Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten ürünlerin hepsini kullandım

blauschatz,evet arkadaşım ben de aynen dediklerine katılıyorum.Ben de bir sürü krem-hap-bitki kullandım.Ama hiçbiri göğüslerimde bir değişiklik yapmadı.Artık onları ölçüp ölçüp aynı sonucu görmek psikolojimi daha da bozdu ve sonunda tek kesin çözüm olan ameliyata karar verdim.dün doktorumla görüştüm (kendisini internetten uzun araştırmalar sonucu buldum ve tamam ameliyat için dr.um bu olmalı dedim). Pütürlü yüzeyli damla şeklinde jel silikon ve kas zarının altına yerleştirilcek.. cc.sinin 290 mı 300 mü artık neyse o an ameliyat sırasında kendi karar veriyor ama tabiiki benim istediğim ölçüyü o an anlattım-görsel olarak...neyse haftaya yani 18,04,08 de ameliyat günüme karar verildi...hayırlısı...son olarak diyeceğim bence ameliyat harici yöntemlere boşa para harcamayın-denenmiştir- ve çok fazla dr. gezip de kafanızı karıştırmayın:KK66:

lütfen bilgi ver operasyon sonraki süreç hakkında

Ben göğüs büyütmeyle ilgili hemen hemen herşeyi denedim..2-3 yıl önce allbres kullandım 2 kutu sonuç alamama rağmen 6 ay sonrada breat sucess kullandım 1 kutu...Oestro krem kullandım 1 kutu, inadım krırıldı derken breast gain siparişi verdim 2 kutu onu kullandım ve burda ünlenen k.ü.ç kullandım 2 ay

Şöyle diyeyim ki bu kadar kullandığım şeylere rağmen çok çok az bir dolgunluk oldu ama bu süre zarfınde 5-6 kiloda almıştım belki de kilolarımın etkisiyle hafif dolgunlaştı göğüslerim ama cup olarak maalesef bişey değişmedi.kilo vermeye korkar oldum daha kötü olucak diye göğüslerim..senağlama

Bünyeler farklı özelliklidir diyeceksiniz ama ben kesin çözüm alanı duymadım

Daha sonra şöyle bir hesap yaptım bu ürünlere verdiğim paraya biraz daha ilave etsem ameliyat param hazır olurdu en azından 1-2 saat içinde istediğim ölçülere kavuşurdum..Sizlerin ümitlerini kırmak istemem ama sürekli bir ümitle başlamak sonucu alamamak nedir çok iyi bilenlerden biriyim.Doktorumla bugün konuştum ve gün aldım ön görüşme yapacağız artık kararımı verdim..Ameliyat kesin çözüm çünkü ..
Diğer tablerlere bantlara kremlere para vermeyin inanın paranızı havaya savurmuş olursunuz.Şimdilik sağlıcakla kalın...

Bende aynı şeyi düşünüyorum canım.Allbress kullanırken bişey olacak sanmıştım ve cok umutluydum okdr para boşuna gidince anladım bunun çaresinin olmadığını:KK43: Silikon bi şekilde yaptırılır ama hala bişeylerin çıkacağına inanıyorum çünkü yabancı bi maddenin vcudumda olmasını istemiyorum birde ömürlük olmadığını bi şekilde bigün çıkarılması gerektiğini düşünüyorum...Şu kök hücre ile göğüsten biraz umutluyum belki bigün uygulanmaya başlarsa ondan yaptırırız.

merhaba.. 18.4.8 e gün vermiş doktorun.. tebrikler... operasyon sonrası süreci yazarmısın??

Operasyon sonrası daha yenii işe başladığımdan,yazına cvbı geciktirdiğim için kusura bakma arkadaşım...
ameliyat olalı 11 gün oldu. Şimdi çok iyiyim ve anlatamayacağım kadar çok mutluyum.ameliyattan sonraki ilk iki gün harbi sağlam acı çektim diyebilirim hatta "keşke yaptırmasaydım" bile dedim.çünkü ne yatabiliyosun ne rahat kalkabiliyosun...ama sonra 3.gününden itibaren yavaş yavaş normal hayata dönüyosun..ve sargılar çıktıktan sonra onları görünce o çektiğin acılar şimdi yaşadığın mutluluğun yanında solda sıfır kalıyor.kendime güvenim tekrar yerine geldi,o dolgulu sütyenlere veda edip sporcu penye hiçbir dolgusu olmayan sütyenlerle dolaşmak insana inanılmaz bir rahatlık huzur mutluluk veriyor....
canım sormak istediğin bişi olursa çekinmeden sorabilirsin...

