Bahardan19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
50
61
Kızlar artık ayrılma vakti geldi sizden.. Hepinize çok teşekkür ederim bugune kadar hep yardımcı oldunuz bana inşallah herkes mutlu huzurlu bir yuva kurar hep dua edicem size ❤❤❤ güzel haberi de vereyim hamile olarak ayrılıyorum buradan 🙏💓🙌
Canım harikasın. Allah sağlıklı evlatlar versin sana. Doktorun Turgay Karakaya diye hatırlıyorum. Allah bizlerede kısmet etsin arife günü bende Turgay beyden randevuluyum. İnşallah senin gibi iyi sonuç alacağım. Bu güzel haberler içimde sessiz sevinç çığlıklarına dönüyor inan. Aynı savaşın insanlarıyız hepimiz burada. Sen köprüyü geçtin. Bizde aynı köprüde sıramızı bekliyoruz. Deftere yeni bir sayfa açıp eski karalanmış sayfaları köprüden nehre atacağız bulanık sularda kaybolup gidecek eskiler !!

Blackwhite

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2017
96
110
Kızlar artık ayrılma vakti geldi sizden.. Hepinize çok teşekkür ederim bugune kadar hep yardımcı oldunuz bana inşallah herkes mutlu huzurlu bir yuva kurar hep dua edicem size ❤❤❤ güzel haberi de vereyim hamile olarak ayrılıyorum buradan 🙏💓🙌
ya çok sevindimmmm Allah analı babalı büyütsün hep mutlu ol :)

xxoxxoxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
2.271
4.320
Kızlar herkese iyi geceler benım ılıskım oldu kanamamda oldu yeteri mıktarda iciniz rahat olsjn darısı basınıza. Sorularnız kafanıza takılanlar olursa mutlaka yazın. Doktormaaa sonsuz tesekür ederim❤❤❤
Çok sevindiiiim gözün aydın canım. Dikiş yeri tamamen açıldı mı peki ? Genelde öyle bir sorun çıkıyor ya ondan dolayı merak ettim

bsssr

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
55
109
Baya cnm acıdı hatta acıdan öldüm bitsin istedim bi an önce. O an kan gelmedı vcye gittm nısanlımla peceteyle sildim 10 peceteyi lekelendırecek kdr fındık büyüklüklerinde kanamalarım oldu. Suan agrım var dügünüme 1ay kaldı önceden yapmak istedm riske giremezdm bir kadın dogumcuyla beraberim üstelik :) panıkten korkudan öldüm. Ilıskı esnasnda sadece allahım bana yardım et diyeerek agladım baskada bisi hatırlamıyorum. Ilk defa huzurla uyuyacagım yıllar sonra ve bana bunu yasatana beddua etmeyı ıhmal etmedım o an bıle. Darısı hepınızın basınaaaaa.

bsssr

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
55
109
Çok sevindiiiim gözün aydın canım. Dikiş yeri tamamen açıldı mı peki ? Genelde öyle bir sorun çıkıyor ya ondan dolayı merak ettim
Valla cok zorlamadık biz agrımda vardı. Peceteyke sılınce kan geldi tamamdır dedık. O abartıyorlar hanı carsaf battı bılmem ne oldu dıye okdr kanaman olmuyor cok fazla

Yukarı Alt