik bir film.
$Hayalimdeki-ask.jpg

:KK54: İyi seyirleer tatlışlaar :KK54:

Bu film beni hem konusuyla, hem müzikleriyle olsun çok etkiledi. Sanırım 93 yılında çekildi film. Harika ötesi diyebilirim.
Almanya'da yaşanan Yahudi Soykırımını anlatıyor. Bu soykırım esnasında Schindler adlı bir iş adamının kurtarabildiği kadar yahudiyi kurtarma mücadelesini anlatıyor.
Beni en çok etkileyen sahnesi, gaz odasına alınan kadınların ölümü beklerken, Schindler'in son anda yetişmesiyle banyo bataryalarından gaz yerine su akıtılmasıydı. Ordaki kadınların sevinci görülmeye değerdi. Hala izlemeyen varsa şiddetle izlemesini tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
sihirbazlar çetesi,

Bence çok güzel bir film hiç sıkılmıyorsun izlerken ama izleyecek olanlara tavsyem orjinal sesiyle izlemeleri altyazı şeklinde , orjinalinden sonra dublajına baktım çok kötü aynı tadı vermiyor :)

Gerilim türünde mutlaka tavsiye edeceğim film; Ruhlar Bölgesi. 2 seri halinde yayınlandı, 3. seriyide merakla bekliyoruz. Gerim gerim gerilmek isteyenlere tavsiyemdir :) Ayrıca gerilim türünde süprizli son sevenler için; Evdeki Düşman, Davetsiz ve Koğuş 10 numara filmlerdir.
Romantik komedi türünde; Cennet Gibi, Kadın aklı Erkek aklı, Keşke 30 olsam, Sil Baştan önerebileceğim filmler.
Herkese iyi seyirler
:KK42:

En son Mandıra Filozofunu izledim. Malın mülkün yalan olduğunu anlatan çok güzel bir filmdi tavsiye ederim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet kızlar.. Sitemizin böyle bişeye de ihtiyacı olduğunu düşündüm.. En son izlediğiniz filimleri yazın bakalım.. Beğendiniz mi beğenmediniz mi?? Ona göre fikir edinmiş oluruz :KK70: 10 üzerinden puanlama yapalım...

Mesela benim en son izlediğim film The Notebook ( Not Defteri.).. İnanılmaz güzel bi aşk filmiydi. 10 üzerinden 9 veriyorum..

thenotebooklo9.jpg

Ben sana snowpiercer 'ı tavsiye ediyim.Az bilinen ancak müthiş bir yapım kesinlikle izle :)

En son Pompeii'yi izledim.
Sinema'da izlemeye değmez yanardağ sahneleri bile değmiyor o derece gereksiz bir yapım olmuş bence :)

En son izledigim film;

I saw the devil; Daehoon polistir, nişanlısı bir seri katil tarafından öldürülür ve katilden intikam almaya karar verir. Seri katil ile onun pesindeki polis arasındaki zeka savası diyebiliriz. Rahatsız edici sahneler icermektedir. (Tür;gerilim-korku+kore yapımı+ imdb puanı;7,8)

Imdb sayfası; http://www.imdb.com/title/tt1588170/

Trailer; http://www.youtube.com/watch?v=xwWgp1bqVwE

X