Operasyon sonrası daha yenii işe başladığımdan,yazına cvbı geciktirdiğim için kusura bakma arkadaşım...
ameliyat olalı 11 gün oldu. Şimdi çok iyiyim ve anlatamayacağım kadar çok mutluyum.ameliyattan sonraki ilk iki gün harbi sağlam acı çektim diyebilirim hatta "keşke yaptırmasaydım" bile dedim.çünkü ne yatabiliyosun ne rahat kalkabiliyosun...ama sonra 3.gününden itibaren yavaş yavaş normal hayata dönüyosun..ve sargılar çıktıktan sonra onları görünce o çektiğin acılar şimdi yaşadığın mutluluğun yanında solda sıfır kalıyor.kendime güvenim tekrar yerine geldi,o dolgulu sütyenlere veda edip sporcu penye hiçbir dolgusu olmayan sütyenlerle dolaşmak insana inanılmaz bir rahatlık huzur mutluluk veriyor....
canım sormak istediğin bişi olursa çekinmeden sorabilirsin...

canım çok sevindim adına.ben bişi sorabilirmiyim.ne kadara maloldu bu ameliyat.artık göğsünügere gere gezebiliceksin ne güzel.darısı bizim başımıza artık

canım çok sevindim adına.ben bişi sorabilirmiyim.ne kadara maloldu bu ameliyat.artık göğsünügere gere gezebiliceksin ne güzel.darısı bizim başımıza artık

bana herşey dahil 5.000 YTL'ye maloldu.Kredi çektim valla ama dediğim gibi hiç pişman diilim ,allah sağlık versin çalışır öderim, yeterki mutlu olalım öle diilmi...

Evet canım göğsümü gere gere geziyorum Allah'ıma şükürler olsun...:)))) İsteyen herkese nasip olur inşallah...Sana da ....

ya arkadaşlar yazıları okuyunca benmde hvevesim kırıldı ehrkes son çare ameliyat diyo ama ben daha 19 yaşımdayım aslında gögüslerimden son 1 yıla kadar çok memnundum sonra kilo alıp vermekten sarktı büyükte değiller ben allbers almayı düşünüyodum valla bu yazıları okumadan öncede işe yarar sanıyodum biraz sıkılaşıp dolması yeter benim için..öyle ameliyat falan için yaşım küçük sanırım hem sonra evlennce çocuk olursa emzirirken sorun çıkmaz mı_? alamıyım ben bu kremi hapı değil de kremini kulklanmayı düşünüyodum bana yardımcı olun lütfennn

bana herşey dahil 5.000 YTL'ye maloldu.Kredi çektim valla ama dediğim gibi hiç pişman diilim ,allah sağlık versin çalışır öderim, yeterki mutlu olalım öle diilmi...

Evet canım göğsümü gere gere geziyorum Allah'ıma şükürler olsun...:)))) İsteyen herkese nasip olur inşallah...Sana da ....

pahalıymış ama insan ödeyebileceğine inanıyor ve çekeceği acıyı da göze alabiliyorsa kendi mutluluğu için ne istiyorsa yapmalı diye düşünüyorum bir daha mı geleceğiz dünyaya?

hayırlı olsun:)

pahalıymış ama insan ödeyebileceğine inanıyor ve çekeceği acıyı da göze alabiliyorsa kendi mutluluğu için ne istiyorsa yapmalı diye düşünüyorum bir daha mı geleceğiz dünyaya?

hayırlı olsun:)

sağol canım! Dediğine katılıyorum ,bence de " bir daha mı geleceğiz dünyaya?"...

Zaten estetiğe karşı olanları da hiç anlamıyorum, benim önceden (emzirmeden önce yani) göğüslerim normaldi ne büyük ne küçük, ,ama dert etmeye değmez denilcek şekildeydi.Ama sonra emzirmeden sonra hatta emzirmek de değil oğlum emmediği için göğüs pompaları ile yeterki anne sütü alsın diye bir o yandan bir bu yandan bastıra bastıra hatta tabiri caizse sağa sağa, resmen mahvolmuştu.Sütler de çekilince kaldı mı bende iki tane deri fazlalığı :çok üzgünüm: inanın psikolojiyi o kadar bozuyo ki, ne eşinle eski cinsel hayatın kalıyo, ne istediğin bi kıyafeti giyebiliyosun,vs...o dolgulu bol süngerli sütyenlerle dolaşmak da cabası...E tıpta böyle bir teknoloji varken neden kullanmayayım (imkanlar elverdiği sürece tabii) neden ömrümün geri kalan kısmını mutsuz geçireyim neden kendime güvenemeyeyim öyle değil mi ? Ben bunu aileme ve eşime anlatana kadar baya bir akla karayı seçtim ama sonunda ikna ettim ve sonuç önce ben,sonra eşim,sonra da ailem (ben mutluyum diye) MUTLUYUZ! .....:teytey:

bişey sormak istiyorum. yakında evlenicem ama benimkilerde küçüçük minnacıklar. ameliyat olduktan sonra hamile kalırsam silikonlari cıkarmam gerekir mi. emzirmeye engelmi ameliyatlar.

