Isparta///32

M

melankoli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melankoli
baktım hiç ıspartalı yok ben hep yanlız mı kalıcam:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi melankoli
ben ıspartalıyım cok sevindim bi ıspartalı gordugume ama su an yalovadayım

• Konu Sahibi melankoli
bende ısparta doğumluyum ama istanbulda yaşıyorum

memleketlim olduğuna sevindim humane

• Konu Sahibi melankoli
bende cok sevindim melankoli ben 2 yıldır yalovadayım eşimle işi dolayısıyla ıspartayada gidioruz ailelerimiz orda istanbullada baglantılıyız tabiki sık sık gidiyoruz istanbulda hangi semttesiniz ?

• Konu Sahibi melankoli
mesajını şimdi gördüm humane ist bakırköy tarafında oturuyoruz sen hangi semte geliyorsun sitedeki paylaşım geçmişine katılıyormusun orada görüşelim istersen

• Konu Sahibi melankoli
paylasım gecmişi ??? bilmiyorum canım bulusalım ama ben istanbulu pek bilmiyorum işin acıgı hep eşimle gidip geliorum tek bildigim yer pendik orasıda sana uzak gelebilirsen ??

• Konu Sahibi melankoli
paylaşım geçmişi derken sitedeki ana sayfadaki bölümden bahsetmiştim

• Konu Sahibi melankoli
Merhaba arkadaşlar.Bende ıspartalıyım ve ısparta ' da yaşıyorum.

hosgeldin kamelya cok ozledim ıspartayı hele ki o kıymalı pidesini yasasın 22sinde geliyorum bende ıspartalıyım ailelerimiz orda ama biz iş dolayısıyla yalovadayız herkezin illede kendi memleketi orayı cok arıyorum

Evet cidden herkesin kendi memleketi bir başka humanecim.Sana hayırlı yolculuklar diliyorum.ben merkezdeyim.geldiğinde beklerim.Görüşmek üzere.

Selam kızlar, ben de Ispartalıym ama Ankara'da yaşıyorum. Isparta Anadolu Lisesinde mezun oldum 89'da. Ara sıra geliyorum ama ne yazıkki çok sık olmuyor. Belki bir gün tesadüfen de olsa orada bir araya gelme şansımız olur, kim bilir. Sevgiler hepinize

ısparta kucuk sakin bi yerdir istanbulun guzelligi bambaska tabii hiçbiyere degişilmez ama tabii herkezin kendi memleketi işte

bende fırsat buldukca gidiyorum ıspartaya ..

arkadaşım benim eşimde ıspartalı ülküilkokulunun yanında evimiz var

benim nişanlımda ıspartalı. 2 kez ıspartaya gittim bursa kadar güzel olmasa da yine de güzel bir şehir.

Bende,bende Isparta dayım.Ben yalnız olduğumu sanıyordum.

bende ıspatalıyım oh ne guzel yanlız degılız

Isparta -Eğirdirliyim..Ailem orada ama eşim Konyalı ...Konyada yaşıyorum

Ispartalı arkadaşlarla inş. daha yakın tanışma imkanı buluruz

Isparta -Eğirdirliyim..Ailem orada ama eşim Konyalı ...Konyada yaşıyorum

Ispartalı arkadaşlarla inş. daha yakın tanışma imkanı buluruz

Aramıza hoşgeldin beyza.Herhalde özlemişsindir memleketini.

X