Omuz agrısı

arkadaşlar bende boyun ve omuz ağrısından müzdaribim,başıma ağrı yapıyor.Öyle şiddetli ki ağrı kesiciler kesmediği gibi ağrıdan tansiyonum yükseldi.16/10 oldu dün ağrı kesici iğne ve dil altı hapı ile 1 saatta tansiyonum düştü dr.dhiliye diyor ama benim ağrım şiddetli bir şekilde boyundan omuzlarıma başıma ağrı yapıyor midemi bulantı veriyor.

Maalesef bu tür ağrıların tam olarak ne nedeni bulunuyor nede etkili bir tedavisi..

annem de böyle omuz ağrıları ve kas gevşeticilerle başladı şimdi kas gevşetici kullanmadan hiçbirşey yapamıyor yaşayamıyor hareket edemiyor ve bu kaslarla ilgili problemin kesin bir çözümü de yok doktoru anneme bununla yaşamaya alışacaksın sırayla ağrı vücudunda gezecek demişti.

mesela ağrına 1'den 10' a kadar bir değersen ortalama kaç gibi? hangi kas gevşeticiyi kullanıyorsun? ben tam da bu konuda tez yazdım. bu konuda istediğin herşeyi sorabilirsin seve seve cevaplarım. 100lerce kas ağrısı çeken hastayla çalıştım aylar sürdü. başa dönücek olursak bu konu da en etkili ilaç sirdalud kas gevşedici dediğinden. sana da sirdalud u tavsiye ederim. sirdalud 2mg ve MR şeklinde satılıyor. MR daha kuvvetli 6mg. gece uyku sorunu yaşıyorsan bu ilaç epey rahatlatıyor tavsiye edeyim dedim. bitkisel bir çözüm bilmiyorum malesef. yalnız ağrını takip et 6 aydan fazla süren ağrılar bir patolojiyi düşündürür. basit bir spazm olmayabilir. kas konusu hassas bir konudur ve teşhis epey zor konur. bu arada sen verilen ilaçları içersin ama ağrılar olduğu gibi durur bir müddetten sonra ağrıya toleransın azalır falan filan yazdıkça yazasım geliyor aslında ama senin başını şişirmiyeyim istersen cvp yazarım sorun olursa.

mac merhaba benimde omuz ağrım var özellikle sezayan ameliyat oldum ondan sonra başladı tam i nokta ağrıyor bıçak batar gibi bir sürü kas gevşetici kullandım ama işe yaramadı dinlendiğimde bişey yok ama bir iki iş yaptığımda tekrar başlıyor yorulmamam lazım yani öenmli bir durummudur napmalıyım

mesela ağrına 1'den 10' a kadar bir değersen ortalama kaç gibi? hangi kas gevşeticiyi kullanıyorsun? ben tam da bu konuda tez yazdım. bu konuda istediğin herşeyi sorabilirsin seve seve cevaplarım. 100lerce kas ağrısı çeken hastayla çalıştım aylar sürdü. başa dönücek olursak bu konu da en etkili ilaç sirdalud kas gevşedici dediğinden. sana da sirdalud u tavsiye ederim. sirdalud 2mg ve MR şeklinde satılıyor. MR daha kuvvetli 6mg. gece uyku sorunu yaşıyorsan bu ilaç epey rahatlatıyor tavsiye edeyim dedim. bitkisel bir çözüm bilmiyorum malesef. yalnız ağrını takip et 6 aydan fazla süren ağrılar bir patolojiyi düşündürür. basit bir spazm olmayabilir. kas konusu hassas bir konudur ve teşhis epey zor konur. bu arada sen verilen ilaçları içersin ama ağrılar olduğu gibi durur bir müddetten sonra ağrıya toleransın azalır falan filan yazdıkça yazasım geliyor aslında ama senin başını şişirmiyeyim istersen cvp yazarım sorun olursa.

9 diyebilirim 3 yıldır ağrıyor ancak bi çare bulamadık yardımcı olabilir misin ?

X