Kızlar haydi silikon yaptırıldı, pekiyi hamile kaldıktan sonra o silikonları çıkarttırmak mı gerekir?Silikonlar çocuk emzirmeye mani midir?Bilgisi olan var mı?

sağol canım! Dediğine katılıyorum ,bence de " bir daha mı geleceğiz dünyaya?"...

Zaten estetiğe karşı olanları da hiç anlamıyorum, benim önceden (emzirmeden önce yani) göğüslerim normaldi ne büyük ne küçük, ,ama dert etmeye değmez denilcek şekildeydi.Ama sonra emzirmeden sonra hatta emzirmek de değil oğlum emmediği için göğüs pompaları ile yeterki anne sütü alsın diye bir o yandan bir bu yandan bastıra bastıra hatta tabiri caizse sağa sağa, resmen mahvolmuştu.Sütler de çekilince kaldı mı bende iki tane deri fazlalığı :çok üzgünüm: inanın psikolojiyi o kadar bozuyo ki, ne eşinle eski cinsel hayatın kalıyo, ne istediğin bi kıyafeti giyebiliyosun,vs...o dolgulu bol süngerli sütyenlerle dolaşmak da cabası...E tıpta böyle bir teknoloji varken neden kullanmayayım (imkanlar elverdiği sürece tabii) neden ömrümün geri kalan kısmını mutsuz geçireyim neden kendime güvenemeyeyim öyle değil mi ? Ben bunu aileme ve eşime anlatana kadar baya bir akla karayı seçtim ama sonunda ikna ettim ve sonuç önce ben,sonra eşim,sonra da ailem (ben mutluyum diye) MUTLUYUZ! .....:teytey:

Yahu kızlar iyi diyorsunuz hoş diyorsunuzda bu verdiğiniz fiyatı veremeyenler ne yapacak? Türkiyenin yüzde 30'u açlık sınırında, yüzde 50 si kredi borçlarıyla cebelleşirken (ben dahil) bu kadar özendirmek doğrumu acaba? Ben şahsen okadar çok inandım ve özendimki şu durumunuza ama gel görki bu fiyatı verecek durumda değilim. Ne yapacağım şimdi? Nefret edeceğim kendimden az kaldı.:çok üzgünüm:

Yahu kızlar iyi diyorsunuz hoş diyorsunuzda bu verdiğiniz fiyatı veremeyenler ne yapacak? Türkiyenin yüzde 30'u açlık sınırında, yüzde 50 si kredi borçlarıyla cebelleşirken (ben dahil) bu kadar özendirmek doğrumu acaba? Ben şahsen okadar çok inandım ve özendimki şu durumunuza ama gel görki bu fiyatı verecek durumda değilim. Ne yapacağım şimdi? Nefret edeceğim kendimden az kaldı.:çok üzgünüm:

Denizim , yazdıklarını görünce inan olsun ki üzüldüm, yani bilmeden elimizde olmadan özendirdiysek kendii adıma özür dilerim, ama bil ki amacım-ız o yaşadığımız mutluluğu paylaşmak ve yaptıracak arkadaşlara da bir nebze olsa tecrübelerimizden yarar sağlayabilmekti...dediğin kredi borçları falan hepimizde var ben mesela ameliyatımın üzerinden 1 yıl geçti ama hala kredisini ödüyorum...:KK43:(( Tek diyebileceğim Allah hepimizin gönlümüzdekileri gerçekleştirebilmemizi nasip etsin :teselli:

Denizim , yazdıklarını görünce inan olsun ki üzüldüm, yani bilmeden elimizde olmadan özendirdiysek kendii adıma özür dilerim, ama bil ki amacım-ız o yaşadığımız mutluluğu paylaşmak ve yaptıracak arkadaşlara da bir nebze olsa tecrübelerimizden yarar sağlayabilmekti...dediğin kredi borçları falan hepimizde var ben mesela ameliyatımın üzerinden 1 yıl geçti ama hala kredisini ödüyorum...:KK43:(( Tek diyebileceğim Allah hepimizin gönlümüzdekileri gerçekleştirebilmemizi nasip etsin :teselli:

Önemli değil hayatım, napalım. Ben de küçük göğüslerimle kendimi beğenmeye çalışacağım. Kredi alıp ameliyat olmak için bile geç, çünkü geçmiştekiler bitmediği için bankalar yeni kredi vermez. Neyse, yapacak bişey yok.:çok üzgünüm:

X